Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy diplomás, csinos, fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy diplomás, csinos, fiatal nőnek tapasztalataitok szerint milyen igényei vannak társkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés

Nem kell a menőzés, hogy ipari nőket dugsz szakmunkással, munkahely nélkül... ez nem érdekel. A tanácsok sem, hogy mit tegyek vagy mit ne, hisz nem ismersz. A kérdésre válaszoljatok, lehetőleg megélt tapasztalatok alapján !

A csinos nem kihívót jelent, a diploma nem manager bsc-t.

Köszönöm, hogy olvastad a kérdést !



2017. nov. 21. 19:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Honnan tudjuk!? Minden no mas, es csak a magadfajta hulye kategorizalja be oket.
2017. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen, minden nő más. De szórással egy tendencia megfigyelhető, erre lennék kíváncsi. Igénytelen és agresszív hozzászólásokra ne pazarold az időd, jobb ha erre nem is reagálsz. ( az első válaszolónak )
2017. nov. 21. 20:04
 3/26 anonim ***** válasza:
58%
Nekem még van egy fél év a diplomáig, de az igényeim akkor is ilyenek lesznek: diplomás/egyetemista pár, legyen sok pénze és ne is sajnálja rám, egy úriember már csak ilyen kell, hogy legyen. Legyen értelmes, humoros, kedves, meg nyilván belső tulajdonságokat lehetne még sorolni, sokminden számít.
2017. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

A tapasztalataim szerint (ide tartoznak a hozzám közeli értelmiségi nők is, nem csak saját kútfőből beszélek) nem fontos a pasi részéről a diploma, de a műveltség és a szakmája iránti elhivatottság igen. Ha te egy boldog fodrász/cukrász/ács/villanyszerelő vagy, akkor sok diplomás nőnek megtetszhetsz, de ha minden nap úgy mész be munkába, hogy "minek ez a sz**...", akkor nem leszel vonzó.

Ja, és mielőtt azt mondjátok, hogy mindez csak legenda: az unokatestvérem diplomás nő, a férje pék, akinek nincs érettségije, DE nagyon művelt és talpraesett. Ő az egyik legügyesebb a szakmájában (mindkét munkahelyén imádták, a mostaniban különösen megbecsülik szerencsére), és megvan az esze az élethez.


22/N

2017. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%
általában a szokásos leosztás: lehessen tervezni vele, nem Qúr félre, stb
2017. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Legyen jövőképe. Már megalapozott tervei, jövőbeli céljai, amiért küzd. Legyen családcentrikus, ne féljen az elköteleződéstől. Magamból indultam ki. Még nincs meg a diplomám, de már egyetemen tanulok.
2017. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Neked van még fél éved a diplomáig, de a párod már rendelkezzen vele és legyen pénze ? A továbbiakról nem is beszélve... Vagy korkülönbséggel jár vagy a felmenői biztosították a jólétet. Ez nem zavarna? ( 3-as )
2017. nov. 21. 20:11
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

Szintén diplomás, ennek megfelelő fizetéssel. Keressen legalább annyit, mint én.

A szabadidejét ne a TV vagy számítógép előtt töltse, lehessen vele normális programokat szervezni rendszeresen, ami nem egyenló a szórakozóhelyek heti látogatásával.

Természetesen megbízható, hűséges, lehessen vele beszélgetni, megbeszélni a dolgokat.

Külsőre ápolt, igényes, valamit sportoljon kicsit, de egy átlagos kinézet rendben van.

2017. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

En ilyen vagyok. Jelenleg mi szamit? 20-25 kozotti legyen,185-195 vm,75-85 kg,vekonyan izmos,sportos. Allokepessege is legyen. Legyen humorerzeke,nevessen a vicceimen,ragaszkodo,kedves,udvarias.


A vegzettseget nem nezem. Legyen munkshelye,amibol eltartja magat.


Regen kigyurt kopasz szekrenyekre vadasztam,de az mar a multe.


Szoval idonkent megvaltoznak az igenyeim.


N

2017. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Akkor leírom a saját igényemet, ami fontos volt annak idején, mielőtt megismertem a páromat, társkeresés szempontjából.


Ne dohányozzon, fontos legyen számára az egészségtudatos mozgásban gazdag életmód, legyen jövőképe, úgy fogadjon el engem, ahogy vagyok, önmagam tudjak lenni mellette, legyen őszinte, nyitott, érezzem magam nőként mellette, ne legyen önző egoista tiszteletlen és faragatlan agresszív állat.

Szeresse a természetet, szeressen olvasni és az érdeklődési köre ne merüljön ki az agysejtpusztító tv-s show-nál.

Az illetőnek legyen egy pozitív énképe magáról, vállalja tetteiért a felelősséget.


Számomra a végzettség és a pénz soha nem volt mérvadó. Párom annak idején a városkertészetnél dolgozott, most tescoban árufeltöltő.


Bocsi, ha egy kicsit hosszú voltam.


Sok sikert a párkereséshez. :)

2017. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!