Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a csajok által...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a csajok által támasztott külső/belső követelmények milyen fontossági arányban oszlanak meg, amikor kialakul egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan 90-10% lehet és ebbe az 5 %-ba beletartozik az egzisztencia/humor/minden szép és jó. Viszont ha a pasi nem +175-180 (kinek mi az igénye), nem férfias alkatú, nem süt róla a férfias kiállás és a búrája nem szimpatikus a csajnak akkor ba*****ja a jó belső tulajdonságait. Tisztázzuk végre: A szépség tényleg belülről fakad? Nektek milyen arányban fontosak a belső és külső tulajdonságok? Csajok válaszoljanak kor megjelölésével!

2017. dec. 16. 09:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

10-es.

És szerinted azok az emberek,akik ilyenek, mitől lettek olyanok? Ja,hogy amiatt mert a nők százszor visszautasították,megalázták őket, pusztán azért,mert nem jóképűnek születtek... így csodálkozol?..

2017. dec. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

Hát ne haragudj meg de akinek azon áll vagy bukik az önbecsülése, hogy 5 nő kinevette arról nem is tudom, hogy mit gondoljak. Na itt mutatkozik az meg, hogy mindenért másokat okolnak az ilyen emberek. Ilyen emberrel még csak barátkozni sem akarok, messziről kerülöm őket nemtől függetlenül.

Mondok neked egy hasonlatot, hogy miért olyan nevetséges ez. Utáltad az egyik melódat, lusta munkakerülő lettél miatta. Ezért ha legközelebb megkeresnek egy állásajánlattal szt mondod, hogy "hát bocs, de én munkakerülő vagyok mert az előző melóm ilyenné tett". Baromi nevetséges.

Az önbizalom, az önbecsülés egy belső dolog és nem külső visszajelzések függvénye. Aki nem hajlandó magát fejleszteni, és kilépni a hiszis tinédzser mentalitásból, az ne másokat okoljon ezért.

2017. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%

70-30 a belső javára.

Bocs, de minden követ megmozgattam én is, hogy az adottságaimból minél többet hozzak ki. Nem került több pénzembe, csak több energiámba, odafigyelésembe. Legalább ennyit, de inkább többet fordítok a belsőmre is (tudás+lelki egészség). Amit magamban értéknek tartok, azt másban is annak tartom. Én elismerem, hogy számít a külső nálam, de inkább úgy, mint szükséges, de nem elégséges feltétele a párkapcsolatnak.


Azzal jövök össze, akihez vonzódni tudok és aki nem nyír ki idegileg a hülyeségeivel, hanem hozzáad az életemhez. Ezt én is igyekszem tartani. Épp emiatt nem háborodom fel akkor sem, ha valaki visszautasít, szíve joga, én szeretem magam, nekem ez nem bántja az egóm, mindenki legyen azzal, akivel jól érzi magát. De nekem a külső elvárások sosem az ilyen egzakt dolgokban nyilvánultak meg, hogy legyen ilyen meg olyan magas, ilyen meg olyan színű, formájú, tudomisén.


Legyen igényes, ízléses, magával kritikus. Ha ez teljesül, szinte biztos, hogy a belső fog csak dönteni. Én legalábbis még életemben nem láttam csúnya férfit, csak olyat, akin túl sokat kellett volna változtatni ahhoz (nem sebészetileg), hogy tetsszen. Én pedig olyat választok, akin nem kell változtatni, mert nem akarok senkit megváltoztatni, inkább keresem a magamhoz illőt. Ez hosszabb folyamat, de kifizetődőbb. És a magamhoz illő nem a tökéletes, mert ismerem magam annyira, hogy én se pincsizzek egy olyannak, akin érzem, hogy nem az én világom. Vagy én nem vagyok az övé. Mikor zsírkanca voltam, nem vágytam kidolgozott testű álompasira. Most sem vágyom, de tök normálisnak tartom, ha egy jobb testű féfinek tetszem és nem azt keresném, hogy hol a hiba, mint kövérebben. Szerintem így van ez a magassággal is. Szemrebbenés nélkül el kellene fogadni, ha valaki választ/nem választ miatta. Én sem csodálkoznék, ha egy 160 magas pasinak nem én lennék a nőideál így fél fejjel magasabban. És? Majd találunk mást magunk mellé.

