Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy olyan kaliber...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy olyan kaliberű pasi legyek, akiről a nők fantáziálgatnak és érte sóvárognak, nem pedig fordítva?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy a genetika közel sem volt annyira kegyes hozzám, mint Chris Hemsworth-hoz vagy Joe Manganiello-hoz viszont én is szeretném átélni azt, milyen amikor akár csak egy csaj is, de teper értem és szeretne mindenáron megismerni. Nekem a klasszikus felállás, amikor a pasi kutyaként liheg a csaj után (aki esetleg még levegőnek is nézi) annyira demoralizáló és megalázó, hogy a maradék önbecsülésemet is képes lerombolni így inkább nem is próbálkozok, miközben csomó olyan srácot látok csak a buszon, akiről az együtt utazó egyetemista/diáklányok alig bírják levenni a szemüket és ilyenkor rohadtul kinyílik a bicska a zsebemben és gyűlölök mindenkit (legfőképpen a természetet). Emiatt még huszoniksz évesen is szűz vagyok, de kíváncsi lennék rá, hogy min kellene változtatnom/milyennek kellene lennem ahhoz, hogy legalább egy csaj esetében is én legyen a kiszemelt "préda". Szigorúan külső tulajdonságokat mondjatok, mert úgyis ezen bukik vagy áll minden! Felesleges kritizálásokra és közhelyekre meg nem vagyok kíváncsi!

2017. dec. 14. 14:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%
Legyél milliomos. Mivel külső tulajdonságokat kértél: 1 millió forintos karóra, dzseki, telefon, stb. Természetesen mindnek jól kell látszódnia. Ha Ferrarival közlekedsz, akkor nem számít, hogy látszódik e az órád.
2017. dec. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
20%
operáltass egy béemvét a farkad helyére
2017. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha én most nőként azt mondom, hogy legyen fekete hajad és kék szemed, vagy pávahajad, meg járjál bőrnadrágban, mert nekem az jön be (nem igaz), akkor azt fogod tenni? Mindenki alakítson ki egy saját stílust szerintem, és szeresse is azt, olyan ember legyen mindenki, akit szeret. Ez a kulcsa mindennek, tudom, hogy sablonos, de ezvan. Ha szeretnéd magad, akkor nem lenne az önbizalmad a vödör alján, vagy legalább is nem csip-csup csajoktól függene.

Külsőre mindegy hogy ki hogy néz ki, az a lényeg hogy legyél ápolt, meg ne olyan lógós cuccokban járkálj, ne legyél büdös, én pl kifejezetten az illathoz vonzódom a leginkább..

2017. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
17%

"Szigorúan külső tulajdonságokat mondjatok, mert úgyis ezen bukik vagy áll minden!"

Sajnos rosszul tudod.

Ez a "teper értem" dolog meg úgy hülyeség ahogy van. A szerelemnek nem arról kellene szólnia, hogy teperni kell a másikért, ahol teperni kell, az már rég rossz.

N

2017. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem feltétel,hogy lelki társ is legyen a csaj, akkor valahogy gazdulj meg,járj pszichológushoz,hogy felépítsd a kisugárzásod,utána jöhet,amit az 1es írt.
2017. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
9%
dikk te$ám olyan gyá$z vagy az oviba is koszorú vót a jeŁed
2017. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

kell valami jó külső és stílus, hiszen ezzel indul, külső megfog.

majd egy laza belső, aki kedves, kicsit bunkó, nem nagyon, vagány stb. ez a belső.

kell a kisugárzás.

javaslat: öltözködj divatosan, jó frizura, csináltass tetkót, stb. Legyen önbizalmad, ha a tükörbe nézel el is hidd magadról hogy jó pasi vagy.

2017. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Menj el gyúrni ha tré a tested lehet önbizalmad de lehet hogy egy nagy réteget hidegen fog hagyni.


Ha el vagy hízva akkor fogyj le.


Felejtsd el a túl konzervatív ruhákat de az elavult vagy gyerekes öltözködést is legyen egy egyedi stílúsod.

2017. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
6%

Edzőterem, izom...

Hiába itt a gyakorin sok nőnek "nem tetszik, túl izmos", de az esetek többségében az izmos srácok igenis nagyon tetszenek a legtöbb nőnek, akkor is ha az arcuk éppen átlagos.

Ehhez milliomosnak se kell lenni.

20/N

2017. dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Ha libancra hajtasz, akkor öltözzél díszfatnak...


Ha normális nőt akarsz, akkor magadban tegyél rendet, mert nézhetsz ki te bárhogyan, ha egy rakás sz@r vagy személyiségben-emberileg...bár a pénz segít ezt elfedni valameddig.


Személyiség-kisugárzás ledönti a női illúziókat-fehér lovon herceget, ha éppen festőként vagy öltözve is.

2017. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!