Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon a vallásosság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon a vallásosság miatt ilyen prűdek és rosszindulatúak a nők?

Figyelt kérdés
Köztudottan sok a vallásos az országban. Lehetséges az, hogy a vallások félreértelmezése miatt lettek a nők ennyire férfiellenesek, hogy mindenért perverznek kiáltják ki őket? Nem a vallásossággal van baj, hanem annak a félreértelmezésével, ami ebben az országban folyik. Még mielőtt valaki jönne azzal, hogy vallásellenes a kérdés.

2017. dec. 6. 22:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%

"hogy az egész szexualitás egy bűn úgy ahogy van."


Te valamit nagyon félre nézel :)

A nők is szeretik a szexet, a megfelelő partnerrel.

2017. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
"Vagy ha egy kicsit is a szokásostól eltérő fétise van egy férfinek, az a nők szemében azonnal egy aberrált elmebetegnek számit." Te az a lábszagolgato vagy aki naponta feltesz egy idiota kérdést?
2017. dec. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
A pénz vallása miatt ilyenek sokan.
2017. dec. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%
Jó lenne már kiverni s pénzt a fejükből...Nem igaz,hogy nincs megoldás
2017. dec. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem attól,hanem látják,hogy ha jó indulatúak,akkor csak kihasználják őket. Szerencsére már nagyjából ráérzek,kivel kell nagyobb vagy kisebb távolságot tartani,viszont nem vagyok egy irgalmas szamaritánus.Valakinek meg egyszerűen pocsék a szűrője,úgymond.
2017. dec. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%

"nimfósággal nme lenne bajom de magas a szűrőlimit.. Nem fér be a béta karotin csak a xxx alpha"


Szóval az nem baj, ha fűvel-fával lefekszik, csak az zavar, ha a fűvel nem, csak a fával...

2017. dec. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem. Én ateista vagyok és prűd.
2017. dec. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
73%

Én speciel ateista vagyok és nem gondolom magam prűdnek de aki szerint mindenért perverznek kiáltják ki a férfiakat jellemzően teljesen okénak tartják az idegen nők tapperolását a buszon való önkielégítést stb.

Ami a fétiseket illeti szerintem mindenkinek joga van eldönteni mi az ami neki már sok. Attól hogy valaki nem szereti ha nyalogatják a lábát még szeretheti a bdsm-et vagy éjszakánként levizelhetik egymást a párjával. Az hogy valakinek bizonyos fétisek nem a szíve csücskei még nem jelenti hogy prűd.

Ami a vallásosságot illeti én 3-4 lányt ismerek csak akik valamilyen szinten vallásosak de a szexualitásukat egyáltalán nem határozza meg.

2017. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%

#6 nincs "szokásos fétis", a férfiak túlnyomó rész mindenféle defekt nélkül képes örömet szerezni egy nőnek.

" a szokásostól eltérő fétise van egy férfinek," - és ennek semmi köze a vallásokhoz.

2017. dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Köztudottan sok a vallásos az országban"

Nem tudom, ezt honnan veszed... Köztudottan NEM így van, még a nyugdíjasok között is nagyon kevés az aktív hívő.

Ha arra gondolsz, hogy sokan vannak megkeresztelve, ez igaz, de az meg semmit nem jelent.


"a nők ennyire férfiellenesek, hogy mindenért perverznek kiáltják ki őket"

Miért volnánk férfiellenesek? Miben nyilvánul meg ez? Tudnál példát írni?

A fétis pedig perverzitás. Nekem is van, és magamat is perverznek tartom. Mi ezzel a gond?


"az egész szexualitás egy bűn úgy ahogy van"

Szerintem elenyésző azoknak a nőknek a száma, aki így gondolja. Csak számomra pl vicces, hogy ha elküldöm a vérbe a creepy zsíroshajú mosdatlan srácot aki rém akad, akkor egyből azt hiszi, hogy nem szeretem a szexet és prűd vagyok... nem vagyok az, imádom a szexet.. a párommal. :)


Szerintem valamit nagyon félreértelmezel.

2017. dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!