Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőkre valóban jellemzőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkre valóban jellemzőbb hogy többet várnak el mint amit nyújtani tudnak?

Figyelt kérdés
Nyilván sok férfi van itt is aki nagyon kövér és csinos lányt szeretne, de mégis talán ez a gondolkodás jellemzőbb a nőkre
2017. nov. 23. 11:05
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
20, nézd ti ezért beszéltek ilyen lekezelően, magas lóról, hogy a férfiak mit össze nem görcsölnek, mert nektek - a férfiakkal ellentétben - semmit sem kell tennetek a szexért vagy egy párkacsolatért és nem is fenyeget a veszély, hogy a férfiak egyszerűen kiszavaznak titeket. Ilyen kényelmes helyzetből könnyű okosnak lenni, hogy kellene csinálni a dolgot. Amikor látom, hogy osztjátok azt észt, mindig a gazdag szülők elkényesztetett gyereke jut eszembe, aki többre tartja magát az osztálytársainál, mert neki semmiért nem kell megküzdenie és az élet császárának tartja magát.
2017. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Egyszerűen azért, mert amíg mi megerősödtünk és nem vagyunk rátok utalva, ti gyengék maradtatok. Anno ti voltatok a családfenntartók, a nő cseléd volt. Most a nő dolgozik, le kellene tenni valami mást az asztalra, ami vonzana. Nektek van jelenleg a péniszetek, amire úgy igazán semmi szükségünk, meg néha vergődtök a pénzzel, mintha normális nőnek az számítana. Elfelejtettetek férfiak lenni. Hisztis talpnyalók lettetek, akik inkább könyörögnek, minthogy tiszteletet vívjanak ki. Ahhoz erősebbnek kellene lenni újra. A nok vágynak az erős férfire, nagyon is próbálkoznak, hogy elnyerjék a tetszését, versenyeznek egymással. Mert az érték. Ez? A gyengébbik nemnek a saját utódján kívül mégis minek kellene egy gyengébb? Azért látod ezt, mert nem vagy olyan helyzetben, hogy akarjanak téged.
2017. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
54%
A jobb pasikért mi is teszünk, nem ám ímmel-ámmal. Az a baj, hogy belőlük kevés van, közben meg van egy halom gyenge "gyereklelkű" aki meg könyörög nekünk, koslat utánunk és issza minden szavunk, mintha mi adhatnánk a szájába mindent, amit ő kis morcival be is nyel kritika nélkül, mert annyira nincs önálló véleménye. Így lett a tartástalanok és önállótlanok egyetlen fegyvere mindaz, amivel villoghat stabil értékrend és egyéniség nélkül is: a vagyon, a fényűzés, amit mi is elérhetnénk, de konnyebb, ha ban egy szerencsétlen, aki képes a legsilányabb társunkat is elfogadni és/vagy elég neki, ha feláll rá. Megalázzátok magatokat, feldobjátok magatokat, hülyét csináltok magatokból és hagytok mindent ránk bízni. :'D Ez senkinek sem kell igazán.
2017. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

"Nem. Egyszerűen azért, mert amíg mi megerősödtünk és nem vagyunk rátok utalva, ti gyengék maradtatok."


->Részben igaz, de számítsd azt is bele, hogy nem minden férfi gyenge. A nők megerősödésében pedig benne volt a középkori társadalom szétesése a Francia Forradalom alatt, ami a felvilágosodáshoz, majd a szexuális forradalomhoz született. A modern feminizmus megjelenése már magában hordozta azt, hogy talán a "sok sérelemért" a nők egyre több jogot kaptak, és most már ott tartunk, hogy bizonyos helyekre azért nem vesznek fel eladónak, mert férfi vagyok, pedig megvan a szakmám (nem női boltról beszélek).


