Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kapcsolatban élő pasik! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő pasik! Ti belegondoltatok már abba (és ki tudnátok bírni 1 évig), hogy milyen lehet szex nélkül élni a mindennapjaitokat?

Figyelt kérdés
Mert én már 6 éve pu**i nélkül élek (ha 18 éves koromtól számítom a szexuális életet) és még mindig nem mentem tönkre. Ilyenkor érzem azt, hogy mentálisan mennyivel erősebb vagyok az átlag férfiaknál (még ha alkatilag egy 12-14 éves szintjén is vagyok), mert a nagy +180-as sportos macsók egy hetet nem bírnának ki szex nélkül (konkrétan ti akikhez szól a kérdésem) és 1 hét után kezdenétek megőrülni a szex hiánya miatt. Én még mindig állom a sarat, habár egy kicsit le vagyok amortizálódva, csont és bőr vagyok és már a libidóm is csökkent, de még mindig nem kattantam be a csajhiány miatt. Kíváncsi vagyok meddig fogom még bírni. Arra lennék kíváncsi, hogy ti valaha mégis minimálisan úgy belegondoltatok-e milyen sz*r lehet nemhogy 6 évig, de akár fél évig is p***i nélkül élni? Hogy lehetnek ekkora különbségek ember és ember között, hogy valakinek életében nem volt még lehetősége megcsókolnia egy lányt sem, valaki pedig érzéki, csinos csajokkal nap, mint nap katartikus orgazmusokat él át. Szeretnék egy kicsit panaszkodni szóval kíváncsian várom a hozzászólásaitokat. ;) Csajok és bárki más is válaszolhat csak írjátok le az életkorotokat és a nemeteket!

2017. dec. 1. 22:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem fáj még eléggé. Ha tényleg fájna és vágynál rá, megoldanád, hogy szexelj (és nem csak olyan triviális dolgokra gondolok, mint elkezdeni edzeni vagy legrosszabb esetben prostihoz menni).
2017. dec. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%

Jó kis vicces kérdés!

Kérdezd már meg a gazdagokat is, mert mennyivel erősebb az aki gyalog jár... :D

2017. dec. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

@11

Igen, ez pont így működik. Ja nem, elmondom, hogy működik.


Élőben próbálkozol -> elküldenek vagy rosszabb esetben tovább ismerkedtek és barátzónában kötsz ki. Rájössz, hogy élőben nincs értelme, átmész társkeresőre. Ott azt hiszed, a kevésbé szép nőknek legalább kellesz majd. Majd amikor megüt a valóság és a 30. kiküldött leveledre se jön válasz, rájössz, hogy nem tudsz mit kezdeni, se kapcsolat, se szex nem jár neked, te dögölj meg magányosan. Ilyenkor az okosabbja/gazdagabbja/bátrabbja, ki-ki döntse el magának, elmegy prostihoz, a maradék pedig 30 évesen is szűz marad. Meg esetleg egész életében. Ami rendszerint nem hosszú, mert az ilyen emberek közül kerül ki a legtöbb öngyilkos.

2017. dec. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Elég sokan kibírják a párjuk terhessége alatt.

Vagy pl nálunk is volt ilyen bő fél évig, egészségügyi gond miatt, túlélhető.

2017. dec. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%
az teljesen más, akkor is ott van a száj, meg a kéz, vagy akár mellek, vagy végső esetben a púzó
2017. dec. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%
13, ha valaki hülye és nem ismeri fel, hogy valamit évek óta rosszul csinál, akkor igen. Akinek van egy kis sütnivalója, az felismeri a hibáit és nem rest segítséget kérni (pl. személyi edző, pszichológus, önismereti coach stb).
2017. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!