Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon a vallásosság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon a vallásosság miatt ilyen prűdek és rosszindulatúak a nők?

Figyelt kérdés
Köztudottan sok a vallásos az országban. Lehetséges az, hogy a vallások félreértelmezése miatt lettek a nők ennyire férfiellenesek, hogy mindenért perverznek kiáltják ki őket? Nem a vallásossággal van baj, hanem annak a félreértelmezésével, ami ebben az országban folyik. Még mielőtt valaki jönne azzal, hogy vallásellenes a kérdés.

2017. dec. 6. 22:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
61%
Inkább a művallásosok vannak sokan, meg akik templomi esküvőt tartanak, pedig templomot addig csak fényképen láttak.
2017. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
73%
Ha valami mar fetis kategoria, akkor az eleve nem "szokasos". Se vallasos nem vagyok, se prud, de gusztustalannak tartom, taszit pl a labfetis is. Nem normalis valakinek a budos labahoz vonzodni es nem is erogen zona.
2017. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
74%

Egyházi gimibe jártam, 2 vallásos emberrel találkoztam a 4 év alatt. Volt meleg, leszbikus, 5-ör vált pap, továbbá megannyi rosszindulatú, önző, egoista diák, stb.


"Köztudottan sok a vallásos az országban."---ezzel most kiélted az évtizedes humoradagodat!

2017. dec. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!