Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » NŐK! Őszintén öntsünk tiszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NŐK! Őszintén öntsünk tiszta vizet a pohárba! Magasság tekintetében hány centi az amikor egy pasira már azt mondjátok, hogy felejtős és ennyi volt?

Figyelt kérdés

Rengeteg magassággal kapcsolatos kérdés szerepelt már itt az oldalon, de én most a legnagyobb őszinteséget várom el tőletek - MINDENKIT FELPONTOZOK - és ennek szerintem az itt panaszkodó többi alacsony pasi is örülne. Tőlük is azt kérem, hogy mindenkit pontozzanak fel, nehogy polkorrektkedésbe fulladjon a kérdésem. Mi az a magasság, amire már azt mondjátok, hogy semmi értelme az egésznek és nem fog benneteket érdekelni az illető pasi?

Az első 10 válasz után elárulom a magasságomat (hogy senkit ne befolyásoljak a véleményalkotásban) és várni fogom a további véleményeket arra vonatkozóan is. Egy életkor is érdekelne.



2017. dec. 5. 23:27
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

#40 ez nem igaz:


"172 cm vagyok. 1000ből 1 kb. (Kábé!!!) velem egymagas nőt nem zavar csak az alacsonyságom, magasabb szóba sem jöhet."


Ezt a statisztikát honnan szedted? Megszámlálhatatlanul sok ilyen magasságú férfi rohangál a világban csinos barátnővel.

Egy forgalmasabb helyen nézz körül kevésbé elfogultan. Nem a magasságid a probléma.

Ilyen magas vafyok én us 173-175 és szoktak lányok randira hívni meg udvarolni. Mert még félénk is vagyok (csak a kezdeményezni) De soha nem nyavajgok.

Van értelme ezt ezredszerre is leírni? Vagy megmagyarázod, higy azok az öcsikéik, ilyen nincs is, te ilyet még nem láttál, stb?.

2017. dec. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:

Én évente 2-3 olyan pasit látok ezzel a magassággal akinek kb. azonos magas nője van.

De azok is általában ilyen vagyon alapú kapcsolatok szerintem.

2017. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
#41: Pedig a 40-es kommentelő véleménye nagyon nem áll távol a valóságtól. Az én ismeretségi körömben szinte az összes alacsony (173 vagy az alatti) pasinak csak akkor lett egyből barátnője, amint az egyetem évei alatt elkezdtek dolgozni egy IT-s/multi cégnél (informatikus/gépész hallgatók). Érdekes módon addig mindegyik szűz volt. Illetve hülyeségnek gondolhatod, de igenis rengeteg alacsony pasit csak akkor lehet csajjal együtt látni, ha a testvérével/csoporttársával megy valahova. Tőlem (és nővéremtől) is számos ember megkérdezte már, hogy mióta van barátnőm. Nem győztem hangsúlyozni, hogy sajnos nem vagyok kapcsolatban, hanem az illető lány a nővérem. Én pl. nagyon gyakran járok ide-oda a nővéremmel és a naiv emberek azonnal rámondanák, hogy a barátnőm. Főleg annak ismeretében, hogy elég jóképű is vagyok, nagyon nem gondolnák, hogy egy ilyen srácnak nincs barátnője. Az én esetemben pedig külön groteszk, hogy az összes < 160-as csajnál tett kísérletem úgy zárult, hogy konkrétan a szemembe mondták, hogy alacsony vagyok, "köszi, de nem kellesz" és még ennél is groteszkebb, hogy egy 173-175-ös csajnál jártam a legközelebb, hogy elveszítsem a szüzességemet.
2017. dec. 6. 22:22
 44/48 anonim ***** válasza:
60%

Kár veledtek vesződni.

A saját torz szűrőtökön látjatok a világot, hogy önigazolást nyerjetek.

Mindenre van kifogásotok, mindenre van magyarázatotok. Emiatt nem megy nektek.

És jobb is így. Alacsony pasiknak is van párja, de EGYETLEN nőnek sem kellene ilyen tehetetlen szerencsétlenség, hogy egész nap a komplexusait halgassa.

Felesleges nektek bármit is írni.

2017. dec. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:

Nehogy azt hidd, hogy én ezeket a komplexusaimat kimutatom. És képzeld tudom, hogy a negatív kisugárzásom is taszitó, de nem tudok ezen változtatni amíg nincs sikerem.

Amíg nem voltam ilyen negatív addig sem volt szerencsém és ez beindított egy folyamatot és csak egyre nehezebb...

Amúgy egy percig sem állítottam, hogy lehetetlen egy alacsony férfinak párt találnia, csak azt hogy nehezebb. Mert ez így van!

Honnan is tudhatnád?

És amúgy persze, hogy a szubjektív valóságomban élek, ahogyan Te is és mindenki más is. Csak így lehet.


Csak azt ne akard bemeselni, hogy az sem hatrány, ha egy pasi 200 kg.

2017. dec. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Hát 3 centinél ne nagyon legyen alacsonyabb nálam. Magasabb szerintem bármennyivel lehet.
2017. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

169 vagyok, 165-190 között okés.


A kedvesem 166 centi, tökéletesen megfelel, mert emellett határozott (az életemet rábíznám bármikor), okos, és erős (sportol), az ágyban meg tökmindegy :)


28n

2017. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Alsó határ: 130 cm. Felső határ: két méter. 158 cm vagyok. Ha igazán szeretek valakit akkor nem lesz szakítóok a magasság de hogy sokat fog hajolgatni a pasi ha magas az biztos! 😀
2017. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!