Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők azért várják el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért várják el a férfiaktól a kezdeményezést, mert ők gyávák hozzá?

Figyelt kérdés

2017. nov. 24. 12:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert az esetek nagy-nagy százalékában a férfi akar valamit a nőtől, nem pedig fordítva. Ilyen egyszerű.
2017. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%

#9


Az okosok nem állnak le a h..lyékkel vitatkozni. :)

2017. nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
6%
Végülis el tudom képzelni, hogy valakinek ne legyen ennél jobb válasza ;)
2017. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
93%
Nekik ez így kényelmes. Miért vállalnák fel a kezdeményezéssel járó minden kellemetlenséget, megalázó elutasítást, ha egyszer azzal is elintézhetik, hogy nem az ő dolguk?
2017. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
45%

Azért nem kezdeményezek, mert nekem így jó. Szeretem, ha a férfi férfiként viselkedik, én pedig nőként. 1-2x fordult elő életemben, hogy én kezdeményeztem, de mindkettőnknek kényelmetlen volt a helyzet, egyszerűen ez így nem természetes és attól a pasi már csak megdugni akar, mert már nincs miért küzdenie. Nem nőies dolog és kész.


Viszont az, hogy te mit gondolsz erről, vagy bárki más mit gondol, engem nem érdekel, mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.

2017. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
39%
A nők nem elvárják a kezdeményezést, csak szimplán nincsenek rászorulva, hogy kezdeményezzenek. Mivel a neten,suliban,könyvtárban,parkban, moziban, úton-útfélen férfiak tucatjai így is úgyis kezdeménynek náluk, ha akarják, ha nem.
2017. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Sok nő van aki kezdeményez. De nyilván csak akkor kezdeményeznek, ha érdekled őket. Ezt nem várhatod el.
2017. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
6%
a kérdés kiírója igazán különleges gondolkodásmóddal rendelkezhet. Különlegesen...... khöm
2017. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem azért, mert ez egy társadalmi séma. Nem helyes vagy helytelen, egyszerűen van. Egyik napról a másikra nem fog megváltozni, mert ahhoz minden egyes embernek a Földön meg kéne változnia.


De mondjuk... a nő felöltözik csinosan, a férfi észreveszi. A nő rámosolyog, a férfi kezdeményez.


Elképzelni se tudom, hogy egy pasi pillarebegtetéssel jelezze, hogy odamehetek megdicsérni rajta akármit.

2017. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
6%
A felelősséget és a kezdeményezés feladatát másra hárítani sem nőies, hanem csak gyerekes :)
2017. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!