Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze nekem a komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemsokára betöltöm a 20. életévemet, de még mindig nem volt komoly kapcsolatom. Mindig voltak korszakaim, amikor emiatt nagyon magam alatt voltam meg úgy éreztem, nekem soha nem lesz senkim, most is épp ezt az időszakomat élem. Már egyetemista vagyok és itt az egyetemen se találok olyat, aki komoly kapcsolatba kezdene velem. Pedig voltak srácok az életemben, akivel éreztem, hogy többet érzünk, bulikban egymásra találtunk, stb. De végül egyikkel sem lett semmi komolyabb, és így lassan 20 évesen nagyon kezdek már elbizonytalanodni... A barátaim között én vagyok az a tipikus forever alone lány, akinek még mindig nincs senkije. Mindig kérdezik, hogy mizu a pasikkal, nekem meg csak a szokásos semmi a válaszom. A szüleim is piszkálnak ezzel, és nagyon kellemetlen már. Ilyenkor nagyon rám tud törni a magány. Pedig szerintem nem vagyok reménytelen eset: szeretek emberekkel ismerkedni, elég beszédes vagyok és nyitott a világ felé, mosolygós, bulizós és kalandvágyó, az egyetemen is már sok barátom van. Szóval nem is az a gond, hogy nem tudok ismerkedni vagy ilyesmi. Sokszor azt érzem, hogy talán félnek tőlem. Ebben lehet valami? Tudom, nem az a megoldás, hogy ide kiírom ezt a problémát, de ez olyan téma, amit viszont nem szeretek ismerősökkel megbeszélni, mert csak szerencsétlennek tartanának úgy is. Egyszerűen nem tudom, hogy velem van a hiba vagy a srácok nem mernek komolyabb kapcsolatra tervezni velem? A bizonytalanságom abból is fakad, hogy tényleg volt már jó pár sráccal, hogy tudtuk mindketten, hogy vonzódunk egymáshoz és mégse lett belőle semmi komoly. Ezeket az ember egy ideig tűri, de mikor sorozatosan sikertelen élmények érik, elbizonytalanodik és próbálja megkeresni a hiba forrását.

Szeretném, ha már valaki válaszol, akkor azt normálisan tenné, nem vagyok kíváncsi a szemét kommentelőkre. Köszönöm. 19/L



2017. nov. 25. 22:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
77%
Tök vicces, ahogy egy 19 éves, elvileg a legkelendőbb időszakában lévő lány forever alone-ozik :D
2017. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Ez kissé úgy hangzik, mintha a másik oldaltól várnád, hogy majd akkor ők lépnek és ha ez nem történik meg, akkor te egyedül maradsz.
2017. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Hát, amikor még ennyi idősen sincs senkid, akkor hidd el, Te is gondolnád ezt. Szerintem engem főként az zavar, hogy a környezetemben nagyon sok mindenki kapcsolatban van és emiatt is érzem azt, hogy "kifutok az időből". Mert amúgy én teljesen jól megvagyok egyedül, általában akkor jön rám a magány, amikor ez a téma valahogy szóba kerül vagy valami szerelmi témát látok valahol.
2017. nov. 25. 22:15
 4/39 A kérdező kommentje:
Második: hazudnék, ha azt mondanám, hogy ez nem így van, mert van benne valami. Mert tényleg szeretném azt érezni, hogy valaki küzd értem és lépéseket tesz felém. De ez valahogy nem történik meg sosem. Az egyetemen még év elején azt hittem, hogy össze fogok jönni egy sráccal, meg beszéltünk is erről, de ő félt belekezdeni egy új kapcsolatba az exe miatt, mert az exének mindent megadott, az meg persze átb*ta. Nyilván én ezt megértem, csak ez is egy olyan pont volt nekem, hogy azt éreztem, nekem soha nem lesz senkim.
2017. nov. 25. 22:21
 5/39 anonim ***** válasza:
hát nem tudom.. én is 22-majdnem 23 évesen találtam rá a páromra, és addig meg nekem is csak ilyen tingli-tanglizások voltak. viszont amíg nyálcsorgatva néztem más párokat, addig nekem sehogy sem akart jönni senki... aztán lett egy időszak amikor leszartam, és tök jól elvoltam egyedül, aztán megjelent a barátom. ezt nem kell szégyellni, nincs ebben semmi, főleg ha te meg jól érzed magad egyedül is. senkinek nincs semmi köze hozzá, lehetsz te azért is egyedül, mert egyedül akarsz lenni.
2017. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvagy egyedül, akkor nem kell mások elvárásai miatt belemenned vmi kapcsolatba csak azért, hogy nekik megfelelj. Mert ha megteszed, akkor mindig lesz következő elvárás: házasság, első gyerek, második gyerek...
2017. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Kérdés mennyire nagy a környezeted, meg mennyire jársz sok helyre, ahol bárki is meg tudna ismerni. Mert akinek kicsi a szociális környezete, annak ugye nehezebb megtalálni a párját.

Egyébként meg nem verseny, majd egyszer lesz, amikor lennie kell. Persze nyilván úgy érzi az ember, hogy minél hamarabb minden, nehogy lemaradjon az ember, de meg kell próbálni elhessegetni a gondolatokat, amivel másokhoz méred magadat.

Bár azt mondjuk nem értem, hogyha volt kölcsönös vonzalom már mással, abból aztán hogyhogy nem lett semmi?

2017. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

"Mert tényleg szeretném azt érezni, hogy valaki küzd értem és lépéseket tesz felém."


Ez nem egy konstruktív hozzáállás, mert ezt férfiak is érezhetik így. Akkor pedig patthelyzet, nem?

2017. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Igazatok van! Ment a zöld pacsi mindenkinek. :)

Igazából tényleg megvagyok egyedül, de mostanában azért sűrűbben érzem azt, hogy jó lenne mellém valaki. De akkor ezt mindig próbálom valahogy elfelejteni, mert ha csak ezen rágódom mindig, azzal nem jutok előrébb.

2017. nov. 25. 22:27
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Sajna én is így vagyok. De elegem lett a pákeresésből a túl sok sikertelenség miatt. Majd jön mikor jönnie kell. Lehet holnap. Egy hét, vagy 10 év múlva. Ne görcsölj ezen. Nem éri meg.
2017. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!