Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy alakitsak ki kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakitsak ki kapcsolatot olyan sracokkal akikkel nem lehet mit kezdeni joforman?

Figyelt kérdés

Pl randira elhiv de amugy ennyi, szoval nem hiv meg sehova, nem azt mondja lenne e kedvem pizzazni, vagy akàr kavehazba ulni, sehol egy otlet csak talalkozunk, bevallom, semmi kedvem az utcan csövezni egy relative vadidegennel, de ha en jelzem hogy üljünk be valahova akkor fizettetnek velem, es ehhez szinten semmi kedvem hogy azert fizessek, hogy relative egy idegennel talalkozzak.

De bevallaltam. A kövi ilyen ötlettelen sracnak, en megmondtam ha van kedve x helyre velem tartani szivesen veszem. Az egesz randi ugy nezett ki durvan fogalmazva mintha egy kutyam lenne, azaz eleve en teremtek programot, en iranyitom merre menjunk hova uljunk, en kezdemenyezek minden temat, ö meg készségesen jön, valaszolgat, komolyan ugy erzem mintha en lennék a ffi aki udvarol egy nönek. Mivel "baratok"lettunk, igy neha feljön (ugye megint en nyujtok programot..)es komolyan egy porfogo a lakasban. Ül es les en meg megkinalom ezzel azzal, mikor elmegy, en semmi pluszt nem erzek, hogy de jo hogy itt volt.


Elmult kesz lenullazva minden. Probalok ismerkedni. Van egy srac akivel honapok ota online beszelgetunk jeleztem neki màr elore hogy nem birom ha joforman csak teher egy pasi pl en ötletelek, kiszolgalom es vissza annyi amit kapok, hogy beszelget velem..

Ö elhivott kavezni.meghivott. komolyan ugy erzem ez màr nagy szo.

De en màr rettegek ettol hogy nekem kelljen ferfit jatszani!elhivni programra, nekem ötletelni, iranyitani es ö setal mellettem mint egy kutya. Nem akarok durvan fogalmazni csak nem jut eszembe jobb szo mihez is hasonlit amit erzek.


Szoval ilyen sracok vannak a neten ill ilyenekbe botlok. Halalra unom velük magam màr az elso randin.


2017. dec. 17. 09:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
És a Björn-öknek vagy az Otto-knak van nagyobb férfiasságuk utolsó előtti? Ha már szakértő vagy a témában.
2017. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Nekem ugy tünik mintha a kulfoldiekben lenne valami tüz amiert hajtanak a nökert, pezsegnek, udvarolnak, a magyar pasik meg mintha impotensek lennének, nök nelkul is elvannak a tv elott inkabb, mint kimozdulni es panaszkodnak hogy nincs baratnojuk es eleg hosszu idoszakokat mondanak, pl egy eve, fél eve..
2017. dec. 17. 11:22
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

-Magyar nőknek nyugati pasikhoz mért mércéik vannak

-Magyar férfiak önbecsülése a nyugati mércék miatt eleve alacsony, így kevesebbre tartják magukat ami kihat a próbálkozásaikra

-Ha külföldi pasi jön ide MO-ra, az tudja hogy tárt karokkal (vagy inkább combokkal...) várják őket az itteni lányok, mert ők "egzotikusak" itt.

Tökmindegy hogy egyébként egy ugyan olyan 90 nm-es emeletes házban él mint egy magyar pasi, ő itt most játszhatja az utazó.

Erre még ráerősít hogy a magyar ital árak kb fele ha nem harmada a nyugatiaknak. Átszámítva nem ritka nyugaton az 1000 forintos sör....hol van ahhoz képest a magyar 500 forintos, ami már "drágábbnak" számít.

Még szép hogy egész estéket álló italozásra hívják meg a magyar lányokat. Nekik ez a hely másról se szól mint olcsó pia, olcsó punci. Jó hallani hogy te is részese vagy ennek a cserekereskedelemnek.

2017. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Nem reszese vagyok..a kerdes is arrol szol hogyan alakitsak ki kapcsolatot.


Igazad van onbiz.hianyos is megkeseredettek is sokan. Volt aki az elsö chatelesnel azzal kezdte hogy elitelt hogy f..s .hajhasz p.csa vagyok mint az osszes tobbi. Most komolyan egyedul kene elnem az egesz eletem, vagy megis mit gondol, hogy tarsat keresek es ezert lennék sz.jha..? Ilyenek is jocskan akadnak nem is ismer de a tapasztalatai miatt elhord mindennek. Nem gondolom hogy megerdemelnem ezt a hangnemet plane ugy hogy nem is ismer, plane elso beszelgetes es az osszes bünöm a tarskereses..el is kuldtem messzebbre..

