Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők azért sírnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért sírnak hogy nincsenek már igazi férfiak mert így nehezebb dolguk van?

Figyelt kérdés

Állítólag a mai férfiak nem kezdeményeznek, nem udvarolnak, nem irányítanak, nem hódítanak stb.

Bizony elhiszem így hogy sok nő sír hogy hol vannak az igazi férfiak, mert így a nőknek is nehezebb mert aktívabbnak kell lenni.


2017. nov. 28. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Addig ebbe nem hiszek amíg ilyen vagyok amiket felsoroltál,állítólag helyes vagyok,sportolok és mégis elhajtanak 😒
2017. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyen nők feltehetnék maguknak azt a kérdést, hogy ők vajon mennyiben igazi nők valójában.
2017. nov. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Vagy azt a kérdést, hogy mire vágynak. Mert az a gond, hogy ők sem igazán tudják ezt.
2017. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Nem erről van szó szerintem. Egyrészt (szerencsére) sok férfi szeret "vadász" lenni a mai napig és ők zokon veszik ha a nő kezdeményez illetve sok esetben nyomulósnak tartják és nem érdeklődnek komolyabban az ilyen nő iránt. A másik véglet amit te írtál ők meg ugye várnák hogy a nő szedje fel őket. Viszont az senkire nincs ráírva melyik típus így sokszor azok a nők sem tudnak bátran kezdeményezni akik amúgy akarnának.

A másik gond ezzel hogy egy irányítani udvarolni képtelen férfi aki elvárja hogy a kapcsolatban a nő legyen a domináns nekem szóba sem jöhet. Próbáltam hasonló kaliberű pasival összejönni de hamar szakítás lett a vége mert egyszerűen képtelen voltam vele lefeküdni. Semmi férfiasat nem találtam benne így nem váltott ki belőlem vágyat sőt egy idő után taszított.

Mielőtt valaki belemagyarázza a túlzottan domináns diktatórikus pasik társasága se vonz.

A párom kezdeményező vezető típus ugyanakkor egyenrangú fél vagyok a kapcsolatban. Ezt egy gyengébb visszahúzódóbb bizonytalanabb pasival nem valószínű hogy el tudnám érni márpedig az általad vázolt viselkedés ilyen jellemre utal.

2017. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Sok férfi szeret vadászni, ahogy előttem is írtak, aki pedig nem szeret, az várja csak a sült galambot. Azt hiszed, a nőket érdeklik az ilyen pasik? Előbb halnék meg egyedül, minthogy én hívjak randizni pasikat meg ilyenek...nő vagyok, nőként is szeretek viselkedni. Szerencsére nemis szorulok rá, hogy ezen változtassak. Lassan hercegkisasszonyok lesznek az itteni “férfiakból”?
2017. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

"Állítólag a mai férfiak nem kezdeményeznek," .. de ha kezdeményeznek, akkor nyálukat csorgató, agyatlan szánalmasok, akiket a farkuk irányít.


Maradjunk annyiban, hogy a nőknek semmi sem jó.

2017. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Igazi nő talál igazi férfit, ennyi. Hasonló hasonlót vonz. Aki sír, hogy jajj a pasik így meg úgy mennyire szemetek, az maga sem egy főnyeremény. Mindezt nőként mondom. Pont ugyan olyan irritáló az ilyen nők nyafogása, mint a hasonló mentalitású férfiaké.

Lehet én mozgok jó körökben, de én mindig azt látom, hogy ha egy férfi igazán érdeklődik egy nő iránt, akkor tesz is azért, hogy haladjon a dolog valamerre. Szerintem akiben tényleg megmozgat valamit egy nő, az minimum jeleket fog küldeni. Viszont egy kapcsolat kialakulása két emberen áll. A nőnek is ki kell fejeznie az érdeklődést. Persze, nincs annál férfiasabb dolog, mint udvaroli egy nőnek, de ezt illik viszonozni is.

2017. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

"mert így a nőknek is nehezebb mert aktívabbnak kell lenni"


Bár nem akarok belefolyni az igazi férfi-igazi nő témába, de szerintem igazságosabb kissé, hogy a nők is aktívabbak.

Dunát lehetne rekeszteni a mindent elváró de cserébe semmit sem nyújtó lányoktól/nőktől. Az ilyeneket persze, hogy senki sem akarja megkörnyékezni.


Mellesleg nem csodálom, hogy sokaknak elmegy a kedvük a kezdeményezéstől, mert sok lány kegyetlen bunkó módon tud koptatni, letörik az ember maradék önbizalmát is. Természetesen tisztelet a kivételnek.


Van is erre egy vicc: kamu körmök, kamu hajszín, kamu barnaság, kamu mellek, kamu viselkedés, és ezek a nők az igazi férfit keresik.

2017. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Le lehet pontozni, de az ilyen nőknek (akiket említ a kérdező a kérdésben) semmi sem felel meg:

- ha nem kezdeményez, akkor nem igazi férfi

- ha kezdeményez, akkor szexéhes disznó aki biztos mindenkire ráhajt

- ha kedves akkor papucs

- ha nem kedves akkor bunkó, érzéketlen


Unalmas már ez a "hol vannak az igazi férfiak" picsogás.

2017. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezért kell kezdeményezni. Csupán annyi hogy a negatív eredményt fel se venni, tehát teljesen erdektelenul csak úgy unalomuzeskent csajozni. :)) Nekem így lett párom nagyon nem akartam csak unatkoztam így egy lányt elvittem magammal vacsizni. Megláttam megkérdeztem azt mondta hogy jo, elkísér. Azt jó melle meg segge volt gondoltam meg elviszem 1-2x azt vagy megcsinálom :) vagz nem végülis Mind1. Azt az is sikerült. Van hogy nem, nem is számolom hányszor koptattak le de ha a negyedét komolyan vettem volna már kotel lenne a nyakamon. De ez csak így megy.
2017. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!