Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek már ez a magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek már ez a magasság sem elég? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ez a válasz ihlette a kérdésemet:


"182cm-es férfi vagyok, sok lány és nő szerint túl alacsony, nem egy és nem 2 alkalommal küldtek el erre hivatkozva melegebb éghajlatra nyomdafestéket nem tűrő stílusban, pedig nekem a pici lányok jönnek be és náluk is próbálkozom.


Ezek után én kimondottan megértem a 160-170cm-es alacsony férfiak úgynevezett "panaszait", valóssághoz közelebb eső megfogalmazással élve szembesülésüket a valósággal!"

Tényleg, mit akarnak már a lányok? Aki nem felhőkarcoló annak már semmi esélye?



2017. nov. 30. 11:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%

"falusi szürke kis leánykánál"

De ez mi ez a felfogás? Aki pesti, az tuti dekoratív és csinos, kifinomult, aki pedig falusi, az igénytelen és kilóg a kapanyél a szájából?


A kérdést válaszra sem méltatom, mert kamu.

2017. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%

Nehéz elhinnem ezeket a gyakorin olvasott panaszokat és történeteket.

173 cm vagyok és egyszerűen ilyet nem tapasztalok. Magasabb nők esetében sem. Biztosan egészen mások az okok.

2017. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Bence_ ***** válasza:
17%

Szerintem ez csak kifogás.

Politikusok nagy része alacsony mégis van egy csomó nő körülöttük.

Lehetséges, hogy ez inkább belsőn múlik?

2017. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%
Őszintén szólva, nehezen tudom elképzelni, hogy 182cm túl alacsony lenne a nőknek. Inkább nem akarták megmondani a valódi okot. Esetleg az úriember "vetít".
2017. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
22%
Fogja meg magát az összes drága hercegnő, akinek 190 felett kezdődik a férfi, azt menjen vissza Skandináviába, ne itt vegzálja a kedélyeket...
2017. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

180cm vagyok es csaj


Hozzam spec alacsony


De egy atlagos lanyhoz sztem megfelelsz

2017. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
69%
Én nem tudom, nekem van egy 170 centi magas tesóm. Soha eletében nem volt problémája a csajozással, egyszerűen ragadtak rá a nők. A felesége pont leszrja, hogy néhány centivel magasabb nála magassarkúban. Hol találkoztok ti olyan nőkkel, akiknek 182 centi alatt nem férfi egy férfi? Vagy csak én élek normális emberek közt?
2017. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%

Párom 166 cm és mindig volt hosszu távu kapcsolata, de ö nem is rinyál a magasságán.


28n (169cm).

2017. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem kamuzta az idézett részt a kérdező, az választ én írtam, meg is kaptam érte az oltást több embertől is.

Ezúton is szeretnék ismételten köszönetet mondani a sok privátban leírt "építő" jellegű véleményért :)


A teljesség érdekében bemásolhattad volna, hogy: "A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad."

2017. dec. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
63%
már megint ezzel jössz? fogd már fel, hogy nem a magasságodon múlik, hogy nem tudsz összejönni egy csajjal!!!
2017. dec. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!