Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha csak kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha csak kövér lányoknak jövök be?

Figyelt kérdés

A kérdés egy kicsit talán provokatív (túl tömör kellett legyen, ezért elnézést), úgyhogy írnék még hozzá ezt-azt.


Bár nem vagyok arcra helyes (sőt. De ez van.), de a testemért teszek (megfelelő edzés évek óta, táplálkozás, stb.). Látszik is, hiszen amelyik lany eddig amit látott, tetszett neki.

Ennek ellenére csak kövér csajokkal van esélyem összejönni. Ezt úgy értem, hogy kezdeményezek azoknál, akik nekem bejönnek (átlag alkat, bár legutóbb már bőven felülről súrolta ezt a leányzó), de ők visszautasítanak - míg az előbb említett lányok meg "rohannak utánam".


Nos, ez a helyzet se ezeknek a lányoknak, se nekem nem jó. Mit lehetne tenni? Próbálkozzak tovább, "hátha" lehet végre egy átlagos barátnőm? Vagy fogadjam el az egyik nálam kezdeményező lányt, és legyek boldogtalan?


(Megjegyzés: számomra külső az, amin az ember nem, vagy csak extrém esetben tud változtatni (pl. plasztikai műtét, csonttörés, stb). Így én a testalkatot (bár kívülről látható) nem tekintem szorosan külső dolognak. Ugyanis meghatároz egy életvitelt, egy stílust, egy hozzáállást a dolgokhoz. Így nem is feltétlen főképp ez a külső dolog a probléma, hanem az a fokú igénytelenség, amit ez magával hordoz.)


Köszönöm előre mindenkinek! Nem volt célom a flamekeltés, ha esetleg valami félreérthetőre sikerült volna.



2017. dec. 4. 23:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így van, pedig állítólag helyes srác vagyok.. :/21f
2018. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na én teljesen az ellentéte vagyok ennek a helyzetnek: normális kövér lányt szeretnék találni :D
2020. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!