Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem érthető, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem érthető, hogy azért ejtettem, mert azzal akart bókolni, hogy milyen aranyos kis "átlagos" vagyok?

Figyelt kérdés

Évekkel ez előtti történet, azóta már egy másik férfival élek párkapcsolatban, csak felkerült ez a téma egyik barátnőmmel a napokban, és kíváncsi vagyok, hogy az itteniek milyen véleményen vannak (a saját véleményemet nem fogom semmilyen szinten megváltoztatni, tényleg csak a puszta kíváncsiság motivált a kérdés kiírására).


Szóval volt egy fiú, akivel randizgattunk, alakult a kapcsolatunk. Egyszer moziban voltunk az egyik plázában, a film után pedig sétálgattunk, nézelődtünk. Láttunk 3 lányt jönni szembe, póthajuk volt, műszempillájuk, kirakták mindenüket, messziről látszott, hogy szoliznak. Engem nem érdekeltek, de a fiú megbámulta őket, majd megjegyezte, hogy neki ugyan nem kéne ilyen ilyen nő, neki bőven megfelel egy hozzám hasonló, kis átlagos nő szerető szívvel.

Én hirtelen köpni-nyelni nem tudtam, visszakérdeztem, mire tovább fejtegette, hogy azok a lányoknak csak külső értékeik vannak, szexnél többre nem kellenének. 2 napig nem is válaszoltam neki sehol ezek után, majd megmondtam, hogy nekem nem pálya, és megszűntem neki létezni.

Több fiú haverom kiröhögött, és győzködött, hogy kérjek bocsánatot, mert szeret és csak bókolni akart, de én tartottam magam a döntésemhez.

Nem tartom magam átlagosnak, külsőre évekig dolgoztam, amíg kihoztam magamból a maximumot. Tökéletesre edzett alakom van (nem izomagy), divatosan, szexin (nem kvásan) öltözködöm, ápolt vagyok, mindenem szépen meg van csinálv (haj, köröm - nem mű!, szolid smink), és személyiségre sem vagyok átlagos (rossz értelemben sem).

Miért kellene olyan férfi valakinek, aki őt egy átlagos kis szerető szívű szürkeegérnek tartja? Szerintem azok a lányok nem szépek, hanem közönségesek, és nekem nem kell olyan férfi, aki úgy beszél, mintha ők lennánek a gyönyörűek, de üresek, én pedig a kis semmilyen, de legalább szerető szívű (bullshit :D).

Akinek ilyen a hozzáállása, szépérzéke, annak nem fognak mindig az ilyen ízléstelen nők tetszeni az "átlagos" párjuk mellett?


2017. nov. 29. 18:44
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező elég gusztustalan lénynek tűnsz így a hozzászólásaid alapján. Már a kérdésed leírása alapján is az voltál, de most főleg. A belsőd valóban nem átlagos, hanem bőven átlagon aluli. Valószínűleg a külsőd is kritikán aluli.
2017. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
0%

Kitartásra. Hmmm milyen kitartásra utal az aki egy kapcsolatot egy számára nem tetsző szó fordulat miatt egyből eldob. Mert ha valaki valamiről rosszul gondolkodik, őt nem a jó gondolkodásra kell megtanítani, hogy eldobni. Wáóó ez ám a kitartás. Továbbá kitartása küszöbözi az egészséges étkezést és a rendszer test mozgást is (ja, nem).


Szóval pont ezért van mire büszkének lenni, akire mindenki büszke lehet, így már ki sem tűnünk a tömeg közül, szóval már nem is lehetünk rá büszkék hiszen ez nem kiemelkedő hanem normális, voala máris átlagosan vagyunk undorító szar emberek.


De, írtál olyat hogy nincs veled gond. Most már hirtelen tudod hogy vannak szar tulajdonságaid, amiket meg se mersz rendesen nevezni mert úgy elvagy szállva magadtól?


ad1: "és személyiségre sem vagyok átlagos (rossz értelemben sem)."


ad2: "Ez pedig tény, de tudom, hogy vannak olyan "különlegességeim", amik kifejezetten hátrányosak, rosszak."


S még annyira intelligens is vagy hogy fel se tűnik ha pár órán belül ellent mondasz magadnak. FŐNYEREMÉNY!


