Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet valaha barátom, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha barátom, ha nem vagyok szép nő? 24N

Figyelt kérdés
Az van,hogy általános suliban mondták,hogy nagyon csúnya vagyok, aztán középsuliban valamiért én lettem a suli legfelkapottabb nője és folyton volt barátom ,nagyon sokan szerelmesek voltak belem sőt mondták is,hogy nagyon szép vagyok. Akkor volt egy 4 éves kapcsolatom,de vége lett 20 évesen és azóta kb senkim nincs. Na de az a lényege,hogy ahogy felkerültem Pestre az egyetem miatt kb mindenkitől azt hallottam,hogy ronda vagyok,random emberektől is,hogy nagyon csúnya a fejem. Gondolom a fejlődésem ahogy véget ért lett egy asszimmetria az arcomba. Egyébként vékony vagyok,magas és igényes a külsőmre,csak az arcom nem szép mármint ronda. Egyszer egy fiú akivel nagyon jó barátok lettünk évekig udvarolt nekem ,szerlemes volt rengeteg közös program stb. Végül engedtem és összejöttem vele,aztán mikor bemutatott a családnak hallottam,hogy tesója mondta neki,hogy én nem is vagyok szép sőt. . Rá egy hétre szakított velem a srác. Szóval kezdem azt gondolni ,hogy soha nem lesz már barátom... Szerintetek lehetséges,hogy egy nem szép nőnek legyen párja? Végülis látom,hogy nagyon elhízottaknak is akad,de nekem valahogy nem.. pedig szeretnék családot is.
2017. nov. 23. 13:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
22%

Az n betű felment minden alól. :) :D

És igen...egyszer majd lesz barátod. ;)

2017. nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%
Kell keresni amug talalsz egy olyan es elfogad amilyen vagy ne eroltesd mert rosszabb majd jonn akkor amikor nem is hiszed
2017. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Lehet. sok pasi annyira el van keseredve (főleg itt a GYIK-en), hogy nem igen válogatnak.
2017. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
Ne aggódj, mindenkinek akad. Amúgy meg közhely, de tényleg a kisugárzás a lényeg. Én nem tartom magam csúfnak, se nagy szépségnek, de mégse ugatott a kutya se. :D Nincs nagy önbizalmam. :/
2017. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

üdv 25 f vagyok.


Én se vagyok különösen szép, de egy kis sport, edzés sokat segíthet a kinézeten.

25 éves korom ellenére nem volt túl komoly kapcsolatom, de inkább a bátortalanságom miatt (legalábbis azt hiszem).

Szerintem azért 24 évesen ne add fel.

2017. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
6%

bármi lehet!

pont ahogy írod, egy hájas döndöle gusztustalan nőnek is van férje gyereke stb

neked miért ne lehetne?

2017. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Lehet. Számtalan csúnya nőnek van barátja, férje
2017. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Küldj egy képet!
2017. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

A szépség relatív. Nekem tetszettek már olyan lányok, akikre mások azt mondták, hogy csúnyák. Engem meg egy csomóan jóképűnek tartanak, több lány is oda volt mér értem, de akik engem igazán érdekeltek, azoknak pont nem kellettem.

Ha tényleg igazán szerelmes lennék egy lányba, akkor egyáltalán nem érdekelne, hogy mások mit mondanak rá, lehet, hogy rosszul esne, de emiatt soha nem hagynám el. A barátod egy jókora ökör, ha emiatt szakított veled, valószínűleg nem is szeretett valójában.

Ha gondolod, küldj képet magadról privátban és mondok róla teljesen őszinte véleményt. Fel a fejjel! Hidd el, mindenkinek más a szép!

2017. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
16%

Hát ha már páran meg bírtak piszkálni a botjukkal, akkor nagy bajod nem lehet...

Annnnnyira irritálnak az ilyen ostoba pitsák. Mit szóljon, aki tényleg ocsmány, mint én? Szerinted aki TÉNYLEG ronda, annak középiskolában hány barátja volt meg hányan udvarolnak neki évekig?

Az igazán gusztustalan külsejű nők nevében kikérem magunknak, hogy rondának merd nevezni magad.

2017. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!