Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szingliként mennyire tartod fontosnak, hogy vonzódnak-e hozzád? Voltál ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Veled volt olyan szingliként, amikor bár pesszimistán álltál hozzá komoly párkapcsolatokhoz, de inkább komolytalan viszonyokhoz folyamodtál (nyilván hozzádhasonló komolytalan szándékú személyekkel), de ezekben is fontosnak tartottad, hogy mennyire figyel rád az adott személy az ellenkező nemből? Pl. Olyan amikor kapcsolatokba gabalyodsz, ami több, mint barátság, de nem valódi szerelem, mégis foglalkoztat egy szinten, hogy miként viszonyul hozzád? Veled volt olyan, hogy azért nem tudtál "túllépni" egy ilyen jellegű "kapcsolaton", mert nem bíztál abban, hogy lesz jobb is?

Nem olyan tipikus komolytalan kapcsolatokra gondolok, amikor felszedsz valakit, és másnap el van felejtve. Hanem amikor húzamosabb ideig foglalkoztok egymással, de nem valljátok, hogy komolykapcsolatban lennétek.


2017. dec. 13. 21:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Húzamosabb idő alatt értek pl. akár pár hónapot, vagy fél év, max. 1 év
2017. dec. 13. 21:08
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, de szerintem tönnyire az önbizalomhiány játszik rá arra, hogy foglalkozom olyan emberek véleményével, akik talán nem annyira fontosak számomra, illetve az bizonytalan karakterem miatt van, hogy vacilálok azon, hogy fontos-e számomra, lehet-e valami több közöttünk, vagy csak valami pótlékok vagyunk egymás számára? Gyakran sikerül kifognom hozzám hasonló *instabil* személyeket, akik nem tudják, hogy mi a fenét is akarnak:)

Mindenesetre úgy gondolom, hogy jobb túllendülni az ilyen embereken, mert fájdalmas az ilyenen rugdalozni.

2017. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, épp ebben a helyzetben vagyok. Az biztos, hogy most legalább 2-3 évig nem fogok tudni mással foglalkozni.
2017. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben és nem volt jó egyàltalàn .Most már lazàbbra veszem ha vége lessz akkor vége nem fogok ràgörcsölni.:)
2017. dec. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hú, én nagyon belegabalyodtam egy ilyenbe.

Én vettem lazábbra a figurát, én akartam, hogy annyira húdelaza legyen. Aztán közben meg végül sokkal jobban rápörögtem, a másikra, mint ő rám.

Nem való nekem az ilyesmi, egy életre megtanultam. Vagy komolya kapcsolat, vagy semmi. Én ilyen vagyok.

2017. dec. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!