Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli srácok! Gondolkodtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli srácok! Gondolkodtatok már rajta, hogy utcán szólítsátok le a nőket?

Figyelt kérdés

Akiknek egy ideje nem sikerül barátnőt találniuk,mert a társkeresőn nem jeleznek vissza a nők.

A munkahelyeden/sulidban levő normálisabb lányok többsége foglalt.stb...

Emiatt már fogalmad sincs hogy hol tudnál ismerkedni,ezért felmerült benned az az ötlet,hogy utcán/boltban/buszon/villamoson szólíts le csajokat?


2017. nov. 25. 21:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
63%

Én már rengetegszer. Kb 20-szor legalább.

És mi az eddigi mérleg? 20-ból nulla.

Plusz én még ugyan ide veszem azt a kb 10 lányt akiket szintén ismeretlenül szólítottam le, csak épp nem az utcán, hanem könyvtárban, vagy ruhaboltban.


Nos, ezekkel együtt is nulla.

Egy barátnőm volt, de ő egy nagyon hosszú előzőleges barátságból alakult át kapcsolattá (6 évig barátság, 1 évig kapcsolat. Aztán mindennek vége)


Értelmetlen csak úgy random leszólítgatni nőket. Csak magadat és a lányt hozod kínos helyzetbe, plusz magadnak még az önbecsülésedet is lerombolod.


20/F

2017. nov. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

én csináltam már sokszor.

pl megyek a kutyával,jön szembe a jó csaj szintén kutyával és kész is.

a bibi az hogy most már gyakrabban ez történik-

köszönök,hogy-helló

erre visszaköszön,hogy-jónapot!-

rosszabb esetben-csókolom!

és igen 20 éves csajok simán mondanak néha csókolomot 39 vagyok.

2017. nov. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pont amiatt szinglik, mert nincs bennük mersz, hogy felvállalják önmagukat és hogy egy minimális kockázatot bevállaljanak, amiben esetleg sérülhet az egójuk.
2017. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A kemény 20 db próbálkozás az rengetegnek számít? :D
2017. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Húsz éves kor felett nem sok a 20 próbálkozás akkor, ha volt eredménye. Sokak próbálkoznak kettőt és legalább egy csaj összejön vagy három, mert a csajok is próbálkoznak náluk. De a 20 sikertelen kísérlet főleg komolyabb szándékból már rombolni tudja az embert.
2017. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem, mert 10-ből 10-re vonatkozóan biztos olyanba futnék bele, akinek van társa. egyáltalán honnan lehetne ezt felismerni?
2017. nov. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Semmit nem rombol, max, az egót, de arra rá is fér sok embernél. :D Mutass az életben egy olyan dolgot, amit 20 próbálkozás után már profin (vagy legalábbis jól) csinálsz.


Senkit nem ismerek amúgy, akinek 2-3 próbálkozásból összejönne valami (vagyis igen, de ők előtte beletettek rengeteg munkát a fejlődésükbe és több 100 vagy 1000 "sikertelen" próbálkozás előzte meg azt, hogy most profik).

2017. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Utolsó: Van egy autód aminél csak minden 100. alkalommal ad gyújtást a slusszkulcs ha elforgatod. Neked lenne idegrendszered minden egyes tetves alkalommal mikor kocsiba ülsz, legalább 100. elforgatni a kulcsot hogy elindulj?

Mert te azt mondod hogy "Nincsen semmi baj azzal az autóval, jó az".


Ha a random csajok leszólítgatása 100 meg 1000 alkalom után eredményez párkapcsolatot, akkor ez az egyik legalacsonyabb hatásfokú ismerkedési forma amit el tudok képzelni.


De ha te szeretsz hülye mérgezett egér módjára faltól falig futkorászni, és minden nőneműt leszólítgatni, akkor csináld csak. Ilyen Guinness rekordról még nem hallottam, de ha ennyi eszed van biztos te fogod kiérdemelni.


Én olyanokkal próbálok ismerkedni akikrl vagy tudom hogy értelmesek (baráti társaság) vagy sejthető hogy értelmes. Volt már hogy melléfogtam és mikor kinyitotta a száját egy fekete lyuk esett ki a fejéből...A lényeg hogy értelmes lányok nem veszik jó néven ha csak és kizárólag a fizikai megjelenésük miatt szólítják le őket vadidegenek. Húspiac feeling.

Az utcán leszólítgatás meg pont erről szól.

