Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt rinyáló alacsony férfiak mikor értik meg, hogy nem a magasságuk a probléma?

Figyelt kérdés

Vagyis nem az egyetlen problema...Mert ha mas alacsony ferfiak osszeszednek noket es ok nem akkor ott veluk van a gond. Masnak van annyi esze, hogy tullepjen ezen nekik miert nincs? Nyilvan ha valaki jokepu az nagy elony magassagtol fuggetlenul (bar olyat is olvastam mar, hogy jokepu de alacsony es jaj igy nem kellek) de en olyan sok peldat lattam mar, hogy 170 koruli csavo szep nala magasabb csajjal, hogy nemigaz. Nekem is volt mar tolem valamivel kisebb baratom (173 vagyok) es nem miattam lett vege (megcsalt). De peldaul kovetek egy orosz vloggert aki nagyon nagyon szep, modell csaj es az o ferje is alacsony raadasul kopasz es hat nem is az esetem igy kulsore. De szerepelt sok videojaban es azt mindenki szereti mert tok feldobja mivel olyan jofej, humoros szemelyiseg, hogy az ember egybol megerti a lanyt miert ot valasztotta.

Ha valakinek van normalis szemelyisege, onbizalma, karaktere akkor tokmindegy a magassag... (most ilyen 160-170re gondolok mert amugy ez eleg gyakori ugy vettem eszre, aki mar 160 alatt van az valoban feladja a lecket, na ok tenyleg alacsonyak) De aki nem olyan veszesen alacsony az tuti nem csak a magassaga miatt nem talal part ez biztos! Igy hat mi ertelme erre fogni? Inkabb egy jokora onfejlesztes kellene nektek.


2017. nov. 27. 15:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

Rengeteg alacsony ismerősöm van, akit imádnak a csajok. Nekem meg sosem volt 170nél magasabb párom.

Na mindegy, igazából ők is tudják ezt. Ennyire senki nem lehet hülye. Csak nehéz beismerni, hogy komoly mentalitásbeli problémák vannak. Mindenkinek nehéz a saját hibáit beismerni, vagy belátni, hog igazából értéktelen, negatív ember. Mindig könnyebb külső tényezőket hibáztatni.

2017. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%

Akik ezen ri yálbak soha nem látják be, hogy nem a magassággal vn baj.


Exem is folyamat azon nyávogott, és nem a 164cm-re miatt dobtam ki, hanem mert fél év után meguntam a legalább napi szintü hisztijét :(


A kedvesem 166cm, de imádom, bár ö nem is nyavalyog :)


28n (169cm)

2017. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
Soha. Egy ideig próbálkoztam és leírtam hogy 165-170 cm magas pasi ismerőseim közül vannak jópáran akiknek nem okoz gondot a csajozás. Magabiztos, humoros pasik, akik között van jóképű meg csúnyácska is. Nem okoz nekik barátnőt szerezni vagy épp összeszedni egy egyéjszakás csajt. Erre folyton lepontoztak, jött a duma hogy biztos pénzes pasik, ilyen nincs is, biztos leadják a szintet csak hogy csajhoz jussanak. Kifogás mindig volt, mert az nem opció hogy más miatt pattintják le a nők. Biztos van olyan alkalom amikor a magasságuk is közre játszik, de azért nem hiszem hogy minden egyes nő ezért utasítaná el őket.
2017. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

A magasság, illetve annak hiánya, súlyos hátrány a férfiak számára. Attól, hogy még akad kivétel, mint a fenti 'bezzeg én' nők, a többségük akkor is kifejezetten magas férfit akar magának és mivel a nőknek van bőven miből válogatni, a férfiak joggal érezhetik, hogy hátrányosan, lenézően kezelik a nők egy olyan felszínes tulajdonságért, amin soha semmit sem tudnak változtatni.


Amúgy meg bírom ezt az ellentmondást: ugyan csak a férfiak beszélik be maguknak, hogy hátrány az alacsonyság, de igenis kompenzálják az állítólag nem létező hátrányt ezzel-azzal.

2017. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
"170 koruli csavo szep nala magasabb csajjal" --na látod, te már egy 170 centis férfit is alacsonynak tekintesz, és azzal példálózol, akkor mit szóljon egy 155-160 centis pasi? :DD
2017. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Lazy Lover ***** válasza:
24%
mert akkor mi? kamu kérdés
2017. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy meg hiába mondod, kedves kérdező, hogy szerinted nem ez a probléma...szerintem ezt ők jobban tudják. Itt ios volt olyan kérdés, ahol sok nő írta, hogy nem járna nála alacsonyabb pasival. Szóval eleve hátrányból indulnak. Olyan mint a dagadék nők. Egy csomó férfi rájuk sem néz, mert dagadékok, lehetnek ők akármilyen jópofák. Az meg hogy vannak kivételek, nem bizonyít semmit.
2017. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kamu kérdés? :D ez komoly? És az eddigi válaszok is kamuk mi? Ha eléd raknék egy ilyen párt ők is kamuk lennének igaz? Kicsit beteg ez már...
2017. nov. 27. 16:27
 9/21 Lazy Lover ***** válasza:
41%
hány kérdést linkleje be szívem? ahol a nők össze se jönnének alacsony pasival...
2017. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem félreértitek. Itt a többség nem szokott rinyálni (persze van 1-2 megszállott), inkább arról van szó, hogy sok alacsony pasinak az alacsonyságával kapcsolatban már nem egy olyan negatív tapasztalata volt, ami bizony az ember énképét elég szépen tudja csorbítani. Egy ember számára a leginkább lélekromboló az, amikor olyan kritikát kap mástól amin képtelenség változtatni. A "deszkamellű" nőknek sem esne jól - és hosszútávon rombolná az önbizalmát - ha 10-ből 5-7 pasitól azt kapná meg, hogy bocsi, de a melled miatt nem vagy vonzó. Persze nem tudom, hogy a pasik mennyire szókimondóak, de nekem eddig 2 komolyabb párkapcsolatom (min. fél év) volt 24 éves koromig, a barátnőimen kívül összesen 2-3 csajjal volt alkalmi viszonyom és legóvatosabb becslésem szerint is minimum 10-15 olyan alkalom lehetett, amikor a konkrét szándékkal vezérelt céltudatos közeledésemet az illető lány azzal honorálta, hogy nyíltan a szemembe mondta vagy pedig félreérthetetlen utalást tett rá, hogy bizony a magasságom miatt (kb. 169-170 vagyok) én jobb ha semmiben nem reménykedem. Mindezt úgy, hogy világéletemben stílusosan öltözködtem, elég tehetős családban nőttem fel, ebből adódóan motivált voltam (egyetem, személyiség fejlesztés) és nem utolsó sorban jóképű is vagyok. Persze nem panaszkodom, mert jelenleg is van barátnőm de el tudom képzelni, hogy az az alacsony pasi, aki ennél rosszabb adottságokkal rendelkezik egyéb téren (pl. elég az ha nem jóképű vagy nincsenek olyan anyagi lehetőségei mint nekem) annak mennyivel nehezebb a társkeresés, miközben nekem is meg kellett küzdeni minden egyes lányért (még azért is hogy egyáltalán el tudjam hívni randira) pedig nekem aztán a magasságon kívül minden adott volt a sikerhez. És ezzel meg is cáfoltam azt az állítást, hogy pénzzel minden csaj megszerezhető. Ez egy nagy hülyeség!
2017. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!