Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok, akik szép, csinos nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik szép, csinos nő (ke) t akarnak felszedni, de sem néznek ki jól, se nem pénzesek, azok, hogyan akarják meghódítani ezeket a nőket?

Figyelt kérdés

Jóllehet én, mint átlagos kinézetű, keresetű pasi is beleestem abba a hibába, hogy szép nőknél próbálkoztam.

De rá kellett, hogy jöjjek nekem nem fog sikerülni. Kevés vagyok hozzájuk. A magas elvárásaik ezeknek meg jogosak. 29/F


2017. júl. 7. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Tévedés. Akárkit fel lehet szedni. Pszichológia.
2017. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem értek egyet!


Én kezdeményeztem/megszólítottam több szép csajszit, egyből elutasítás lett a vége. Barátságosan, kulturáltan tettem mindezt.

2017. júl. 7. 15:35
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

"Tévedés. Akárkit fel lehet szedni. Pszichológia"


Vagy buszsofőr… bár ők csak a megállóban szednek fel csajokat

2017. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor keress átlagosat vagy add fel az egészet.
2017. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

A szépség még mindig relatív, kinek ez, kinek az tetszik.


Milyen a külső kisugárzásod? Ha süt rólad a búvalb..szottság, az életuntság, akkor ne csodálkozz, hogy elutasítanak, én is azt tenném. Életvidám nőként életvidám pasit szeretnék magam mellé.


Önbizalomhiányos is vagy. "Kevés vagyok hozzájuk." Nem vagy hozzájuk kevés.

És mik azok a magas elvárások?

2017. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a nőknek, állításuk szerint, csak annyi az igényük, hogy egy férfi kedves és normális legyen, viszont ilyet, szintén állításuk szerint, égen-földön sem találni, ezért nem hinném, hogy nehéz/lehetetlen dolgod lenne.
2017. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Én pl. 6-7/10-nek érzem magam külsőre, de úgy vagyok vele, hogy ez még nem a ronda kategória, és ugyanúgy simán lehetek "pont az esete" egy szép nőnek is, mint bármelyik másiknak.

Keresni elég jól keresek, de ezt ismerkedés során sosem teregetem ki, és nem is öltözködöm/élek úgy, hogy ez könnyen levehető legyen.

Ezekkel együtt többször jött már össze olyan nő, akiknél tök esélytelennek éreztem volna magam, egyszerűen mert tényleg egy csomó nőnél nem a kinézeted fog dönteni. Én se hittem ezt el sokáig, de ha van olyan közeg, ahol egy nőnek van alkalma megismerni téged, simán elkezdhet vonzódni hozzád akkor is, ha nem te vagy az álma külsőre.

2017. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
7-es vagyok, azt mondjuk igaz, hogy "leszólításból" sosem lett barátnőm, csak normális szociális helyzeteken keresztül.
2017. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Ahogy írták, a szépség relatív. Sok nő nagyon szépnek hiszi magát, és tényleg rendesen "megcsinálják" magukat, még ha nem is igazán szépek valójában. Általában az ő igényeik nagyobbak is, álompasi, vastag buksza, stb. Lehet nagy a szerelem, de az ilyen nőket el is kell tartani, és ahol nagyok az igények önmagukkal szemben, ott más téren is azok lesznek.

Ha te átlagos kinézetűnek és keresetűnek tartod magad, akkor inkább a hasonló lányokkal kellene próbálkoznod. Van sok nagyon aranyos,normális lány is, akinek nem az ÉNB a mérce, meg a külföldi nyaralás, sítúra. Az lehet, hogy nem annyira feszes a popsi, vagy nem annyira kerek, de ha hosszútávban gondolkodsz, nem ez számít igazán.

2017. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarlak elkeseríteni, de az a nagy helyzet, hogy az igazán szép szexi nőket az átlagos pasi sohasem fogja tudni megszerezni. Ha egy nő például 10/8-as, akkor te, hacsak nem vagy minimum 10/9-es, akkor esélytelen, hogy felszedd.


Amit meg szintén ne higgy el, amikor olyasmit mondanak, hogy "fejleszd magad" stb. és akkor tiéd is lehet ilyen lány. Ez nem igaz. Bizonyos szintig fejlesztheted magad, de azok a pasik, akik a nők legjobbjait fektetik meg, azoknak adottsága van hozzá.


Amit én tanácsolok, hogy válassz a te szinteden, vagy valamivel alatta. Ha te mondjuk 10/6-os vagy, akkor úgy a 10/5 szinten keresgélj a csajok között.

2017. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!