Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok! Nektek bejön, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok! Nektek bejön, ha egy pasi nem fogadja el a "nem"-et, és tovább próbálkozik kitartóan?

Figyelt kérdés
Imponál hogy nem adja fel egyből, és ennyire meg akar szerezni titeket, vagy inkább idegesítő?
2017. dec. 13. 09:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
97%
Onnan veszik ezt az egészet, hogy nem tetszik nekik a nem. Ezért eldöntötték, hogy "a nők maguk sem tudják, mit akarnak", ezért a nem nem bántja a kis egojukat.
2017. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
NEM.
2017. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be, kifejezetten taszít. Rühellem az értetlen embereket. Én ezt annak tulajdonítom, hogy buta, ostoba, képtelen felfogni dolgokat. Nálam a nem, az nemet jelent, és azt, hogy lépjen ki az aurámból, mert zavar a jelenléte. Magyarul hagyjon békén.
2017. dec. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

#20 a tényeket nem kell kenni :) én aki nem mindennap csajozgatok, ebben az évben már többször belefutottam ilyen nem igazi nembe, kellette magát a csaj, hogy nem dugunk, aztán még is, sőt mint kiderült már előtte lévő nap is várta hogy letámadom, meg utána is párszor szinte lecseszett, hogy miért nem vagyok rámenősebb. Jaaa persze jöhet "az egy hülye csaj volt, a többség nem ilyen" szöveg de sajnos nem csak az én tapasztalataim mondanak ennek ellent ;)

De nyugi, már sok nő is bevallja, hogy maguk se tudják mit akarnak ;)

2017. dec. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

#24

Na, pont az ilyenekre voltam kíváncsi, hogy az ilyen sztorik mennyire lehetnek kamuk.

Mesélni én is tudok bármit.

2017. dec. 14. 10:03
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nálam a "nem" az azt jelenti, ami.


Persze, még így is túl sok nő "nemezik", aztán csak kéreti magát. Ez ok, az ő dolguk, csak szar, hogy miattuk képtelenek felfogni a srácok, hgoy mit mondok.


28n

2017. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
#25 Ügyi vagy. Mesélés nekem nem igazán megy, én a valósághoz kötődöm. A #9-es kb az egyetlen aki közel áll hozzá, a többi csak tagadás.
2017. dec. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!