Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tovább ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Nyár közepén elkezdtem ismerkedni egy budapesti lánnyal,tök kedves,normális,alapból azt hittem hogy nem fog vissza írni,igazából a chat elég döcögős,mintha alig lenne témánk,meg volt amikor foglalt volt,de most egy ideje szingli,de nem tudom hogy elmerjem-e már hívni találkozni stb.
2017. nov. 30. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek akarsz tőle bármit, ha beszélgetni sem tudtok? Én nem mennék olyan férfivel sehova, aki minimálisan nem garantálja, hogy érdemes lenne személyesen is folytatni.
2017. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
FELEJTSD EL!
2017. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, íratok egy keveset, és ha valamennyire azért visszaír, akkor megpróbálhatod elhívni, aztán onnan úgyis elválik, hogy bele megy e, vagy sem. De ha nem lesz semmi, akkor ne erőltesd, rengeteg szép és aranyos lány van még :)
2017. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér :)
2017. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért ne? Ha lehet belőle valami, akkor az személyesen úgyis kiderül, sőt az is lehet, hogy személyesen minden sokkal jobban fog menni. Ne felejtsd el, hogy az online beszélgetéskor kiesik az emberi kommunikáció nagyon nagy százalékát kitevő metakommunikáció (gesztus, hanglejtés, mimika, szemkontaktus, testbeszéd stb.), így nehezebben alakul ki szimpátia. Lehet, hogy a személyes találkozáskor elég lesz egy pillantás és minden sínre kerül.

Hajrá!

2017. dec. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!