Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ismerkedésnél befolyás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismerkedésnél befolyásoló tényező, ha egy fiú gluténérzékeny?

Figyelt kérdés
Ugye a lányok evolúciós szempontból a tökéletes férfit keresik..Pl.az alacsonyakat,vékonyakat,tanulatlanokat se szeretik..Szóval miért jönne össze olyan fiúval,akinek ilyen bajai vannak,mint nekem?Az orvos szerint valószínűleg gluténérzékeny vagyok.Lehetséges,hogy emiat ne legyen barátnőm és utálni fognak,egy selejt leszek a szemükben?

2017. nov. 29. 09:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni, hogy normális nőnél ez problémát jelentsen. Párom epilepsziás. Tudom ez nem függ össze az evéssel, de olyan gyógyszert szed, amire nem ihat alkoholt, nem csak sört, semmit. Nem mehetünk moziba, mert ki tudja mikor lesz olyan jelenet, amitől rohamot kaphat, nem lehet jogsija, mert balesetet okozhat, ha a szemébe villog valami vezetés közben, se vidámpark, vásári körhinta, semmi ahol bármi nagyon villoghat. Plusz vörös hajú ezért a leglehetetlenebb módon képes leégni. Erre is figyelni kell, ha nyáron megyünk bárhová, hogy naptej legyen, mert akár boltba menés közben is le tud égni vagy amég leviszi a szemetet és utána két hétig hámlik. Ehhez képest az, hogy nem ihatsz sört meg nem ehetsz péksütit szerintem sokkal jobb, bár biztos az sem egyszerű. Igaz mi már évek óta együtt voltunk, mikor kiderült a dolog, de ha előbb is lett volna akkor is összejövök vele. Az érzékeny bőre sem volt hátrány.

(Én szívbeteg vagyok, nem mehetek termál vízbe és nem ajánlott a nagy meleg, ráadásul van egy nagy heg a mellkasomon, mégsem lettem kikosarazva.) Ha olyan miatt ítélnek el, amiről nem tehetsz az nem téged minősít.

2017. nov. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Utolsó (21) vagyok. Az még lemaradt, hogy kisebb, nagyobb mértékben mindenre allergiás a kutyaszőrtől a pollenekig, amiről szintén tudtam mielőtt összejöttünk. Nem tartottam emiatt selejtnek. (Pedig, mikor először nálunk járt még csak barátként taknya, nyála egybefolyt, mert tollpárnáink voltak.)
2017. nov. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem.izgatna, nekem is van.
2017. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!