Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy alakitsak ki kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakitsak ki kapcsolatot olyan sracokkal akikkel nem lehet mit kezdeni joforman?

Figyelt kérdés

Pl randira elhiv de amugy ennyi, szoval nem hiv meg sehova, nem azt mondja lenne e kedvem pizzazni, vagy akàr kavehazba ulni, sehol egy otlet csak talalkozunk, bevallom, semmi kedvem az utcan csövezni egy relative vadidegennel, de ha en jelzem hogy üljünk be valahova akkor fizettetnek velem, es ehhez szinten semmi kedvem hogy azert fizessek, hogy relative egy idegennel talalkozzak.

De bevallaltam. A kövi ilyen ötlettelen sracnak, en megmondtam ha van kedve x helyre velem tartani szivesen veszem. Az egesz randi ugy nezett ki durvan fogalmazva mintha egy kutyam lenne, azaz eleve en teremtek programot, en iranyitom merre menjunk hova uljunk, en kezdemenyezek minden temat, ö meg készségesen jön, valaszolgat, komolyan ugy erzem mintha en lennék a ffi aki udvarol egy nönek. Mivel "baratok"lettunk, igy neha feljön (ugye megint en nyujtok programot..)es komolyan egy porfogo a lakasban. Ül es les en meg megkinalom ezzel azzal, mikor elmegy, en semmi pluszt nem erzek, hogy de jo hogy itt volt.


Elmult kesz lenullazva minden. Probalok ismerkedni. Van egy srac akivel honapok ota online beszelgetunk jeleztem neki màr elore hogy nem birom ha joforman csak teher egy pasi pl en ötletelek, kiszolgalom es vissza annyi amit kapok, hogy beszelget velem..

Ö elhivott kavezni.meghivott. komolyan ugy erzem ez màr nagy szo.

De en màr rettegek ettol hogy nekem kelljen ferfit jatszani!elhivni programra, nekem ötletelni, iranyitani es ö setal mellettem mint egy kutya. Nem akarok durvan fogalmazni csak nem jut eszembe jobb szo mihez is hasonlit amit erzek.


Szoval ilyen sracok vannak a neten ill ilyenekbe botlok. Halalra unom velük magam màr az elso randin.


2017. dec. 17. 09:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
én se szeretem a pizzát ez baj
2017. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Privikre ismerkedes helyett kerdesre szeretnek tanacsokat inkabb itt.
2017. dec. 17. 09:52
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Valóban kevés az igazi férfi.Ezen csak úgy tudsz segíteni,ha már levelezéskor kiszűröd,ki az,akibe nem szorult semmi fantázia.
2017. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Modeler ***** válasza:
91%

Nem igazán értem mi itt a kérdés, csak azt látom, hogy leírtad a sztoridat. Egy ismerkedéskor jobb esetben Te vagy a nő akinek fel kell kelteni az érdeklődését valamivel és akinek nem sikerül azt lepattintod.


"- srácokkal akikkel nem lehet mit kezdeni jóformán?"

Miért akarnál ilyen pasival kezdeni?

2017. dec. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
53%

Ismerős, nem egy srácot sétáltattam meg én is :D Figyelj tök egyszerű, ha nem konkrét tervvel állnak elő el se menj. Ha ez a pasi ötlettel állt elő akkor úgy állj hozzá, húh végre az első pasi akinek legalább van valami ötlete. A randin ha ráterelődik randizgatsz-e nyíltan mondd, hogy volt ilyen volt olyan, te ezt nem szereted. Ha következő randinál elvárja, hogy te legyél a program felelős, hát... Kuka. Ha nem értette meg neked mi nem tetszett az előző randipartnerekben akkor azt sem fogja megérteni, ne hugyozza már le a wc deszkát mert te azon ülsz, ha dolgod van. :D lényeg te is tudod mi a dolgod, ha valami nem tetszik felejtős, ha nem is tesz azért, hogy neked jobb legyen akkor Isten vele.

Amúgy hosszú folyamat a partner keresés, ne akarj holnap a nagy Ő-vel már együtt lakni. Ezek kis akadályok, ezeken mindenki átmegy, aztán megtalálod x idő múlva akivel minden passzol.

Ha tudnád nekem mennyi nyomit sikerült összeszednem, egy idő után azt éreztem, hogy nem érdemlek jobbat. Aztán kiköltöztem külföldre és jobbnál jobb pasikkal találkoztam.

2017. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%
nos, a hasonló a hasonlót vonzza....ha hülye, életképtelen pasikat vonzol....van egy rossz hírem.
2017. dec. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Érdekes, kulfoldon en is :) a magyar nökert tenyleg elnek halnak a kintiek es nem is kicsinyesek es gàlànsan udvarolnak joformàn de még alfahimek is raadasul

De hazajottem...

2017. dec. 17. 10:11
 8/30 A kérdező kommentje:
6. Rossz hired nem lehet mert rangon alulinak is adtam eselyt..
2017. dec. 17. 10:12
 9/30 anonim ***** válasza:
32%
A magyarok meg a kelet-európaik átlagban sokkal sóherebbek a nyugatiaknál. Én múltkor Svájcban voltam, mikor egy svájci pasi meghivott magához a hétvégére, januárban meg Norvégiába megyek egy szintén külföldivel, természetesen mindent ők állnak. Magyar, orosz pasi soha még csak fel sem ajánlott hasonlót, akkor sem, ha nagyon gazdag. Szóval ilyesmit ne nagyon várj el az itthoniaktól, bár vannak itt is úriemberek, csak kevesebb.
2017. dec. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
54%

Valaki engem is igazán megsétáltathatna, pisilnem is kell! :DDD Hát ez marha nagy!

Ha tényleg ilyenek a magyar férfiak, akkor elég jó esélyekkel indulok ha elkezdem a szezont. :'D

A kérdésre is válaszolva: hagyd.

2017. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!