Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti belekezdenétek egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belekezdenétek egy kapcsolatba egy 20 éves sráccal ha az szűz?

Figyelt kérdés
20 leszek 3 hónap múlva, és még mindig szűz vagyok, habár engem ez nem zavar annyira, azért kiváncsi lennék mi erről a véleménye a 17-22 év körüli lányoknak, ez nagyon gáz? Esetleg visszataszító?

2017. dec. 16. 16:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
18 éves lány vagyok. Szerintem ezzel semmi gond.
2017. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem gáz.
2017. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
azért elég gáz hogy ilyen kérdéseken jár az agyad 20évesen, inkább a tini párkapcsolatokba kellene ezt kiírni, de talán még oda sem.. egy embert megítélni az alapján hogy szűz vagy sem, több mint szánalom
2017. dec. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem zavar.
2017. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves hármas, voltál te már valaha emberek között? Ha túlsúlyos vagy elítélnek, ha nem "menő" a hajad megszólnak(jó, nem mindenki, de fintorognak, pofákat vágnak) és úgy gondolom, hogy ez alapján is megítélhetnek egy embert, habár én nem is vagyok ilyen ismerek embereket akik ilyenek...btw: akkor rakasd át a tini kapcsolatokba ha téged ez annyira zavar, sok életed lehet:D
2017. dec. 16. 17:37
 6/16 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok de had osszam meg a történetem! Nem voltam 20 évesen se egy szép fiú. 2006.05 töltöttem be. Megvoltam magamnak voltam már éppen egyszer álca pasi (leszbi lány hazavitt bemutatni). 2006. aug gólyatábor a középiskolákban mèg azért nem annyira csúfoltak de főiskolán rámköszönt a menők vs lúzerek dolog. Én lúzerság alja voltam mert középiskolából csak én mentem oda nem voltak barátaim. 3.nap befüveztünk szobatársakkal. Este kimentem buliba felszedtem egy lányt. Nem vagyok drogos akkor először és utoljára. Na szóval felszedtem egy lányt enyhén túlsúlyos de szép kedves aranyos ..átbeszélgetett kóbor városfelfedezős éjszaka tipi tapi az ágyon majd lelépett. Aztan mondta el hogy ő még szűz. November 22. 20.sznapjan én 20,5 éves voltam elvesztettük együtt aztán még volt 3szép évünk.
2017. dec. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Ha veled egy idos vagy fiatalabb lennek siman, egyaltalan nem zavarna, talan meg orulnek is neki, nem tudom. Ha idosebb lennek, akkor nem, maximum kaland lehetne belole, de komoly kapcsolatban elegge paraznek, hogy mikor dobsz engem, mert te meg elni akarsz. Es en ezt persze ertsem meg, ne legyek ontudat-pitsa es ne korlatozzalak. :D Semmi esetre se volna visszataszito, nem ez a jo kfejezes. Egyszeruen nem erne meg.
2017. dec. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

rendben van hogy másért is megítélik az embert, de miért foglalkozol vele? azt mondtad hogy te nem vagy ilyen, akkor meg?

feltételezem van egy fiú aki neked tetszik, te pedig másoktól vársz véleményt hogy ők mit tennének? ( én így értettem, és ha igazam van, akkor lényegében mások döntése alapján ítélsz te is?)

2017. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én biztos nem mert nem vagyok meleg:D
2017. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Ti belekezdenétek egy kapcsolatba egy 20 éves sráccal ha az szűz?"



ha tetszik a srác a csajnak akkor igen. ha nem, akkor nem.

2018. jan. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!