Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért az az elsődlege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért az az elsődleges értékmérő, hogy a férfi milyen magas?

Figyelt kérdés
Semmi más nem számít a nőknek elsődlegesen csak a magasság! Hiába tanult a fickó,hiába rendes,dolgos,nem iszik,nem dohányzik, mindez semmit nem számít a nőknek,csak legyen jó magas, jó kiállású, férfias oszt punktum! Nem így van?

2017. dec. 7. 17:20
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%

Ha pedig magas vagy, legyél izmos. Ha magas és izmos vagy, legyél elegáns. Ha magas és izmos és elegáns vagy, legyél udvarias.

És ezt így lehet folytatni a végtelenségig.

2017. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
30%

Szemely szerint en szeretek szo szerint felnezni a paromra. Ha puszit kell adni egymasnak, nekem kelljen mar pipiskedni, ne a pasinak. Ha atolelem a parom, szeretem a mellkasara tenni a fejem, ugy, hogy a kezem a hona alatt megy at- a kedvenc olelkezos pozom!

Emelett “rossz” szokasom, hogy imadok a semmibol a szerelmemre ugrandozni...a hatara, elolrol. Nem tudom, honnan jott ez amugy, de eleg gaz lenne, ha nem tudna elkapni, es osszeroskadna alattam. Igen, mert hogy en az eronletet osszekotom a magassaggal . Nem tudnam kinezni egy 160 centis emberbol, hogy elbirba engem siman ( en se vagyok kis darab no), hiba nem lenne esetleg igazam.

Nekem fontos, hogy a pasi NALAM magasabb legyen, testesebb, erosebb, masszivabb.

Ez nem azt jelenti, hogy csak a 190 centis pasi a pasi. Lehet 160 centisen is egy srac ferfias valakinek,pl egy 150 centis lanynak.

Nem csak magas nokbol es alacsony ferfiakbol all a vilag, de sokan itt ugy gondolkoznak, mintha igy lenne.

Nem is ertem, mi ez a sok magassaggal kapcsolatos kerdes itt a ferfiak reszerol- nem hiszem, hogy minden almuk egy naluk 30 centivel nagyobb baratno. Ok is csak sirankoznak, hogy nem kellenek a magassabb csajoknak, pedig eleg kepmutatoak, mert “lefele” ok se nezelodnek ....

2017. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
94%
A magasság csak a másodlagos.Ez elsődleges a bankszámla.
2017. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
19%

Amúgy nem ez az elsődleges értékmérő, ez csak egy nagyon fontos szempont, holtversenyben ezekkel:


Izomzat

Egzisztencia

Stílus

Humor

Intelligencia

Szakáll (sajnos).


Ezek közül a szakáll a legrosszabb, utálatos, hogy lassan anélkül már nem is vagy ember. Munkahelyemen látom, hogy a legtöbb nő szakállassal van, ha 30 alattiak. Én meg rühellem a szakállat, 17 éves korom óta nagyon ritkán hagyom ki a borotválkozást. Bár ez lehet családi örökség, nagyapáim is utálják a szakállat, apám pedig imádta (bár ritkán volt neki, mert Lenin elvtársra hasonlított tőle neki pedig a Sztálin-bajusz jobban bejött, mivel nagy példaképe a másik diktátor), őt pedig én utálom.

2017. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
35%
Nekem például csak a pénz számít, a magasság nem, ne általánosíts.
2017. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
66%
Ki akar egy olyan csajjal lenni, akihez le kell hajolni? 10 cm még oké, de azért ne legyen már egy fejjel alacsonyabb. Az olyan, mintha a gyerekem lenne.
2017. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
12%

#9


Én örülnék a legjobban, ha már senki nem inná azt a szart, ennek ellenére naponta látom ahogy veszik a paraj alkoholisták, apámmal az élen.

2017. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
37%

Ismerek pár srácot. Csak, hogy kettőt említsek: az egyik 185 centi, a másik 190 és senki nem tekint rájuk férfiként. Ők aztán sokra mennek a magasságukkal...

Akkor inkább legyen valaki csak 175 centi de legyen talpraesett, tudjon jól kommunikálni és ne féljen kezdeményezni.

2017. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
47%
Edgar, béta vagy. Ha csajt akarsz itt szerezni, hazudj legalább. Nem kell ecsetelni a loser apádat, meg h bipoláris vagy. A nőknek hazudni kell, hitegetni őket. Akkor lesz barátnőd. :-D
2017. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
6%
Tetszett már velem egymagas srác is (160 vagyok). A mostani párom egy fejjel magasabb nálam, ő "magasvékony" és kisfiús arca van, de nekem nagyon bejön. Nem a magassága miatt, vagy a testalkata vagy akármije miatt/ellenére. A személyiségébe szerettem bele elsősorban, kedves és gyengéd, de tud határozott és férfias is lenni. Emellé nagyon okos és intelligens, szeret új dolgokat tanulni és kipróbálni. Számomra ő tökéletes, hiába "magasvékony és kisfiús arcú". Ráadásul 3 évvel fiatalabb is nálam.
2017. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!