"Anno ti voltatok a családfenntartók, a nő cseléd volt"


->Nem egészen. A szolgák egy külön osztály volt az ősi világban, aki például az ókori zsidóknál megbecsült személy volt. A görög és római kultúrában nem, de ez most egy másik kérdés. A nőknek másodrendű szerepe volt ez igaz, hiszen például a görögök nem engedték be őket az olimpiára. Ettől függetlenül tudunk arról, hogy a kifejezetten elit nőknek (anyakirálynő) rendkívül nagy hatalma volt, talán bizonyos értelemben nagyobb, mint a királynak. Roxána - Nagy Sándor édesanyja - beleszólt a hódító dolgaiba, akkor az egész lakott világot uralta a görög-makedón sereggel. Azt is tudjuk, hogy az anyakirálynő bármikor bemehetett a királyhoz (az átlag királynő nem), amint ezt a bibliai Eszter könyve elmondja, ami viszonylag elég jó képet fest a Perzsa Birodalomról.


"Most a nő dolgozik, le kellene tenni valami mást az asztalra, ami vonzana. Nektek van jelenleg a péniszetek, amire úgy igazán semmi szükségünk, meg néha vergődtök a pénzzel, mintha normális nőnek az számítana."


->Szerintem az, hogy ki dolgozik, és ki nem, az nem attól függ, hogy ki milyen nemű. Azt kell mondanom, hogy a pénz tényleg számít a nőknél. Azért egy 10/10-es bombázó nem fog leállni egy munkanélkülivel, de talán még egy átlag (értelmes) nő sem tenné azt meg. Nem arról van szó, hogy mindenki legyen gazdag, hiszen akkor csak az elit rétegnek lenne nője, de arról szó van, hogy a pasinak legyen valamennyi pénze. A nők nem szeretik a pénztelen alakokat, és minél jobban idősödnek, ez annál jobban erősödik. A családalapításhoz pénz kell, azt meg pénztelen pasival nem lehet tervezni.


"Elfelejtettetek férfiak lenni. Hisztis talpnyalók lettetek, akik inkább könyörögnek, minthogy tiszteletet vívjanak ki."


->Azt kell mondanom, itt igazad van. A férfi tárdadalom nagy részére jogos a kritika (de azért vannak kivételek.)


"Ahhoz erősebbnek kellene lenni újra."


"Ahhoz erősebbnek kellene lenni újra. A nok vágynak az erős férfire, nagyon is próbálkoznak, hogy elnyerjék a tetszését, versenyeznek egymással. Mert az érték. Ez?"


->Ismét csak jogos, teljesen egyetértek veled!


"A gyengébbik nemnek a saját utódján kívül mégis minek kellene egy gyengébb? Azért látod ezt, mert nem vagy olyan helyzetben, hogy akarjanak téged."


->Így van. Sajnos azonban sokan nem akarnak változni, csak álmodoznak. Így viszont sose jut nekik nő.


28/F

2017. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
A cselédet, mint szlenget értettem. A szakmunkás meg nem a fizetése miatt nem kell, hanem mert a többség lusta tanulni. Lusta olyan melót keresni, amivel jobban boldogul. Amilyen egy átlagos nőnek is van. A hasonlóságot keressük és az azonos céltudatosságot, motiváltságot, amitől társunknak érezhetjük a másikat és inspiráció számunkra azáltal, hogy látjuk őt is keményen dolgozni. A bombázó meg mint mondtam, ha nincs saját keresete, kihasználja, hogy a férfiak mennyi mindenre képesek azért, hogy legyen egy saját vaginájuk, akit a szép keret miatt mutogathatnak is. Ha nem lenne rá kereslet, nem tartanánk itt. De van. A ti igényszinteteknek (tisztelet a kivételnek) nagyon is megfelel egy semmilyen, de szép nő. Nektek ennyi elég. Az a ti bajotok. Attól mi még várunk mást is, ki-ki amit.
2017. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Egyébként abban igazad van, hogy a családalapításhoz is kell. Szülök egy babát. Majd, még fiatal vagyok. Kihordom, szoptatom, kiesek a munkából, ami számomra fontos. Általában én leszek otthon vele gyesen is, lehetőség szerint kikerülöm a bölcsődét, mert szeretném stabilan küldeni közösségbe, csíráját átadva valamilyen értéknek már akkor. Hozzáteszem, nem leszek eltartott, dolgozom. És apa nélkül is megoldanám az anyaságot, mert a gyes idejére tartalékolnék. Na most egy ilyen helyzetben haa férfi nem veszi ki a részét (apaszerepben az első években nem tudja olyan mértékben, hacsak nem ő marad otthon),akkor gyakorlatilag hátráltat. Az egyetlen módja annak, hogy segítsen, ha tartja a frontot, és nem kell stresszelnem, hogy a kicsi nem kap meg mindent, mert az én keresetem ideiglenesen nem lesz jelen a családi kasszában. Ha ezt sem teszi, akkor gyakorlatilag dísznek van ott, és a közös(!) gyerekünket én vettem a nyakamba teljesen, kitéve magam mégtöbb feszültségnek. Lehet mondani, hogy szeressük egymást, de nem, szerelemtől nem fog jóllakni az a gyerek. És nem fog beilleszkedni a trendeket maguknak megengedni tudó kortársak közé. Nem az én életem cseszi el azzal, ha nem képes támogatni. Elsősorban legalábbis.
2017. nov. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
40%