De ha te a tinderes partybitch lányokra buksz, akkor nyilván több esélyed lesz. 90-es IQ alatt valóban nem érdekli a nőket hogy baszható húsként vannak e kezelve.


"Semmit nem rombol, max, az egót, de arra rá is fér sok embernél. :D "


Hmmm...egy újabb megnyilvánulása a hülyeség és internetkapcsolat párosnak.

Szar volt a munka és ide ömleszted a hülyeségedet?

Több értelmét látom hogy ha valami közös hobbi, tanfolyam révén keresek embereket, akikkel elsőnek megismerkedhetek, és utána vezethetek át bármilyen kapcsolatba.

Plusz közben van sikerélmény, ellenben a leszólítgatós kőművesfütty szintű ökörséggel.

2017. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Igazából felesleges is ebbe a kategóriába logikusan felépített, komoly választ írni.

Az itt író pasik vagy kudarcoktól elkeseredett férfiak, vagy ostoba ösztönlények, akik a guruló almát meg a legyet röptében szinten vannak...


Egy normális férfi komolyan vesz egy ismerkedést. Ezt hívják tiszteletnek a másik fél felé. És mivel komolyan veszi, ezért kudarcként éli meg ha visszadobják.


Aki meg az első pikoszekundumtól kezdve csak skalpként, meg "Hátha összejön" féle próbálkozásnak nézi a nőket, azok se nem tisztelik azokat akikhez odamennek, se nem gondolják egyik próbálkozást se komolyan.

Máshogy nem tudná túltenni magát senki sem a fent említett 100 meg 1000 visszautasításon. Csak ha egy darab húsnak kezeli a leszólítottat, aki épp vagy akar reszelni vagy nem.

Már az én képem sül le az ilyenektől, komolyan...

2017. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Utolsó: Van egy autód aminél csak minden 100. alkalommal ad gyújtást a slusszkulcs ha elforgatod. Neked lenne idegrendszered minden egyes tetves alkalommal mikor kocsiba ülsz, legalább 100. elforgatni a kulcsot hogy elindulj?

Mert te azt mondod hogy "Nincsen semmi baj azzal az autóval, jó az"."


Inkább megnézem, mi a hiba az autóval, kijavítom és megyek tovább.


"A lényeg hogy értelmes lányok nem veszik jó néven ha csak és kizárólag a fizikai megjelenésük miatt szólítják le őket vadidegenek. Húspiac feeling.

Az utcán leszólítgatás meg pont erről szól."


Te már csak tudod a rengeteg tapasztalatoddal a témában. :D


Sok nő pont arra vágyik, hogy váratlanul találkozik valakivel, aki leveszi a lábáról és "kiszakítja" a megszokott, unalmas napi rutinból. Az utcai ismerkedésnek ez a szépsége. Az pedig hülyeség, hogy kizárólag a külseje miatt szólítod le - vagyis nyilván első körben az kelti fel az érdeklődésedet (plusz a kisugárzás), de ez nem jelenti azt, hogy nincs más kritériumod és kanos kiskutyaként máris a lábai elé veted magad, csak mert szép. Az első szűrőn átment a nő, mert vonzó a számodra, ezért kíváncsi vagy rá és esélyt adsz magatoknak, hogy jobban megismerjétek egymás személyiségét is.


"Plusz közben van sikerélmény, ellenben a leszólítgatós kőművesfütty szintű ökörséggel."


Újabb példája, hogy nincs tapasztalatod a témában. Ki beszélt itt füttyögésről?


Ajánlom pl. James Marshall videóit Youtube-on, engem valahogy nem egy 90-es IQ-jú füttyögő kőművesre emlékeztet, hanem inkább egy magabiztos férfira, aki tudja, mit akar.


"Egy normális férfi komolyan vesz egy ismerkedést. Ezt hívják tiszteletnek a másik fél felé. És mivel komolyan veszi, ezért kudarcként éli meg ha visszadobják."


Szóval ha tiszteled a másikat, akkor ez automatikusan azt jelenti, hogy nem tudod elfogadni a (pillanatnyi) döntését és továbblépni rajta, hanem keseregni kell miatta hónapokig?


Ha valakinek nem kellek, ez van, én nem leszek tőle semmilyen téren kevesebb. Nem lehet mindenkinek megfelelni, de legalább büszke lehetek magamra, hogy férfiként viselkedtem és megpróbáltam.

2017. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!