2017. dec. 17. 11:38
 15/30 anonim ***** válasza:
Mi van?? “Magyar pasik impotensek” “rangon aluli” “kulfold kulfold kulfold” Hat akkor huzzal vissza kulfoldre ha csak azert jottel haza hogy a “magyar pasikat” (persze ez egy “letezo” kollektiv csoport) szidd. Komolyan mondom az ilyen “ot percet voltam kulfoldon” tipusu megmondo embereket ugy pofanvernem. Foleg az ilyen szo szerinti s*ggnyalo noket. En is eltem kulfoldon nem egy sot nem ketto orszagban egy par evet es kepzeld a “kulfoldi nok” sokkal nyitottabbak es kedvesebbek mint a “magyar nok” mivel mi egy kicsi kozep europai (de valljuk be inkabb kelet europai) orszag vagyunk, mindenki ismeri a tortenetunket, azonban megsem utalkozok vagy nyalom a masik s*gget csak azert mert kulfoldi. Es hazajottem... Es megtalaltam eletem szerelmet, azota is egyutt vagyunk huha de ciki, magyar lany...Pedig mennyivel spontanabbak es felszabadultabbak a spanyolok peldaul... lehet veluk ismerkedni de annal nagyobb kvak... Vagy csak szeretunk altalanositani? Es igen a te hibad, hogy ilyenekkel mesz randizni, kabe 15 eves sracokat irtal le de az en ismeroseim kozul meg 15 evesen is a legtobben komolyabbak voltak ennel. Szoval magadnak koszonheted ha keptelen vagy egy beszelgetesbol akar leszurni, hogy gyoker-e az illeto vagy nem. Ez azt jelenti (foleg a rasszista irasod alapjan) hogy valoban gyoker vagy :) De huzzal vissza inkabb kulfoldi popsit nyalni arra jo is vagy :)
2017. dec. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
70%
Látszik, hogy ezeknek a srácoknak semmi tapasztalata a kapcsolatok terén, neked viszont van. Így tényleg egyfajta "tanár", irányító szereped lesz, ők meg bólogatnak és csóválják melletted a farkukat, mert szeretnének társat ők is, csak nem tudják kifejezni, nem tanulták meg sehonnan a kapcsolatépítést. Azért szerintem a legtöbb srác azt látja otthon, hogy anyu sürög-forog a házban, apu meg ül a tévé előtt. Honnan tanuljanak ezek a fickók kapcsolatteremtést?
2017. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
#16 Hagyd felesleges! Hiszen “kulfoldon” az osszes apuka setalltatja a gyereket az utcan es egyutt szednek fel noket, otthon esettanulmanyokat oldanak meg semmi tv vagy lustulas, este 9kor futoedzes majd szex gyakorlat anyun es irany az agy. Igy lesz mindenkibol csajozogep alfahim ahogy kedves kerdezonk is leirta :) Sajnos azok a franya magyar pasik megint kimaradnak ebbol... Hiszen csak magyarorszagon neznek az apak tv-t :(
2017. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
14-Es kommentemben pont olyanokrol irtam mint a 15-ös..ilyenek a neten a pasik..akikkel ugye a normal beszelgetesig nem lehet eljutni nemhogy egy randira.
2017. dec. 17. 11:56
 19/30 A kérdező kommentje:
66%-Os, csak a kerdest figyeld. Engem nem tud vonzani az akit korbe kell ugralnom es semmit nem nyujt csak all es les es szobanoveny!!csak errol szol a kerdes. Pedig nyitok elmegyek randira de megis mi fogjon meg benne???
2017. dec. 17. 12:00
 20/30 anonim ***** válasza:

Le kéne szokni a neten való ismerkedésről. A netes társkeresésnél nincsen kényelmesebb dolog a világon. Felregisztrálsz, kb 15 perc alatt elkészíted a kis profilodat, ha fizetős az oldal akkor átutalsz 3 hónapra kb 2-3 ezer forintot, és kész. Ha nő vagy akkor csak várnod kell a leveleket, ha pasi akkor még írnod kell egy valamilyen önreklámozó levelet, amit aztán végigküldhetsz minden csajnak az oldalon.


Naná hogy a leglustább, legkevésbé kreatív pasikat találod meg ezeken a helyeken.


Ha érdekes pasikkal akarsz ismerkedni azt valami programon teheted meg. Koncert, fesztivál, valami csoportos túra, táborok. Bizony, felnőtt táborok is vannak.

Ezek persze ritkák, igazából csak nyáron vannak. Szóval most télen marad a maszti mindenkinek, mert véget ért a párválasztó szezon.

2017. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!