Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen gyorsan elhalnak a beszélgetések társkeresőn?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondják, a lányoknak könnyű, mert csak válogatni kell a pasik közül. Sajnos ez nagyon nincs így. Tényleg sok pasi ír (viszonylag), de általában a beszélgetés 2 mondat után elhal. Én mindenkinek válaszolok, aki az oldalamon kiírt feltéteknek megfelel (kor, távolság), és aki nem csak annyit ír, hogy: Hi bébi, szex?

De sokan mintha nem is akarnának beszélgetni. Megkérdezi hogy vagyok, írom jól, és te, hogy telt a napod, stb, erre 1 mondatban válaszol és nem ír többet. Akkor minek írt egyáltalán? És rengeteg ilyen van, kb a srácok a fele. A többivel is legtöbbször érdektelen a beszélgetés, de legalább próbálkoznak.

Nektek is ilyen rossz tapasztalataitok vannak a társkeresőkkel?


2017. nov. 30. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Én ugyanígy vagyok ezzel. Fél évet voltam társkeresőn, senkivel sem beszélgettem 3 mondatnál többet. Egyetlenegy írt vissza hogy más típusú lányt keres. Nem tudom mi az oka hogy ilyenek a fiúk.
2017. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát,mert általában a hogy telt a napod után jön a "bébi szex?" kérdés, csak azt már sokan nem merik feltenni :D
2017. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan még nem társkeresőztem, de netes oldalakon elég sokszor ugyan ez van a lányokkal, hogy csak rövideket írnak, tőmondatokban válaszolnak. Vagy úgy érzem, hogy nekem kell mindig vezetni a beszélgetést. :/
2017. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Abban bíznak, hogy a nő majd viszi a beszélgetés fonalát. A nők utánozhatatlanok abban, hogy a semmiről is órákig tudjanak csacsogni. Ezt nem negatív dologként írtam. Biztos abban reménykednek, hogy a nők ezen tulajdonsága a netes társkeresőkön is jelen van és kialakulhat egy olyan beszélgetés, ahol a nők kisregényeivel szemben nekik elég lesz csak néhány tőmondatot, ill. kérdést írni.
2017. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 ennél idiótább sztereotípia kevés van. Nagyjából ugyanolyan arányban vannak csendes és beszédes nők, mint férfiak.
2017. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy és milyen "korsávban" jelölöd meg az igényeidet? :) Csak kíváncsi vagyok. :)
2017. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálsz akkor te kezdeményezni?
2017. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 1 ember volt, akinél azt éreztem, hogy tök jó vele "beszélni", de menetközben ez a történet is meghalt, mert nem válaszolt az üzenetemre, és ebből levontam a következtetést, hogy nem kíván velem tovább beszélni :D
2017. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Diavolino44 ***** válasza:
Dobj kepet privibe ezt nem hiszem el.
2017. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

sajnos én is sokat tapasztalta ezt Nőként :(

1-2 levél után eltűnnek,nem kell velük foglalkozni

Aki akar valamit az írni fog,kitartóan!!!!

Fel a fejjel!


Aki akar megkeres,és megtalál.

Levelezni fog veled aki akar,aki nem az nem fog!

2017. dec. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!