2017. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

" Hát ne haragudj meg de akinek azon áll vagy bukik az önbecsülése, hogy 5 nő kinevette arról nem is tudom, hogy mit gondoljak."

---

Ezzel csak az a gond, hogy nem 5, hanem alsó hangon 50 csaj utasított már vissza és ennél csak kicsivel több embernél próbálkoztam, magyarul szinte mindenki visszautasította eddig a közeledésemet. Szerinted ebből, hogy a k***a életbe lehet talpraállni és az önbizalmat összeszedve századjára is megpróbálni?

2017. dec. 16. 12:37
 15/17 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, nem azért...:D De úgy, hogy engem megszólítgatnak és nem én hajtom a pasikat, 5 év alatt nem jött össze 50 jelentkező (ha azt a sok trasht nem nézem Tinderről meg Facebookról)

Egyszerűen el nem tudom képzelni, hogy ez minőségi ismerkedés legyen ennyi emberrel. Ez max ilyen meglátom és leszólítom egyből kategória... Ezektől úgy mégis mit vársz? Te is a külsejük meg az első benyomás alapján mentél oda és kezdeményeztél, mert normálisan megismerni 50 nőt kb 10-20 év lenne. Akkor mégis miért gondolod, hogy ők nem a felszín alapján döntenek, aminek egy ilyen helyzetben kb tökéletesnek kell lennie valóban, de a helyzet miatt akkor sem biztos, hogy nem hajt el?:D


Ennyire szociális analfabéták nem lehettek...

2017. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%

50%-50%


Annyira unalmasnak tartom az ilyen kérdéseket, ahol csak a nôket veszik górcső alá. Nyílván a felületes lányokra igaz, hogy csak a külső számít, és a belső szinte semennyire? Ilyen lányoktól te mégis mit akarsz? Mit számít neked az értékrendje? Gondolom te is csak a felületes porcelán babák után nyomulsz, azért sírsz. Ilyen esetben hasonló hasonlót vonz.

Valamennyire minden nőnek/férfinak számít a kinézet, de ha téged nem fogadnak el a külsőd miatt, akkor azt jelenti, hogy talán nem ütöd még “az 50%-ot” sem, tehát nagyon taszitó vagy, ilyen esetben nem tudják értékelni a belsőd. Ha elfogadható szinten lennél, akkor más lenne a helyzet.


Az a “probléma”, amit te felvázoltál ugyanúgy igaz a tökéletes külsejű, de lélekben üresen kongó, elb#szott személyiségű férfiakra, akik tágra nyílt szemekkel csodálkoznak, ha egy nő kivételesen épp nem akar velük lenni, nem csorgatja utána a nyálát, mint a többi nő, teljesen át járja őket az érthetetlenség “-Miért nem?? pedig hiszen gyönyörű vagyok!!”

Ne kezzünk vagdalkozni azon, hogy kinek milyen az értékrendje, az lenne a fontos, hogy magadhoz illőt találj és vele foglalkozz, ne már hogy minden nő életén rágódj, talán neked nincs saját életed? Minden ember esetében változó, hogy kinek mi fontos és mi szép.

25/N

2017. dec. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom komolyan venni azt a pasit, aki 100 nőnél bepróbálkozik és ennyire fut a csajok után. Kezdeményezni annál szoktunk, akivel el tudunk képzelni kapcsolatot. Na most ha neked minden 2. csaj ilyen aki kicsit szebb az ördögnél, akkor komoly problémáid vannak. Aki ennyire hajtja a kapcsolatot, annak minden cselekedete izomszagú, taszító, elkeseredett. Aki minden második nőnél aki szóbaáll vele egyből párkeresési szándékkal indít, annak sosem lesz barátnője.
2017. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!