Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerencsén múlik minden? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsén múlik minden? Az egész párkeresés csak a véletleneken alapul?

Figyelt kérdés

26 vagyok, volt jó pár kapcsolatom, ilyen-olyan végeredménnyel. komoly, több éves is, de egyéjszakás illetve is.

A haveri körömben mindenki 3-4-10 éves kapcsolatban. Nagyjából 1 korosztály vagyunk. Amiket meséltek, elképesztő, hogy milyen véletlenek sorozata hogy egyáltalán összejöttek vagy hogy együtt vannak.

Társkeresőzöm randioldalakon, eljárok pár helyre mikor van lehetőségem, de pár hónapja már a szerencse elkerül.

Alig alig írnak vissza, ha valami mégis alakul eltűnnek két randi között, majd soha nem válaszolnak. (pedig nem járok a nyakukra, nem zaklatom őket)

Régebben mindig kapcsolatból kapcsolatba ugrottam, de mintha most labdába sem rúghatnék úgy érzem az ismerkedés terén. Olyan mintha minden nő a tökéleteset keresné, várja a "herceget" miközben lehetőséget sem adnak, hogy jobban megismerjenek.

Fogalmam sincs mások hogyan ismerkednek, de olyan párokat látok az utcán hogy te jó ég..ők mégis hogy jöttek össze...?

Nem igazán értem, hogy mit kellene másképp csináljak.



2017. nov. 23. 09:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

én meg azt mondom, hogy a hármas áll sokkal közelebb.


Bevonzás? Ne higgyünk a véletlenekben, higgyünk inkább a bevonzásban?


A szerelem (párkapcsolat, járás, etc), olyan mint a fingás -és ezt nem véletlenül mondják-. Ha erőlteted ugye...


Ez nem azt jelenti, hogy gubózz be. Használd ki a lehetőségeid. Járj el. Beszélgess hasonló érdeklődésű, szimpatikus emberekkel. Akár élőben, akár neten.


Ismerd meg, hagyd, hogy megismerjen. Utána nem hogy erőltetni nem kell, de megy minden a maga útján.

2017. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát mindenképpen közrejátszik a random faktor, hogy kiket ismer meg, és aztán melyikből alakul ki a dolog.

Meg leginkább a lehetőségeket az ismerősök mennyisége határolja be, illetve hogy mennyire szociális típus az illető, mert akinek sok ismerőse van, ott nagyobb eséllyel is találni párt, a nagy számok törvénye alapján is.

Mellesleg rágörcsölni sem jó, mert azt a nők megérzik, és ezáltal nem leszel számukra vonzó. Meg ahogy én is észrevettem, mesterségesen nem lehet kapcsolatot generálni, kell valamennyi idő, hogy két ember egymásra hangolódjon.

2017. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ez pont így szokott lenni, hogy megadom az időt beszélünk sokat stb, és valaki mindig beeloz C vágányrol. Egy régi barát, egy korábbi ismerős. Számtalanszor volt már így.
2017. nov. 26. 22:13
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
akkor (csak) barátként tekintett rád, ez ilyen egyszerű sajnos. Ha nekem valaki bejön, akkor nem előzi be senki, miközben ismerkedünk és engem se nála.
2017. nov. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%

Bocsi, 11-es figyelmetlen voltam. 6-ost akartam írni. Annak viszont örülök, hogy tőlem idézel. Én mondtam korábbi hozzászólásaimban párszor, hogy a szerelem olyan, mint a fing.

Meg azt is, hogy az élet olyan, mint a fa5zom; gyönyörű és laza, csak a nők teszik olykor keménnyé.

2017. nov. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet a többiekkel, igenis kell szerencse.

Ha csak nem piszok jóképű szuper sportos vagy gazdag az ember...

Tapasztalat amikor nem görcsöltem rá és eljártam táncsuliba, meg bulizni meg ide-oda nem is lett komoly kapcsolat.

Társkeresőn meg találtam egy nőt aki először mert ilyen oldalra felmerészkedni és még nem égette meg magát...

40/F

2017. dec. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt mondom, hogy a szerencséért is meg kell dolgozni. Meg kell teremteni a lehetőséget, hogy ránk találjon. Ha lottó ötöst akarsz, szelvényt kell kitölteni. Ha nőt akarsz, tegyél róla, hogy észrevegyenek, és kíváncsiak legyenek rád. Hogy lássanak benned fantáziát, jövőt.
2017. dec. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Igen, tegyek érte, mindenki ezt mondja.

De MIT?

Hogyan tud az ember kiemelkedő lenni? A külsejével, a tetoválásaival, a vagány hajával, vagy pozolással kocsikkal, thaiföldön nyaralás ilyesmi?

Őszintén szólva fogalmam sincsen hogyan nyújtsak kiemelkedőt.

Az eddigi barátnőim biztosan láttak bennem valamit, De azóta kb lejtmenet, még egy csók sem jött össze hónapok óta. Az simerkedés megy, tök jól halad napokig, majd telefonálás stb tök jól megvagyunk..---3-4 nap után randit kérek, belemennek, aztan vagy lemondják, vagy eltünnek, tiltanak stb.

WTF?!

2017. dec. 6. 10:08
 19/21 anonim ***** válasza:

Mert görcsölsz. Úgy kellene hozzáállni a randihoz, mintha nem lenne tétje. Hogy csak az legyen a cél, hogy akkor és ott jól érezzétek magatokat egymás társaságában, mindenféle jövőre vonatkozó tudat alatti elvárásokat teljesen félretéve.

És nem kiemelkedőnek kell lenni, hanem kb. "elmerengeni" "elmélázni" (nem pedig görcsösen "agyalni") azon, hogy a számodra ideális nőt milyen típusú összhatás vonzza, és hagyni magadat fokozatosan olyanná válni. Ezt nem tudom másképp megfogalmazni, de remélem, kb. érthető.

2017. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Erre leírom a haverék példáját. Annyin mult az egész hogy írt a spanom facen egy csajra (most a barátnője már 4 éve) a csajszi az anyjától (!!!!!!!!) kérdezte meg hogy szerinte válaszoljon-e neki stb. És így indult? Nah szerinted?

Egy másik eset: ők 10 éve vannak együtt: szülinapi buli volt a csaj társasága, ez az ismerősöm meg szimplán szi9ntén ott bulizott. Úgy alakult hogy a csaj nem fért be az első kocsival amivel mentek, így ott maradt, haverom meg pont kint cigizett, és elkezdtek dumálni...ennyi

Akkor mégis?!

teszem hozzá mindkét ismerősöm külsőre hát khhmm...abszolút nem izmos, vagy bármi, még hírből se láttak súlyzót, arcra nem nagy durranás, stb. Dumájuk / életfelfogásuk egyébként nem túl nagy...sőt.

De mégis sikerült és ott van.

Ezek szerint csak ők csinálnak valamit jól, és én kevésbé.

Mondjuk mindig is büszke ember voltam ez igaz.

Nekem si volt szerencsém nyilvánvalóan, hiszen voltak kapcsolataim hosszabb rövidebb írtam is, csak elképesztő hogy mekkora kis dolgokon múlik, hogy az ember akár élete páját megtalálja.

2017. dec. 7. 08:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!