Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz, hogy az ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy az ismerkedés az interneten a nőknek könnyebb az élőbeli ismerkedés meg a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2017. nov. 23. 19:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8: Én messze vagyok a férfiideáltól, de az elmúlt fél évben két nő biztosan, egy másik meg jó eséllyel kezdeményezett nálam. Harminc kilóval korábban ez jóval gyakoribb volt. Nálad is biztos többször előfordul, csak nem veszed észre, mert némileg finomabban teszik annál, hogy "szia, megdugsz?".
2017. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11, igen, nagyon ronda nők valóban szoktak nálam is. Jobbak persze nem, mivel nekik így is van végtelen számú udvarlójuk, amiből válogathatnak.
2017. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Az ismerkedés senkinek nem könnyű, és senkinek nem nehéz. Maximum azzá teszi magának."


Ez a hét fäszsäga.

2017. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%

A kezdeményezés a legkisebb erőfeszítés.

Élőben szerintem is férfiaknak könnyebb mert neten egy lánynak van bátorsága bunkónak és lekezelőnek lenni meg egyből ignorálni/tiltani, ha valaki nem tetszik neki.

Na élőben meg pirulnak mint a rák a fazékban.

2017. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja, mert élőben nincs idő írni a barátnőnek meg együtt vihogni vele mint valami csitri...
2017. nov. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!