Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csinos lányok számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csinos lányok számotokra kizáró tényező ha egy férfi nagyon nagy mértékben igénytelen, de kedves jó szívű?

Figyelt kérdés
2017. dec. 5. 17:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy mi az igénytelen.

Én egy lány szerint akivel kavartam azért vagyok igénytelen, mert: nincsenek márkás, most divatos ruháim, megelégszem az olcsóbb, jó ár/érték arányú autóval, és nem fullextrás bőrüléses menő márkájú van (audi, bmw, merci, és hasonlók), és a motorom sem "igazi férfias" minimum 600 köbcentis, szóval nem mutogatom sikeres, jópashee-nak magam.

2017. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11# igazi ribac érdekember volt az a csaj:D az ilyen meg hanyadek a szemembe.
2017. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem tartom magam csinos lánynak, amoylan átlagos vagyok, de én minden embertől elvárom hogy minimálisan legyen ápolt, legyen higiénikus, tehát viseljen tiszta ruhát, tisztálkodjon rendszeresen leginkább a saját érdekében. Legyen ápolt a teste, vágja, és tisztítsa a körmeit például és fésülködjün meg ha hosszú a haja, és azt is mossa azért.

Az ha valaki egyszer, egyszer zzadtság szagú mert olyan körülmények közt volt hogy ezzel járt és nem tudott utána rögtön tisztálkodni ezt teljsen megértem. De ha találkozok valakivel, most lényegtelen hogy randi, vagy csak sima találkozó, azért minimálisan elvárom hogy ne legyen büdös, koszos a bőre, ruházata.

Az alapvető ápoltságot, tisztaságot én elvárom ami szinte alap.

Oké hogy kedves, jószívű, meg minden, de azért némi kulturált megjelenést igazán megtehetne magáért én azt gondolom.

2017. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ált.az igénytelen emberek nem gondolják magukról,hogy azok.Nem zavarják a saját szaguk,hogy nem mosnak fogat stb...Nemtom mahadról írsz e vahy másról.Mindegy engem tuti zavarna,mivel érzékeny vagyok a szagokra,magamra és környezetemre igényes vagyok és bármilyen kedves is lenne az illető az igénytelenség nagyon kiábrándító.
2017. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha igazán más dimenzióban élnél és a földi javakat nem tartanád tényleg fontosnak, akkor nem lenne fontos, hogy CSINOS nőd legyen.


És amúgy ja, egy csinos nőnél (ha a csinosság nem arra vonatkozik össz-vissz, hogy van melle meg jó az alakja) alapvetően kizáró ok az igénytelenség. Én nem vagyok jó alakú, de adok magamra... nálam az egyik alap, hogy az alap igényességre, higiéniára figyeljen oda. Kb, elhánynám magam a rossz szagok miatt egy pasitól, aki nem fürdik, nem mos fogat, nem mos hajat elég gyakran... fujj.

2017. dec. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!