Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok! Nektek bejön, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok! Nektek bejön, ha egy pasi nem fogadja el a "nem"-et, és tovább próbálkozik kitartóan?

Figyelt kérdés
Imponál hogy nem adja fel egyből, és ennyire meg akar szerezni titeket, vagy inkább idegesítő?
2017. dec. 13. 09:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%

sokat keverik a "nem"-et a "talán"-nal.


a "nem"-en túl zaklatásnak hívják.

2017. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%
Én nem játszmázok senkivel, úgyhogy részemről a nem mindig határozott nemet jelent. Ennek fényében nemhogy imponálna, hanem kifejezetten dühítene/ijesztene a további nyomulás, a mértéktől függően.
2017. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
93%
Bejönni nem jön be. Mondjuk úgy, hogy az még annyira nem zavarna, ha még 1x bepróbálkozik, hátha, de kifejezetten zavarna, ha utána is. Biztos vannak ilyen játszmáztatós nők, de velük pont azt kell csinálni, hogy "akkor szia", és akkor magukba néznének. Nem az ő viselkedésüket rásütni a nők többségére.
2017. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%

Nem jön be.

A legtöbb pasi azt hiszi, hogy ezzel tud menőzni és fényezni magát, közben észre se veszi, hogy vagy a nőnek párja, azért nem kell neki vagy valami más miatt taszító a nőnek.

2017. dec. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem imponál, ha egy pasinak nemet mondok, az azért van, mert nem akarok tőle semmit. A további próbálkozásait már inkább szánalmas nyomulásnak veszem.
2017. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%
volt már ilyen, hogy egy fiú nem vette komolyan amikor nemet mondtam. a huszadik után már felfogta, de addig elég kellemetlen volt. eddig mindig úgy mondtam nemet, hogy az azt is jelentette. én is hallottam már, hogy állítólag lányoknál a nem az nem mindig nem, de látni még nem láttam ilyet.
2017. dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
Nem. Tisztelje már a döntésemet annyira, hogy lekopik, ha leépítem. Akkor többre fogom tartani, mintha megint bepróbálkozik.
2017. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ! Elég nagy egyetértés van :)

Akkor nem tudom, honnan szedik ezt a baromságot, amivel kimagyarázzák hogy miért jogos másokat irritálni..

2017. dec. 13. 14:26
 19/27 anonim ***** válasza:
6%

onnan veszik, hogy sokszor a nem, az megsem igazi nem. Leirtam mar, es utanam mas is leirta. A tobbi meg 90% hogy szokasosan letagadja 'mert en nem vagyok olyan', pedig de, igy jatszadozik neha a pasijaval is.

Hajra nullazhattok, de nem fog sikerulni elsikalni, az internetnek hala uj felvilagosodas koraban elunk ;)

2017. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

#19

Így aztán könnyű vitázni :D

Én rád kenem, hogy hobbiból újszülötteket gyilkolsz teliholdkor. Tagadod? Hát nyilván csak hazudsz, amúgy csinálod, nekem van igazam, bibibi!

Én valahol ovi környékén kinőttem ebből a vitakultúrából :D

2017. dec. 13. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!