Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebookon, ha egy lány csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dintex919 kérdése:

Facebookon, ha egy lány csak órákkal később válaszol, annak ellenére, hogy jópárszor elérhető azalatt az idő alatt, akkor az egy enyhe célzás, hogy nem igazán akar velem beszélni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 20:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csak ennyiből nem lehet még levonni következtetéseket. Beszélgessetek valamennyit, hívd el randira, aztán úgyis kiderül, hogy érdeklődik e, vagy közömbös marad.
2017. dec. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem az idő kérdése, hogy válaszol-e vagy sem. Fel szokta dobni, hogy közben reagál egy képre vagy éppen kommentel valahova...
2017. dec. 8. 06:52
 13/14 Clay Morrow ***** válasza:

Mondom, hidd el nekem, tapasztalatból beszélek. Én is hányszor áltattam és hitettem magamat, "jaj biztos hogy". S közbe dehogy. Aki meg akart, írt mikor tudott és magától is, érdeklődött, pár nap után is, mikor tudatosan seen-t adtam. Ezért tartott ki több hónapokig is.


Az ember tényleg megfeledkezik, egyszer-kétszer, de aztán.. Ha érdekelnéd szorítana rád időt, nem felejtené el, mert ott lebegne halványan az agyában, hogy kell írjon neked.

2017. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Hozé don Padrafos ***** válasza:
Válaszolt, tehát ebből még lehet valami. Lehet, hogy nem telefonmániás, az csak jó ebben a felszínes külsőségközpontú világban. De szeretnék találni egy nőt, akinek nincs okostelefonja! Sokszor van, hogy filmet nézek a laptopomon, vagy letöltés megy, én meg otthon sem vagyok, és egy másik fülön nyitva marad a facebook. Egész nap online vagyok, és mégsem írok senkinek, de bunkó vagyok!
2018. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!