Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ismerkedésnél befolyás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismerkedésnél befolyásoló tényező, ha egy fiú gluténérzékeny?

Figyelt kérdés
Ugye a lányok evolúciós szempontból a tökéletes férfit keresik..Pl.az alacsonyakat,vékonyakat,tanulatlanokat se szeretik..Szóval miért jönne össze olyan fiúval,akinek ilyen bajai vannak,mint nekem?Az orvos szerint valószínűleg gluténérzékeny vagyok.Lehetséges,hogy emiat ne legyen barátnőm és utálni fognak,egy selejt leszek a szemükben?

2017. nov. 29. 09:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Állandóan puffadok és napi 2-3-4x járok székelni.Tegnap voltam orbosnál és azt mondta,elvileg gluténérzékenység miatt
2017. nov. 29. 10:57
 12/23 anonim ***** válasza:
Tartsd az előírt étrendet, és akkor nem produkálsz gusztustalan tüneteket. Én a tejtől leszek tiszta kiütés, és mozdulni nem bírok, olyan gyomorgörcseim vannak, a hasmenésről nem is beszélve. Ha meg elkerülöm, olyan vagyok, mint bármelyik normális ember.
2017. nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

En is glutenerzekeny vagyok,sot semmilyen gabonat,se kemenyitot nem ehetek. Nem ehetetem meg tehat a rizst sem,a krumplit sem,a glutenmentes durumtesztat sem.


Ezzel az uj etrenddel jobb sprinteket futok minden nap,mint valaha. A full kontact kuzdosportedzeseimen nekem gyogyulnak leghamarabb a seruleseim,es az izomzatom soha nem latott utemben fejlodik es formalodik. Mkndig is naponta sportoltam,de csak ezzel az etrenddel mennek ilyen jol a dolgaim. 8 eve eszem igy. Sot ,hust sem eszem azota,csak halakat,tojast,tenger gyumolcseit.


Soha nem ennem meg megegyszer a regi eteleket. Nagyon halas vagyok,h megismerhettem az uj etrenddel az uj lehetosegeimet.


Kerdezo,kezdj el sportolni naponta.


En etteremben soha nem eszem es mas foztjet sem. Mindig megmondom,h glutenerzekeny vagyok es sportolo. Soha nem okozott meg gondot ez egyetlen pasinak sem.


Kerdezo,az ettermekben elkoltott penzbol te is mindig megveheted a legjobb futocipot, es a legstilusosabb ruhazatot.


A csajokat ne etterembe hivd,hanem soppingolni. Azaz magadnak mindig kell venni vmi uj ruhat vagy cipot. Ha ez nem tetszik nekik,akkor mehettek setalni a hoesesben.


N

2017. nov. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

De mit fog szólni ehhez egy lány,hogy én nem ehetek kenyeret meg ilyeneket?Ha lenne sorkatonaság,ezzel még ott is alkalmatlannak nyilvánítottak volna.19 évig nem volt ilyen problémám,1 éve kezdődött el ez..

Én sportolok napi szinten.De nem vagyok egy vásárlós tipus.A kabátomat is már 6 éve hordom,a cipőmet is kb 4 éve.Szóval nem szívesen járkálnék shoppimgolni egy csajjal

2017. nov. 29. 11:09
 15/23 anonim ***** válasza:

De most nincs katonaság, cserébe egyre több a gluténmentes termék. Hogy a lány mit szól?


Én leszarnám, amúgy sem vagyok az az étterembe járós, főzni meg megtanulnék gluténmentesen, ha úgy adódnak, csökkentett szénhidráttartalmú kajákat is megtanultam készíteni, mióta diétázom, meg a volt páromnak is cukormentes sütiket. Komolyan, ki a fszt érdekel ez?

2017. nov. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ehm... ez annyiban befolyásolna, hogy együttélésnél tekintettel kellene lennem az étkezésedre. De amúgy semmi jelentősége. Agyat viszont növeszthetnél, az vonzó lenne.
2017. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg. Ez nem látható és nem is keseríti meg az én életem, csak annyiban "gond", hogy máshogy kell főznöm, meg máshol vacsizunk a gyorskajálda helyett. ÉS?:) Más meg finnyás.


Ellenben ha valaki egy igénytelen, ronda ember, az rám is hat, pontosabban nem hat, mert nem izgat fel szexuálisan. Az meg pláne megkeseríti az életem, ha hülye, mint a segg, vagy lusta. Ezeken bukhat egy kapcsolat. A gluténérzékenységen nem.

2017. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hát én meg laktózos vagyok, na és? Általában randin úgy kezdtem ha enni mentünk, hogy hadd válasszak én éttermet, mert mikor választhattam kettőt azok közül, hogy szép humoros vagy mindent megemésztő legyek, nem az utobbi nyert :D. Nevettek egy jót és halika. Következő randin lm csokit kaptam. Ha veled randiznék max átfutna a fejemen, hogy jó ég, akkor kreatívnak kell lenni, hogy olyat főzzek amit mindketten ehetünk, és ennyi. Nem leszel ettol szebb vagy csúnyább.:)

20L

2017. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Esküszöm nem értem, hogy miért kéne hogy mást zavarjon, hogy te allergiás vagy... Főleg most, hogy divat "mindenmentes" kajákat enni, kb bármit megehetsz amit más is, csak más lisztből kell elkészíteni. Sört is ihatsz, kukoricasört :)

A hisztamin intolerancia már keményebb menet, de még az se tartana vissza, manapság meg lisztérzékenynek lenni kb semmiség...

Van nem egy lisztérzékeny ismerősöm (férfi is, nő is), aki boldog párkapcsolatban él.

2017. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, most gondolom az első sokk hatása alatt vagy. Én teljesen összeomlottam, amikor kiderült, hogy szemüveget kell hordanom. Zokogva jöttem ki a rendelőből, hogy pápaszemesen egyetlen fiúnak sem fogok kelleni. (13 éves voltam) azt kérdeztem, hogy miért pont én vagyok ekkora nyomorék? Aztán megnyugodtam, kicsit körbenéztem, és rájöttem, hogy rajtam kívül nagyon sokan szemüvegesek körülöttem. Soha, semmilyen problémát nem jelentett ez a pasizásban. Most Te is kétségbe vagy esve, összetörtél, minden reménytelennek tűnik, és miért pont Veled történik ez a szörnyűség. Pedig hidd el, ha kicsit körbenézel, nagyon sok ismerősödről kiderülhet, hogy ilyen-olyan érzékenysége van. Ettől nem vagy kevésbé férfias. Nem ihatsz sört? Na bumm, iszol bort. Nem ehetsz kenyeret? Eszel helyette mást. Most próbálj meg megnyugodni, és kérj időpontot dietetikushoz. Vele összeszeditek, mit ehetsz, mit mivel helyettesíthetsz. A gluténérzékenységed SEMMIT NEM VON LE AZ ÉRTÉKEIDBŐL. Aki nem így látja, azért nem kár.
2017. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!