Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek annak ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek annak ellenére is bejön egy gyönyörű arcú, csinos alkatú lány, hogy fellengzős, beképzelt és lekezelő?

Figyelt kérdés
2017. nov. 21. 18:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A válasz. Ha én bejövök ennek a felengzősnek és vannk irántam érzelmei és bennem is kialakul elfogadva ő a negatív tulajdonságaiva együtt akkor IGEN.
2017. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
a lekezelő (mással, szegényekkel) stílus még 20/10-es testben sem bocsánatos
2017. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Tanulsag: egy csinos nőnek sokminden bocsánatos ami a csúnyáknak már nem.

Nekem is ezt mondta a párom kapcsolatunk elején egy vita alkalmával: “szerencséd hogy szép vagy” 😂😂

2017. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Büntetni jó.
2017. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát attól függ miben nyilvánul meg. Ha emellett vonzónak tart, akkor egy szexkapcsolat jellegű dolog belefér, de ezen kívül túl sokat nem lennék vele együtt. Meg azért helyreigazítanám diplomatikusan, hogy annyira ne érezze magát magas lovon.
2017. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2017. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az nem fordult meg senki fejében hogy egy ilyen ember is változhat és lehet szeretni sőt igénye van rá. Attól hogy nem egészen önmaga még megvátozhat.


Mióta lettünk ilyen itélkezősök mi magyarok?


Ha nem hiszünk abban hogy egy ember megváltozhat és szüksége van a szeretetre illetve tud szeretni egy ilyen ember is akkor miben hiszünk?


Itt nem arról van szó ki milyen szép most hanem arról hogy egy egyébként is szubjektív dolgot "szép" "csúnya" negatív belső tulajdonságokkal ruháztunk fel.

Amik szembeállítják mintegy bekategorizálják a két szembenálló szubjektív fogalmat.

Hogy miért? Nem tudom.

2017. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!