Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » NŐK! Őszintén öntsünk tiszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NŐK! Őszintén öntsünk tiszta vizet a pohárba! Magasság tekintetében hány centi az amikor egy pasira már azt mondjátok, hogy felejtős és ennyi volt?

Figyelt kérdés

Rengeteg magassággal kapcsolatos kérdés szerepelt már itt az oldalon, de én most a legnagyobb őszinteséget várom el tőletek - MINDENKIT FELPONTOZOK - és ennek szerintem az itt panaszkodó többi alacsony pasi is örülne. Tőlük is azt kérem, hogy mindenkit pontozzanak fel, nehogy polkorrektkedésbe fulladjon a kérdésem. Mi az a magasság, amire már azt mondjátok, hogy semmi értelme az egésznek és nem fog benneteket érdekelni az illető pasi?

Az első 10 válasz után elárulom a magasságomat (hogy senkit ne befolyásoljak a véleményalkotásban) és várni fogom a további véleményeket arra vonatkozóan is. Egy életkor is érdekelne.



2017. dec. 5. 23:27
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
52%
167 cm vagyok. Ha a férfi is min. ennyi, akkor már jó, de jobban szerettem, ha pár centivel azért magasabb nálam, mert sokat hordok magassarkút.
2017. dec. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
70%
165 cm felett legyen
2017. dec. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
32%

170 vagyok, és kb egy 173 az alja, de azon már erősen gondolkozok és izgulok, hogy ne lássam kicsinek(ha netes randi).


176on már nem stresszelek, és olyan 187ig nem zavar az extra magasság. 190ig nem izgulok, hogy ne érezzem extra magasnak, 190 felett viszont már nem ismerkedek.


Nem szeretem, ha nagyon fölémtornyosulnak.


Viszont találkoztam már 167es és egy 193as férfival is, mert rendkívül jófejnek látszottak és nagyon vonzónak tűntek. Persze nem lett egyikből sem semmi, mert többekközött a magasságuk is zavart. Számomra optimális magasságú férfiakat is elutasítottam, ha valami nem volt szimpatikus bennük/velük, szóval szerintem ezen az egy tulajdonságon(magasság)rugózni butaság. Ezer más ok miatt is utasíthatnak el, és tutti, hogy utasítanak is, csak a magasságot könnyebb indokként felhozni, mert arra nem kapjuk azt a választ, hogy "megváltozom", meg "igazából nem is úgy van", "rosszul látod" blabla.

2017. dec. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
29%

Még gyorsan leírom, hogy egyszer azért ejtettem egy srácot, mert szerinte a Ted nagyon vicces és az egyik kedvenc filmje. Kb velem egymagas volt, a magassága is zavart, de mikor megkérdezte, miért nem akarok vele találkozni, nem azt mondtam, hogy "bocs, de idiótának látszol" hanem, hogy sajnos nincs meg a szikra, és mikor feszegette, mondtam, hogy furcsa, hogy egymagasak vagyunk.


Szóval akármi lehet az elutasítások mögött.

2017. dec. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
81%
Te jössz kérdező
2017. dec. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
66%
Férfiként írom, hogy ez a magasság téma túl van dimmenzionálva a neten, főleg itt a gyakorin. Én is alacsony vagyok, és nem okoz problémát.
2017. dec. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
70%

Ne legyen sokkal alacsonyabb nálam (én 170 cm vagyok) és ennyi.

Amúgy fogalmam sincs, ki hány cm, nincs beépített centim.

2017. dec. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
32%
Én 158 vagyok, tőlem ne legyen lehetőleg alacsonyabb, felső határ talán a 200 cm.
2017. dec. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

Nekem 165 az, ami a nagyon minimum, ő már pár centivel alacsonyabb lenne nálam is. Viszont ez sem 50 kilóval. Kövezzetek meg, de én nem csak arra megyek, hogy a srác velem egymagas, vagy nálam magasabb legyen, hanem arra is, hogy velem egy súlycsoport, vagy nálam arányosan több legyen. Azért egy 65-70 kilót illene összelapátolni, lehetőség szerint nem csak hájból. Sajnálom, de nekem az fontos, hogy ne legyen az illető kisebb darab nálam, nem vagyok én sem tank, de azért nem egy összetörhető kiscsaj testét kaptam.

Felfelé meg igazából mindegy, ha jó a tartása és nem áll ki mindenhol a csontja, bármilyen magas lehet. Praktikus okok miatt 20-25 centi különbség a legkényelmesebb, de ha szeret hajolgatni, engem sem zavar, ha ágaskodnom kell.:D

21N

2017. dec. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

157 centis vagyok.

Nálam alacsonyabbal nem kezdenék.

Az nem árt, ha fel tudok mellé venni egy magasabb sarkú cipőt, de nem szoktam rohadt magasakat. Így olyan 162-163 cm feletti férfival még nem lenne gondom. Viszont élesben még nem próbáltam akörüli vagy picit alacsonyabb magasságú sráccal, mert nem nagyon érdeklődtek a pasik... az egyetlen, aki normális (értsük ez alatt: nem hótt paraszt, aki azzal indít, hogy dugna meg jó a mellem, korban hozzám illő, nem drogos, nem csöves, nem egyértelműen csak dugni akaró, nem olyan külföldi, akivel nem beszélünk egy nyelvet), az viszont jóval magasabb nálam (és a párom már több, mint 5 éve). Lehet, élesben mást mondanék (akár lejjebbi, akár feljebbi irányba).

2017. dec. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!