Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyi lánynál kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi lánynál kizáró ok a 190cm feletti magasság?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés ahol a lányok felé azt írta, hogy 190cm felett nem ismerkedik és zavarja. Az életben is elmondható, hogy a lányok felét zavarja a 190cm feletti magasság? Kizáró ok?


195cm vagyok.


2017. dec. 6. 08:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Sztem nem olyan sok lánynál, csak az alacsonyabbaknál, az meg messze nem a nők fele. Én is leírtam, hogy 193 centi felett nem ismerkednék - de én 156 centi vagyok. Már a 185 cm-s páromat is nyújtózkodva tudom megcsókolni, 193 centis volt osztálytársam meg volt, hogy azt hitte, eltűntem, mert előtte álltam, és nem látott... az nagyon fura lenne.
2017. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
29%
Mindegyiknek magas srác kell,akkor meg mit nyávognak,ha kapnak egy szép szál legényt???
2017. dec. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%
12: talán mert nem mindegyiknek kell? :D...
2017. dec. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
34%

Abból kiindulva, hogy 150-155 centis csajokat is tucatszámra látok nap, mint nap +185-ös pasival, szerintem nem kell aggódnod. Minden nő bukik a colos pasikra. Eleve nem is értem ezeket a kérdéseket....

Mintha azt kérdezné meg valaki, hogy PhD végzettségű vállalatvezetőként van-e esélyem diplomás nőknél vagy 19 centis farokkal aggódjak-e, hogy nem lesz elég a barátnőmnek.

Volt korábban itt a gyk-n egy idióta, aki szintén azt gondolta, hogy magas pasiként hátrányban van a csajoknál (mondjuk ő vékonynak is gondolta magát). Az ilyeneknek fejben van valami gond, mert nekem - a 170 centimmel - még jogalapom is lenne aggódni és teljesen érthető okokból, de az ilyen "problémákat" nem tudom hova tenni. Remélem te csak elbizonytalanodták és nem gondoltad komolyan a kérdést, mert semmi kedvem sincs téged ostobának gondolni.

2017. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Láttam az általad említett kérdést, olvastam is a válaszokat. A válaszadók alacsony (nyilván relatív fogalom) lányok voltak, akiknek a magas pasik nem feltétlenül jönnek be elsőre külső szempontjából.

A kérdés tipikusan az alacsony férfiak lelkének ápolása céljából lett kiírva, akik vagy a média vagy valamiféle belső késztetés miatt elhitték, hogy ők nem kellenek senkinek. Nem kell ennyire szélsőségesen látni a dolgokat véleményem szerint. Bár nyilván nem használ az sem, ha csak a gép előtt ül az ember és panaszkodik a minimális élettapasztalat alapján.

Plusz, ahogy írta valaki, jó helyen kell keresgélni. Itt az irracionálisan nagy különbségekre célzok akár magsaságilag is. Csupa külsőség.


Egyébként 180 cm-es nő vagyok. Itt jöhet a fordított eset, hogy az alacsony férfiak többsége fél a magas nőktől. (mondták már páran :D) Úgyhogy nem kell ráparázni, nem a magasságodon fog múlni az életed. Kivéve, ha NBA játékos akarsz lenni... de akkor is csak részben. És hozzám pont ideális lennél, ha ez kicsit is jobb kedvre derít. :D

2017. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szerintem függ az adott lánytól.

Nekem volt kapcsolatom egy 194 cm magas és egy 2 méteres férfival is, anyám erre azt mondaná, hogy kidöntve minden fa egyforma (én 164 cm vagyok). Jelenlegi párom 186 cm, vele sokkal "kényelmesebb" pl. csókolózni, sétálni összebújva.

Nekem a magasság sohasem számított, maximum, hogy ne legyen nálam alacsonyabb. Anyukám viszont pl. ragaszkodik a magas férfiakhoz, szerinte 180 cm alatt kevésbé férfiasak (ő 160 cm). Olyat is ismerek, aki 150 cm, de fétise, hogy 190+ legyen az aktuális.

2017. dec. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"A kérdés tipikusan az alacsony férfiak lelkének ápolása céljából lett kiírva..."


Azt a kérdést konkrétan én írtam ki és még jó hogy külön megjegyeztem, hogy csakis őszinte válaszokat várok...

Egyébként a f***nak sem hiányzik, hogy idegen emberek ápolgassák az amúgy is sárba tiport lelkemet, mikor naponta szembesülök azzal, hogy milyen rohadt nehéz alacsony pasiként. A szememnek mindig is jobban fogok hinni és ha 1-2 ember tényleg komolyan is gondolja a véleményét, azon a tényen nem változtat semmit, hogy a nők durván túlnyomó többsége sóvárog egy sudár, egyenes tartású magas pasiért szóval a kérdezőnek totál felesleges aggódnia és totál felesleges is volt egyáltalán megfogalmaznia ezt a kérdést.

2017. dec. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
55%

"Anyukám viszont pl. ragaszkodik a magas férfiakhoz, szerinte 180 cm alatt kevésbé férfiasak (ő 160 cm). "


Tök jó, hogy anyádnak ilyen véleménye van bizonyos férfiakról. Gondolom nem kicsit tudja befolyásolni az amúgy is megrögzött ízlésedet.

2017. dec. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
nekem nem kizáró, pedig alacsony vagyok
2017. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!