Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 feletti egyedülálló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti egyedülálló, magányos (barát sem nagyon) férfiak, esetleg nők! Van élet család (nem a rendes családra gondolok, hanem párkapcsolat, gyerek) és barátok nélkül? Nem lehet így begolyózni?

Figyelt kérdés
Dolgozok, de se barátnőm 1 éve, se gyerek, se magánélet nem nagyon van. Mert 2 barátom van csak, de távolabb élnek. Munka, aztán albérlet, néha kimegyek autóval ide-oda kirándulni, eljárni ide-oda. De igazán semmi. 1 éve szakítottam a párommal, azóta is nagyon hiányzik. Csak vele tudtam volna elképzelni a családot, közös életet, de megcsalt. Azóta nem vagyok önmagam. Ahogy öregszik az ember egyre rosszabb, egyre depressziósabb leszek. Rossz ez így. Ti, akik hasonló helyzetben vagytok hogy találjátok meg az élet értelmét?
2017. dec. 3. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kötél végén...
2017. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan most már párkapcsolat nélkül is van már 30 felett 2 kisfiam, akik miatt nincs időm unatkozni, de annyit tudok tanácsolni, hogy keress olyan hobbit, amit akár egyedül is tudsz űzni, de közben tudsz ismerkedni, mint pl. biciklizés, a kirándulások, stb. No meg most ott vannak az ingyenes adventi éneklések, vásárok és ott akár barátkozhatsz és ismerkedhetsz is. 35N
2017. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez itt, kicsit több mint 4 hónapja, viszont én nem fordulok magamba. Nekem NAGYON kevés igazi barátom van, mert én inkább a minőségre megyek és nem a mennyiségre. (haverok vannak persze, de azok ugye haverok). Én elfoglalom magamat szabadidőmben, 1 játékkal játszok stabilan online (nem wow, sokkal kötetlenebb) járok kicsit edzem a porhüvelyemet meg megyek társasozni ha össze tudjuk hozni ismikkel, (duma)színház, mozi* meg ha elcsalnak szívesen megyek társaságba porfogóként (na jó, nem porfogó) :))

Egy a lényeg, hogy nem engedem, hogy rossz hangulatom, kedvem legyen, nem is görcsölök rá semmire sem, ezt is meg kellett tanulnom, ha lesz valami, akkor lesz, örülni fogok neki. :) TE SE búslakodj, komolyan nem éri meg, ha nekem is megy a think positive 30 végén, akkor neked is menni fog!!!


*Mozi az egy kicsit necces, mert egyedül nem megyek (néha megkérem egyik jó barátomat), viszont exemmel rohadt sokat jártunk (havi többször), picit rossz társítás, de dolgozom, hogy átforgassam jó élménnyé az ott kialakult szokásokat. (elpofáztuk itthon az időt, kutyafuttában büfézés, kifele mindig integetett a "kamerának" garázsból jöttünk ki, meg ilyen bolondos dolgok).

2017. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyedülálló 30-as nő vagyok, DE NEM VAGYOK MAGÁNYOS. Vannak barátaim, van munkám, és vannak céljaim, amiket el akarok érni.
2017. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!

#1: Mikor már minden kötél szakad, akkor érdemes akasztani...

2017. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy a 30 éves elején az ember már se nem fiatal, se nem öreg, de talán még középkorú sem (40 re tenném azt), tehát még előtte volna az élet. Mégis ha úgy vesszük, egy 35 éves már leélte (én 32.5) az élete felét, gáz ezt így kimondani. És ha ennyi idő alatt se rendes barátok, se család, az katasztrófa.
2017. dec. 3. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne add fel, még van 7,5 év! ;)
2017. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, van 100 egyéb probléma a világban, az életben, mint a párkeresés. Ha eddig megvolt az ember egyedül, akkor a hátralévőt is végigzongorázza már.
2017. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztosan végigzongorázza, de attól függetlenül nagyon rossz így.. Szerintem mindenki vágyik egy boldog családra... Én nagyon nehezen viselem, hogy mindig balfácánokba boltok... Jó lenne végre egy igazi társat találni... És sajnos ezt a munka, a barátok és a hobbi nem kárpótolja... :(

30/N

2017. dec. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!