"Elfelejtettetek férfiak lenni. Hisztis talpnyalók lettetek"

Ez elég nagy részben az egyenjogúság miatt van.

Az egyenjogúság melyik részét adnád fel, hogy ez jobb legyen?

2017. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
39%
Az egyenjogúság miatt nincs agyatok?:D Wow. Nem, ez nem az egyenjogúság miatt van, hanem mert statisztikailag bizonyított, hogy a nők jobban igyekeznek az utóbbi években már általános iskolában is. Mi kaptunk egy jobb lehetőséget a korábbi túlzott korlátoltságnál, és éltünk vele. Ti pedig mintha megrekedtetek volna ott, ahol anno voltatok, csak akkor ez sikeres volt, mert több dolog volt ati kezetekben indokolatlanul. Most ehhez már dolgozni kellene, hogy így legyen, nem automatikus, csak arra valamiért nem vagytok képesek olyan hatásfokkal, hogy legyen eredménye. Ezért sajnáljátok az erősebb társaitoktól a nőt, megnapi 8-szor földhözbszzátok magatokat többek között itt az oldalon is, minket mocskolva, hogy nem tudjátok megülni a lovat. Az egyenjogúság pont az lenne, hogy visszahúzzátok a nyelveteket és megalázkodás helyett értéket villantotok. De nem, nektek jobb pitizni. Hát akkor tessék.
2017. nov. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Szerintem fölösleges gúnyolódni, és lenézni a férfiakat.

Az bizony az egyenjogúság hatása IS, hogy a férfiak elbizonytalanodtak (meg a gyorsan változó világ hatása is).

Régen világos, egyszerű, tartós szabályok voltak erre IS.

Nem a legjobbak: szerintem is jobb az egyenjogúság.

De annak ilyen hatása IS van, ezt jó lenne megérteni.

Meg olyan hatása is van, hogy most már a nőknek is szabad nyíltan gúnyolni a férfiakat - még akkor is, ha nincs igazuk.

Ez sem egy igazán jó hatás, ebben ugye egyetértünk?

2017. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Az sem előnyös hatás, hogy szórják a gyűlöletet meg a depressziót, mint a kerti locsoló.


Megszokták a kényelmet, azt, hogy anno alanyibb jogon járt nő. Olyan értelemben az egyenjogúság "hibás", hogy nem elég már férfinak születni, mert nincs már gazdasági és társadalmi értelemben sem semmijük, ami nélkül egy nő ne élne ugyanolyan vígan egyedül is. Már nem azzal szereznek nőt, hogy a nő rájuk szorul, vagy hozzá adják, mert anno ez társadalmi elvárás volt, és kinézték a vénlányt, hanem úgy szerez nőt, hogy mint ember, mint férfi mutat értéket, a nő pedig eldönti, hogy belemegy, vagy keres magának mást/megvárja, hogy más keresse.

2017. nov. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!