Tegyük fel a sráccal semmi gond. Szerintem már rohadtul nem tudod hogy mi van marhára, más különben nem kéne feltenni. Igen jól tetted. De ezt kb mindenki elmondta így vagy úgy, továbbá a kérdés sem erről szólt, szóval miért kell tovább rebegtetned az undorító értékrended? Persze külső belső is lehet király, de sajna te nem az vagy akinek mind a kettő megvan, és az alapján hogy te mit hangsúlyozol folyton, gondolhatod hogy a kettőből melyik van meg, s elárulok egy titkot, ha mérlegre tennénk ezt a két atribútumot, nem lenne egyensúlyban :/. Pech.


Hogy ne lennének komplexusaid. Komoly önértékelési problémáid vannak (bár kinek nincsenek? még egy ok hogy miért vagy egy átlagos szar - szar alak.) Eleve az hogy milyen súlyt tulajdonítasz egy jelentéktelen semmis mondatnak már ezt sugalja, de ehhez még hozzácsapódik a kérdés kiírása is, amit hogy is magyaráz meg hogy a barátnőddel kerülsz szóba? Nekem meg az került szóba a barátommal hogy hozzak-e kenyeret, most írjak ki egy kérdést hogy jól tettem hogy a rozskenyeret választottam? Már kétszer leírtam, de mondogasd csak magadnak, idővel majd elhiszed és úgy könnyebb lesz (Y)


A barátnőddel meg inkább szakítsd meg a kapcsolatod mielőtt őt is bemocskolod. Épp elegen vagytok már. Ez itt is meglátszik.

2017. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
3%
Ah és ha már más nincs, majd köss belém hogy pár mondat értelmetlen, mert rosszul írtam. Az a tuti ellenérv!
2017. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

Nem fogod fel, hogy nem érdekelsz és nem a kérdésre válaszolsz?


Nem mondtam ellent magamnak, úgy értettem, hogy rossz értelemben nem vagyok átlagos. Hogy nem feltétlenül úgy, hogy átlagnál JOBB vagyok, hanem eltérek az átlagtól jó és rossz értelemben is. De belátom, hogy ködösen fogalmaztam.


Na, ennyi a reakcióm, a többi idegbeteg ámokfutásod nem ér annyit, hogy kielemezzem.


Szeretnél még litániákat írogatni? :)

2017. nov. 29. 23:12
 35/49 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező ne járasd már ennyire le magad, nem veszed észre, mennyire szánalmas vagy? Te akartál véleményeket hallani a viselkedésedről. Nem feltűnő, hogy mennyire ostobán reagálsz?
2017. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

Nem tudom lejáratni magam, mert a személyemről alkotott véleményetek nem érdekel. Felőlem megvethettek, fröcsöghettek, elfogadom, de remélem nincs harag azért, mert nem veszem magamra. :)


Én arra vagyok (voltam) kíváncsi, hogy pl. más nőt is idegesített volna ez a beszólás, netán megsértődnek, vagy épp bóknak veszik.

A körítést azért írtam, mert úgy gondoltam, hogy kifejtem, engem miért zavart.

2017. nov. 29. 23:21
 37/49 anonim ***** válasza:
4%
Azt sem veszi észre hogy már harmadjára köszön el tőlem. Az ilyen agyhalottak a legjobbak. Annyira el van telve magától hogy észre sem veszi hogy mit csinál. Egy tökéletes testnyi szánalom.
2017. nov. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Te is elköszöntél. :D Aztán mégis írod a litániáidat. Igazából tetszik, ahogy vergődsz, kezd egész jól szórakoztatni.
2017. nov. 29. 23:23
 39/49 anonim ***** válasza:
6%
Én csak neked köszöntem vissza te temérdeknyi intelligenciával ellátott tünemény. Meg mondogathatod még mindig magadnak s folytasd csak, hogy nem érdekel amit írunk, még is minden egyes alkalommal visszaírsz, ezzel csak élteted a jelenségem. A trollt etetni butaság és hogy te még ezt büszkén vállalod is, sőt mi több meg próbálod az arcunkba hazudni hogy jól szórakozol, de min? Azon hogy a másik szórakozik rajtad? Gratulálok! :D Csodááás! Ha ilyen hülye lennék, én is egész biztosan élvezném ezt a műsort. Segítek egy kicsit. Okos enged, szamár szenved.
2017. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
3%
Ah és a litániát sem kell kétszer leírni, látjuk hogy ismered ezt a szót, nagyon okos vagy!
2017. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!