Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 29 évesen ismerkedés, társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen ismerkedés, társkeresés szempontjából mennyire gáz, hogy nincs autóm, hanem busszal járok?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, vidéki nagyvárosban élek, viszont nincs autóm és sosem volt. Anyagilag megtehetném hogy legyen kocsim, de a munkahelyemre kényelmesen el tudok buszozni, hétvégén pedig taxizok, ha buli van. Ismerkedés során a lányok, nők mindig meglepődnek, hogy nem autóval járok.


Ez ma tényleg ennyire fontos az ismerkedésnél a lányoknak, nőknek? Lányként, nőként ez miért ilyen fontos elvárás?



2017. dec. 3. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy normális nőnél nem baj. :) Emiatt felesleges törni magad!
2017. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Vidéken bizony fontos az autó, mert ott gyér a tömegközlekedés. ÉS mivel rengeteg férfi van, akinek van autója, és percek alatt ott tud lenni bárhol, miért választanának a nők egy autó nélküli, buszmegállóban fagyoskodó pasit?

Ha nő lennél, te is a jobbat választanád.

2017. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem van autóm, de nem szoktam mondani, még sose volt belőle probléma.

Nyugodtan hivatkozz arra hogy kényelmesebb gyorsabb a taxi, a tömegközlekedés

2017. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne gond. 26N
2017. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A páromnak se volt, nem is lesz mert nem is akar.Én se akarok.

Nálam nem volt sose szempont az autó, más alapján választottam.

2017. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen nőnél. A gucci táskás díváknál lehet gond de mindegy, hogy ki a célcsoportod.
2017. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

* NEM mindegy

2017. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A párom 27 éves, nincs autója és még egy ideig nem is lesz, mert anyagilag sem engedheti meg magának, mégis vele vagyok.
2017. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És szerintetek, ha lenne autóm az előnyt jelentene a lányokkal, nőkkel való ismerkedésnél? Gondolom, azért nem hátrány..
2017. dec. 3. 20:56
 10/12 anonim ***** válasza:
8.: ha te ilyen felszínesen gondolkodsz mit vársz egy lánytól?
2017. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!