Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 éves nő vagyok. Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nő vagyok. Miért nem találok egy normális kapcsolatooooot?

Figyelt kérdés
Szerintem tök normális ember vagyok /persze,mint mindenkinek nekem is vannak hibáim/ Rendben vannak a külső,belső értékeim, élet vidám vagyok... stb Egyszerűen nem jön össze egy normális kapcsolat. A korombeli férfiak, vagy nem tudnak elszakadni a volt nejüktől, vagy mérhetetlen szabadság vágyuk van,és már nem akarják lekötni magukat. Kb erre jutottam... Ebben a korban már nincs olyan férfi, aki vágyna egy normális kapcsolatra? Vagy én keresek rossz helyen? Mit csináljak,hogy rátaláljak?

2017. dec. 10. 18:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Van még, aki vágyna komoly kapcsolatra. Szerintem van rá esély, hogy megtaláld, akit keresel, mert ebben a korosztályban is van normális, (esetleg még szingli) ember. (35)


Ha az ember tanult, levonta a következtetéseket az előző kapcsolataiból, akkor bátran kereshet/találhat társat magának.

2017. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Az én párom is 40 és már másfél éve együtt vagyunk. Érdekes, de a korombeliek közt sem én, sem Ő nem talált értelmes párt. Nem vagyunk hétköznapi páros, de bármi ellentétünk van, az nem a korkülönbségből fakad.


26/F

2017. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nyitott kapcsolatot keresel...
2017. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Figy, en 41 vagyok, gyerektelen, jo csaj, es en sem találok.
2017. dec. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ja igen, azt nem irtam, hogy diplomas no vagyok, tok jol keresek.

Semmit mast nem akarok (penzet lakasat barmilyét) csak egy tarsat.tobb gyerekes pasi sem kizart.

Es nem talalok:-)

Utolso voltam

2017. dec. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

24-25-ös

"tok jol keresek" Meghívsz egy kávéra?

"Es nem talalok:-)" Mert válogatás helyett nem szilvásgombócot főzöl.

2017. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!