Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők azért várják el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért várják el a férfiaktól a kezdeményezést, mert ők gyávák hozzá?

Figyelt kérdés

2017. nov. 24. 12:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
63%

Persze, meg a csajok hozzanak a randira csokit meg virágot a f@$zinak? A here majd marad otthon és viszi a háztartást amíg anyu pénzt keres?


Ritka szánalmas...

2017. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem kereshet anyu pénzt? Háztartást vezetni annyira alantas dolog, hogy nem méltó férfihez, csak nőhöz?
2017. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem kezdeményeznek a nők, akkor gyávák, kéretik magukat, stb, szóval sz###r emberek.

Ha kezdeményeznek a nők, akkor ribizlik, nyomulósok, és tönkreteszik a férfiak vadászatát, amivel unalmassá válnak, szóval sz###r emberek.

Még jó, hogy nőként nem kell megfelelni semmilyen elvárásnak XD

2017. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
51%
#19 pedig van olyan, hogy a férfi mosolyog a nőre és a nő udvarol
2017. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
32%
#23: nyilván nincs olyan, ami mindenkinek megfelel. Az általad leírt álláspontok minden valószínűség szerint különböző emberek véleményei, akik másképpen vélekednek egy kérdésről. Hány éves vagy, hogy ezt magyarázni kell?
2017. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
70%

#25

Természetesen tisztában vagyok ezzel.

Úgy értettem, hogy pl a kérdező meggyőz, hogy kezdeményezzek. Majd a pasi akihez odamegyek, elhajt azzal hogy hogy képzelem ezt nő létemre. Akkor mivel vagyok előrébb?

Másképp: miért érzi úgy a kérdező, hogy övé az általános igazság, és az ő normái szerint kellene másoknak viselkedniük? Mennyivel van több joga megmondani, hogy a nő kezdeményezzen, mint egy másik pasinak azt mondani, hogy a nő ne kezdeményezzen?

Mindenki viselkedjen úgy ahogy akar, aztán kész, egyik megoldás se lehet abszolút jó.

Akkor minek kell állandóan bolygatni ezt a témát, és fikázni azt, aki másképp csinálja? Mi jogon akar bárki megváltoztatni idegeneket?

2017. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
56%
#26 ez az, amit én sem értek. Miért akarjàk ráerőszakolni egyesek ezt a szarságot a nőkre? Ha én nem akarok kezdeményezni, akkor nem fogok, így is akad mindig minden ujjamra pasi. Akkor minek játsszam én a vadászt? Nem vagyok rászorulva és nemis akarnám. Lehet, hogy a sok lúzernek itt az oldalon ez nem tetszik, de növesszetek farkat és legyetek ti a férfiak, ne a nőktől várjátok el.
2017. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
55%
Én azt olvastam, hogy igazából a nők kezdeményeznek nonverbális módon először, anélkül a férfiak nem nagyon mernék folytatni a dolgot. Szóval szerintem az első lépést ők teszik meg, igaz, nem túl nehéz mosolyogni vagy szemkontaktust teremteni.
2017. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
40%
Szoktak nők is kezdeményezni (leginkább persze bulikban). De ez még nem jelent ott rögtön "instant" szexet, mint ahogyan arról esetleg egyesek itt fantáziálnak a monitor előtt. :D
2017. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"legyetek ti a férfiak, ne a nőktől várjátok el"


Ez eléggé dehonesztálóan hangzik a nőkre nézve, mert azt sugallja, erre ők mégsem képesek :D

2017. nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!