Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, hogyan éltétek meg azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan éltétek meg azt, hogy hosszú idő után rátok talált a szerelem?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy nagyon hosszú ideig (5-10 év) nem volt párkapcsolatotok, vagy 30 év felett lett először barátnőtök, vagy több száz visszautasítás, vagy egy (majdnem) életre szóló csalódás után találtatok rá a viszonzott, kölcsönös szerelemre.


Fura volt, vagy paráztatok? Nagyon boldogok voltatok, vagy fel sem fogtátok sokáig, hogy mindez veletek történik? Hogyan éltétek meg, mi zajlott le bennetek?



2017. nov. 30. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
sokkal inkább nem hiszem el, hogy megtörténik. És szinte keresem, hogy vajon hol a buktató, mit nem vettem észre...
2017. nov. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerelemig nem jutott, de egy olyan fullos csajjal stimmelt minden, akiről addig azt hittem csak álmodozhatok. Nem is hittem el egy ideig, amikor kezdtem hinni, már jöttek a gondok.

Csesztetett hogy miért nem akarok presztízsautót az átlagos helyett, miért nem elég nagy köbcentis a motorkerékpárom (mert "csak" 500-as, 190-es véggel, 3,5 másodperces gyorsulással), miért nem költözök el a családi házból (ahol külön emeletem, lakásom van, budapesten belül), és miért nem vagyok vagány magamutogató páwa, miért nem kedvelem a márkás(durván túlárazott) ruhákat mint ő, miért nem erőszakosan dugom meg és miért olyan "nyálasan", és miért vagyok túl kedves vele.

Aztán vége lett, kiderült, hogy kóros hazudozó erős kisebbségi komplexusokkal, durván beragadt sztereotípiákkal, előítéletekkel, és feltehtően skizofrén is, és nagyon gerinctelen, le is húzott pénzzel nem kevéssel.

2017. nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyes érzések: Iszonyat boldog, nem hiszem el (velem, tényleg?), borzasztóan izgatott, ne hibázzak semmiben görcsölés :) kb. :) Aztán lenyugodtam és átadtam tényleg magamat a rózsaszín ködnek :)))
2017. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök neki.
2017. dec. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!