Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi bevallja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi bevallja egy nőnek, hogy szűz, akkor annál a nőnél már esélye sem lesz?

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén, nem szeretnék alapjáraton szűz fiúval kezdeni, DE ha megismernék egy férfit, akihez vonzódom, szimpatikus, és kiderülne, hogy szűz, emiatt biztosan nem szakítanám meg a kapcsolatot, a többi ugyanis sokkal fontosabb, minthogy szexelt-e már.


28/N

2017. nov. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább ne valld be, legalább megdugod ha utána ki is dob :D
2017. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor valdd be, hogy szűz voltál, miután megdugtad, akkor majd röhöghetsz rajta egy jót! :D
2017. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Annyit is ér az a nő.
2017. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok.

Én kifejezetten örültem, hogy a barátom még az volt, én vettem el neki.


22/N

2017. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Több szűz barátom is volt már, volt aki titkolta és nem akarta bevallani, csak utólag nagyon csendben igenezte a kérdést.


Engem egyáltalán nem zavart, nem is fog sosem, ha lesz is később is szűz párom. Sőt, nekem tán egy kicsit ez is a zsánerem...

Sosem azt néztem, hogy az illető milyen szexuális előélettel rendelkezik. (Feltéve ha nem az a célja hogy miután velem lefeküdt végigmegy még vagy 30-40 nőn... :) )


22/N

2017. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én inkább örültem, mikor 2 exem is bevallotta, hogy szűz.

Ha valaki kamuzna, és utólag nyögné be, akkor otthagynám, játszmázzon meg hazudozzon kapcsolaton belül az, aki akar, én arra nem vágyok.

2017. nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne szűzike. Nekem Férfi kell, nem egy kis senki...
2017. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8 tudod mindenki szűz volt egyszer, azért mert te már 18 évesen gangbang videókban szerepeltél.
2017. nov. 29. 12:33
 10/11 anonim ***** válasza:

#8-as, az ilyen "riherongy" hozzáállás miatt kellett a kérdezőnek kiírnia a kérdését, és ezért érezheti úgy, hogy esetleg "hazudnia" kell, mert az őszinteséget a magadfajaták láthatóan nem értékelik.

Szerencsére a kérdező valószínüleg nem téged keres (hiszen fel sem érsz hozzá), te pedig biztos találsz majd magadnak egy "Férfinek" nevezhető gorillát, hacsak már meg nem találtad...

2017. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!