Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » NŐK! Őszintén öntsünk tiszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NŐK! Őszintén öntsünk tiszta vizet a pohárba! Magasság tekintetében hány centi az amikor egy pasira már azt mondjátok, hogy felejtős és ennyi volt?

Figyelt kérdés

Rengeteg magassággal kapcsolatos kérdés szerepelt már itt az oldalon, de én most a legnagyobb őszinteséget várom el tőletek - MINDENKIT FELPONTOZOK - és ennek szerintem az itt panaszkodó többi alacsony pasi is örülne. Tőlük is azt kérem, hogy mindenkit pontozzanak fel, nehogy polkorrektkedésbe fulladjon a kérdésem. Mi az a magasság, amire már azt mondjátok, hogy semmi értelme az egésznek és nem fog benneteket érdekelni az illető pasi?

Az első 10 válasz után elárulom a magasságomat (hogy senkit ne befolyásoljak a véleményalkotásban) és várni fogom a további véleményeket arra vonatkozóan is. Egy életkor is érdekelne.



2017. dec. 5. 23:27
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
69%
160 alatt. De egyébként még nem találkoztam nálam alacsonyabb férfival, pedig valamivel 160 fölött vagyok.
2017. dec. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
55%

173 cm vagyok, ne legyen nalam alacsonyabb, de meg velem egy magas se! Legyen csak meg az a minimum +5 cm.

Ez van, nem tudnam jol erezni magam egy alacsonyabb pasival, hiaba nem a centi teszi az embert. Meg se nezem az utcan. Sajnos-nem sajnos , nalam mukodik az az elv, amit itt gyakorin kigunyolnak, hogy a magasabb lanyok a szemmagassuknal lejjebb nem nezekodnek.

21

2017. dec. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
69%

177 cm

Nem kell lepontozni, azért ennyi, mivel én is ennyi vagyok, és lehet hogy másnak nincs szüksége rá, hogy legalább egymagas legyen a férfival, arra is áldásom, de nekem igen, másképp feszengenék mellette, és az senkinek nem lenne jó. Másrészt ha 165 lennék és nem egy kettes létra, akkor ez a mérce is 165 lenne.

Ami az optimális a szememben, szóval nem semleges (mint a 177) hanem már pozitív, az a plusz 5 cm. De az ilyen 195 feletti szerintem már nekem is sok lenne, mi lehetnénk akkor a világító tornyok a tömegben.:D

2017. dec. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
51%
170 cm vagyok, igy legalabb 180 cm magas legyen.
2017. dec. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
85%
Ha a szemöldökömig ér és nincs, amivel kompenzálhatna(jó humor,szexi hang,stb).163 cm vagyok, szóval nem nehezebb magasabbnak lenni nálam.
2017. dec. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
85%
162cm alatt, tehát ne legyen nálam alacsonyabb
2017. dec. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
85%

Ne legyen nálam láthatóan alacsonyabb. 172 cm vagyok, és eddig egy kivétellel mindig velem egyforma magas srácokba voltam szerelmes. A férjem is pont 172 cm.


Amúgy 190 cm feletti férfiak nem jönnek be. A 30 cm különbség már kezd kényelmetlen lenni. És valahogy idétlenül néz ki, hogy mindig hajolgatnak, az autóban ülve a térdük exrémen kiáll. Ha meg előttem ülnek az autóban, úgy hátratolják az ülést, hogy alig férek el. Ráadásul az ismerőseim között két olyan 2 m feletti srác volt, aki a sok lefelé nézéstől már alapból kicsit görbe háttal, lógó fejjel álltak.

2017. dec. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
79%
Nem mondanám magasság miatt hogy felejtős, kivéve ha extrán törpe hozzám, mondjuk 10cm-el kisebb mint én. 172 vagyok, de inkább ne legyen nálam alacsonyabb, inkább nálam magasabb vagy egymagas. Mondjuk 165 és 2m a két határ. De sohase mond, hogy soha. :)
2017. dec. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
21voltam
2017. dec. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
77%
168 vagyok, velem egy magas oké, de inkább +5 centi. 190 fölöttit én se szeretnék.
2017. dec. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!