Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Kettő férfi közül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kettő férfi közül a tapasztaltat, vagy a tapasztalatlant választanátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tehát adott a szitu, kettő srác közeledik felétek, az egyiknek bolt már több kapcsolata is, sok lánnyal le is feküdt már, a másik még lány kezét sem fogta meg, nemhogy randi, csók, szex lett volna neki, de meg nem mondanád róla, hiszen egy helyes, önbizalommal teli srác, akinek eddig csak nem volt szerencséje.

2017. dec. 10. 11:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%

Nekem volt dolgom pár tapasztalatlan sráccal, ráuntam.

Tehát volt idő, amikor összejöttem volna velük, de már elmúlt, túl sok meló van velük.

2017. dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ezen felesleges agyalni. Rocco Siffredi is volt tapasztalatlan, azóta meg látod mi lett... Minden tapasztalt volt tapasztalatlan.


Egyébként azzal a nővel meg amúgy sem érdemes foglalkozni akinél olyan szempontok vannak kilátásban, hogy tapasztalt legyen a srác. Az ilyen nő nem az igazi emberi tulajdonságokat keresi a másikban. Ez egy olyan szempont ami az ő saját önző elvárása. Ha egy ember igazán akar valakit, szereti, szeret vele lenni, örömet akar neki, akkor nem azon filózik, hogy pár alkalomig a szex nem lesz olyan a sráccal mint valami 50 nőn tapasztalatot szerzett bikával. Az igazi szerelem, szex és szeretkezés nem ilyen elvárásokon múlik. A felszínes kapcsolatokban számít az, hogy mennyire kezeli jól a dolgokat az első perctől kezdve és mit lehet tőle "elvenni, megkapni".

2017. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%
Ehh, nem értem azokat a nőket, akiknek csak a tapasztalt kell. Ennyi erővel én meg nem fogok "használt" nővel összejönni, csak az érintetlen lehet a tökéletes.
2017. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
62%
#13 azt vársz el amit akarsz, szerintem a nőknek tök mindegy, hogy egy ismeretlen ezt várja el tőlük. (Ahogy amúgy neked is tök mindegy kéne legyen, hogy ismeretlen nők mit várnak el.)
2017. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%

Kérdés hány éves a srác. Most 22 vagyok a gyerek vállalás még odébb van így van időm egy olyan kapcsolatba ölni az energiát amiben a másikat még "tanítani" kell lesz ami lesz alapon. És itt most nem a szexuális tapasztalatlanság a gond mert mindegy milyen tapasztalt a másik összecsiszolódni akkor is kell és akkor is lehetnek eltérőek az igények képességek. A gond az hogy párkapcsolatban tapasztalatlan. Elfog követni olyan hibákat amiket más aki 1-2 kapcsolaton túl van már tapasztalatból nem követne el.

Tudom saját bőrömön érzem mennyire más a probléma megoldó képességem és mennyivel bizonytalanabb vagyok mindenben mint a párom aki már tapasztalt. Látom más első kapcsolatosoknál is sorra ugyanazokat a dolgokat amiket én már átéltem megtanultam. És ez a tudás az ami hiányzik annál akinek még nem volt kapcsolata.

Emiatt nem mindegy hány éves pasiról beszélünk illetve milyen korosztályban keres. Ha szorítana az idő nem állnék neki szórakozni.

A másik dolog hogy csúnya dolog nem csúnya nekem akkor is van egy korhatár ami fölött nagyon kéne tetszenie a srácnak ahhoz hogy foglalkozzak vele. Nálam a 23 éves kor az ahol azért már érezném hogy meg van késve és a 25 a felső határ. Nincs racionális érvem a 25-re egyszerűen csak akinek bő 10 év alatt semmi nem jött össze annak valami komoly kehe van jellemzően jellem beli problémája és annyi szart kaphatott amit én nem szeretnék a nyakamba venni. Annak ellenére hogy tudom ez nem szép dolog eszerint keresnék párt ha újra szingli lennék.

2017. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
62%

Ahogy masok is mondtak eletkor kerdese, es hogy o imlyen korosztalyban keres. Nekem amugy az arany kozeput tetszik, se nofalo, se total tapasztalatlan ne legyen. Szinten masokkal egyetertve itt nem a szexen van a hangsuly, hanem maganak a kapcsolatnak a mukodtetesen.


A masodik valaszolot jol lepontozta a sok duzzogi, pedig nagy igazsagot mondott ki. Nem akarom, hogy nalam nyiljon ki a csipaja es dobjon azert, mert o meg nem elte ki magat. En sem most akarok gyereket, de nem is harminc folott fel ev jaras utan szeretnek kapkodni, hanem tobb eves kapcsolatba harminc elott, ugyhogy ugy erzem en sem szeretnek eldobott tanito neni lenni. Mar most a tartos kapcsolatot reszesitem elonyben, es felo,hogy akinek en lennek az elso, annak nem en lennek az utolso.

Mielott valaki jol a nyakamba zuditana a kozhelygyujtemenyet, hogy ilyet csak az alfak csinalnak gyorsan elmeselem, amit a sajatszememel is lattam: kereszteny, konzervativ, de komplexusos ferfi dobta a nala csinosabb es a bajban is mellette allo baratnojet, mert o meg csajozni akar. Ezt nem en gondolom, elmeselte a baratainak es ezt mindenki tudja. Na, ez (es mas tortenetek) arra tanitott, hogy szerelmi ugyekben nem erdemes jotekonykodni, mert egyszer vagyok fiatal, a testi es lelki egeszsegem torekeny, es nem akarom, hogy mas felszines vagyai miatt nekem legyen rossz hirem a ferfiak kozott (mert ne legyunk alszentek, a ferfiak strigulazzak, hogy hany ferfivel volt egyutt a no). Es meg egyszer, letezik az arany kozeput.

2017. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Sunshinedoll ***** válasza:

#6 vagy mondjuk gerinctelen f-sz viselkedés helyett összejöhetne olyannal, aki tetszik neki, ha önbizalommal teli, akkor nem okoz ez neki gondot, és akkor szexelhet amennyit akar.

Szívesen.

2017. dec. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
17 de ha a tapasztaltatlansága miatt elutasítja mindenki?
2017. dec. 10. 18:54
 19/22 anonim ***** válasza:
88%
Ne kösd az orrukra. Ha tényleg olyan magabiztos és jóképű srác vagy, akkor miért feltételeznék rólad, hogy nincs semmi tapasztalatod nőkkel?
2017. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
19 ki mondta, hogy rólam van szó?
2017. dec. 10. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!