Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nőt csak anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőt csak anyagi javakkal lehet meghódítani?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 00:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem. Meg kell ismerni és kideríteni mivel lehet meghódítani. Persze csak akkor éri meg ha a csajszi is mutat elég érdeklődést! 😀 Az egyik leggyakoribb hiba egy kalap alá venni az embereket és ítélkezni.
2018. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Meghódítani nem lehet anyagi dolgokkal. Ez fizikai képtelenség.
2018. ápr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

21-es válaszolóval értek egyet. 31 éves vagyok, csinosnak mondott nő. A párom szintén 31. Se kocsija, se lakása. Nem egy kimondott szépfiú. Átlagos keresete van.

Mégis imádom, hogy intelligens, humoros, nincs piszkafa lába, és nem a haját nyalogatja folyton.

Imádom az általánosítást. :D Nagyanyáink korában is volt aki a szegény legénnyel megszökött, mert szerelmes volt és voltak az érdekházasságok, amik a pénzre épültek. Ez mindig így lesz.

2018. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A 3,14csákat igen.

Egy nőnek az is kell,hogy az anyagi javak mellett milyen tulajdonságokkal bír egy férfi,pl. mennyire kitartó,mennyire gondoskodó,milyen a humora,stb.

2018. ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

,,Nagyanyáink korában is volt aki a szegény legénnyel megszökött, mert szerelmes volt.."


Mára ez a példa teljes mértékben kihalt.

2018. jún. 2. 00:28
 26/26 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, de az én barátnőmet szó szerint zavarja, ha költök rá. A kaját 90%-ban maga készíti el, így napi kb 500 ft-ot költ ételre, és nekem kell " erőltetni ", hogy menjünk már el strandra, vagy valahová, mert ő legszívesebben egész nap otthon lenne a 4 fal között, vagy 0 ft-os programokon venne részt :D Nem gazdag család sarja, de nem is szeret költekezni, és őt ez nem is zavarja...Bár véleményem szerint a legtöbb csaj nem ilyen, de gondoltam leírom az én esetemet is, hogy lásd, ilyen is akad. Ő elvan a kis világában..a havi 4000 ft-on, amit körmösre költ, meg némi fizetős neten kívűl szinte semmit nem vásárol, és nem is szeretne.
2018. jún. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!