Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt rinyáló alacsony férfiak mikor értik meg, hogy nem a magasságuk a probléma?

Figyelt kérdés

Vagyis nem az egyetlen problema...Mert ha mas alacsony ferfiak osszeszednek noket es ok nem akkor ott veluk van a gond. Masnak van annyi esze, hogy tullepjen ezen nekik miert nincs? Nyilvan ha valaki jokepu az nagy elony magassagtol fuggetlenul (bar olyat is olvastam mar, hogy jokepu de alacsony es jaj igy nem kellek) de en olyan sok peldat lattam mar, hogy 170 koruli csavo szep nala magasabb csajjal, hogy nemigaz. Nekem is volt mar tolem valamivel kisebb baratom (173 vagyok) es nem miattam lett vege (megcsalt). De peldaul kovetek egy orosz vloggert aki nagyon nagyon szep, modell csaj es az o ferje is alacsony raadasul kopasz es hat nem is az esetem igy kulsore. De szerepelt sok videojaban es azt mindenki szereti mert tok feldobja mivel olyan jofej, humoros szemelyiseg, hogy az ember egybol megerti a lanyt miert ot valasztotta.

Ha valakinek van normalis szemelyisege, onbizalma, karaktere akkor tokmindegy a magassag... (most ilyen 160-170re gondolok mert amugy ez eleg gyakori ugy vettem eszre, aki mar 160 alatt van az valoban feladja a lecket, na ok tenyleg alacsonyak) De aki nem olyan veszesen alacsony az tuti nem csak a magassaga miatt nem talal part ez biztos! Igy hat mi ertelme erre fogni? Inkabb egy jokora onfejlesztes kellene nektek.


2017. nov. 27. 15:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%
Meg olyat én még egy nőtől sem hallottam direktbe, hogy neki az alacsony pasik jönnek be. Ellenben olyat rengetegszer, hogy ez kizáró ok.
2017. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
34%

Mutat képet 10 pasi az arcáról, ha valamelyik szimpi, az akkor is szimpi marad ha kiderül hogy 170cm. A többiek meg alapból kiestek.

Amúgy 170 cm vagyok. Legfeljebb nem veszek fel magassarkút ha velem van.

2017. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%
A férfiak "rinyálásánál" sokkal fárasztóbb, hogy a nők még a legnyilvánvalóbb tényeket is letagadják, ha azok számukra kellemetlenek, mint pl. hogy kifejezetten a magas férfiakra buknak és komolyan azt hiszik, ha fel tudnak sorakoztatni egy (néhány) kivételes esetet, akkor az eredeti állítás nem igaz.
2017. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
42%
Egyik ismerősöm tényleg alacsony (160 ceni körüli), de amúgy jóképű, meg edzeni is szokott. Társkeresőn ismerkedett, ugye nem írta oda a "magasságát", arcra szimpatikus volt, de mikor élőben találkoztak a legtöbb nő kiröhögte (vagyis nem így szó szerint, de második randi már sosem volt). Pedig még értelmes is a srác.
2017. nov. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
43%
1 szó: soha
2017. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
46%
Te az vagy, aki naponta ír ki kamukérdéseket hasonló témában, csak stílust váltottál? Vagy esetleg egy újabb kamukérdésgyártóhoz van szerencsénk?
2017. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
68%

Soha nem fogják beismerni. Ezek a "férfiak" megkeseredett, aszociális, lusta emberek.

Én 165cm vagyok és csak 21 évesen lett barátnőm. Előtte én is itt nyarvogtam, hisztiztem, mindenféle kifogást kerestem. Aztán elkezdtem nőkkel ismerkedni. Az elején nagyon nehezen ment, rengeteg csalódás ért, de aztán szép lassan megtanultam kommunikálni az emberekkel, legyőztem a szociális fóbiámat. Ezután elkezdtek sikereim lenni a nőknél, még azt is megtehettem, hogy válogattam köztük. Végül megismertem a barátnőmet, aki gyönyörű, kedves, okos (igaz, néha hisztis, dehát senki sem tökéletes). Azóta boldog párkapcsolatban élek vele, mostmár több mint két és fél éve.

23/F

2017. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

Pedig van benne valami.

Nem tapasztaltam eddig, hogy különösebb hátrány lenne, pláne, hogy kizáró ok lenne. Sőt nálam magasabb lányok és nők is szoktak udvarolni, kezdeményezni.

Viszont hangsúlyozom, hogy élőben és nem netes társkeresőn. Az itt a gyakorin terjesztett "tapasztalatokra" felesleges hivatkozni, mert sokaknak ez az egyetlen kapcsolata az emberekkel és teljesen torz a világképük. Mint egy lelkisegély szolgálat szakkör vagy klub. "Élőben" messze ennyi negatívságot nem látni.

2017. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
44%
Múlt héten felfigyeltem tömegközlekedésen egy hihetetlenül szép, szimmetrikus arcú, jóképű, nagyon ízlésesen öltözött fiatal férfira (27-28 körüli lehetett). Magamban megállapítottam, hogy a leghelyesebb férfi, akit az elmúlt hónapokban láttam. Már ülve is látszott rajta, hogy alacsony, de mikor felállt, akkor csodálkoztam rá, hogy mennyire, 160-165 között lehetett. Ennek ellenére egészen biztos, hogy kb sorbanállnak nála a nők :D
2017. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
44%

Nem olvastam el a válaszokat csak a kérdést.

Én 172-173 cm magas vagyok, kavartam már nálam magasabb csajjal, 2 olyan volt köztük akikért megfordulnak az utcán a férfiak.

Szóba sem került ez a dolog.

Aztán volt olyan is aki magasabb volt mint én, és azt mondta ezért nem lesz semmi, de itt nem én voltam a gáz, hanem ő a hülye, mert egyébként jól elvoltunk.


Ez olyan mint ha én azt mondom olyan nővel nem kezdenék aki deszka, de mi van ha mondjuk nagyon igényes magára, csinos, és jó fej is, akkor szóba jöhet. Normális emberek között ez nem jelenthet korlátot.

2017. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!