Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niceszisz kérdése:

Odavagyok az egyenruhás férfiakért. Főleg rendőrök. Miért? Többi lent

Figyelt kérdés

Viszonylag normalis életet élek. Társkereséssel kapcsolatban problémáim vannak. Leszűkíteném a kört a rendőrbácsikra. Nagyon tetszenek imáfom őket egyszerűen nem tudom megfogalmazni hogy mi ennek az oka. Azt sem tudom hol keressem őket :) nem vagyok rossz annyira rossz lány :). Még szerető is lehetnék akár bár az necces. Szóval nyitott vagyok bármire.

Szerintetek ez mitől van?

26/nő



2017. dec. 13. 10:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon èrződik a kamu-trollság.
2017. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Semmi kamu csak boldog embervagyok
2017. dec. 13. 13:48
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rendőr a barátom (nem ezért vagyok vele, és nem ezért választottam őt), és hidd el nem kellemes érzés hogy eddig szinte mindig karácsonykor, szilveszterkor is be van osztva, egyedül vagyok ünnepeken. Ha szolgálatban van akkor le kell adnia a telefonját, 12 óra hosszáig el sem érem. Állandóan éjszakázik. Úgy néz ki tavasztól lesz jobb munkahelye, amivel jobban is fog keresni és normális munkaideje lesz.

Ők is olyan emberek mint bárki más. Az emberbe szeress bele,ne egy egyenruhába!

23N

2017. dec. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
2017. dec. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

[link]

Én lennék :)

2017. dec. 13. 14:29
 16/25 anonim ***** válasza:
71%
Ez tudatalatti dolog, mivel az egyenruha hatalmat, erot kepvisel es harciassagot is. Es rendet. A nok meg osztonosen keresik ezt.
2017. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Ott a pont :)
2017. dec. 13. 14:56
 18/25 A kérdező kommentje:

Ahogy a 16os leírta szerintem az dominálhat. Sosem volt még rendőr kqpcsolatom (komoly)

Pedig nagyon tudok ám szeretni

2017. dec. 13. 16:36
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, ez tényleg kamu. Valakit meg akarsz szivatni ezzel a kérdéssel.

A normális válaszokra nem reagálsz, csak arra ami neked ad igazat, plusz ez hogy képet teszel fel "magadról" kicsit gyanús.

Jelentettem a kérdést!

2017. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
16%
Talán mert jól néznek ki, és sugallják az erőt, a férfiasságot, meg jó a ruhák szabása is, hogy olyan jól mutat rajtuk a fazonja. Pont annyira áll ki oldalt pl , amennyire kell, annyival bővebb, hogy tudjon benne szexin mozogni. --Ez amúgy gondolom, nem feltétlenül volt szempont, hogy dögösek is legyenek benne. Amúgy én nem tudom, ez eket csak feltételezem, vélelmezem a te esetedben. Amúgy lehet, hogy az adott egyenruhás hapik, akiket megnéztél, ők pont egyenruha nélkül /másféle öltözetben is tetszenének neked. De amúgy valszeg mozgás szempontjából mentek praktikusságra amúgy
2017. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!