Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, titeket taszít ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket taszít ha egy férfinak hosszú vékony alkarja és lábszára van?

Figyelt kérdés
Ezekre akárhogy edzem, szinte lehetetlen, hogy bármi is rakódjon rá, mert ilyen az alkatom. Bicepszem az van, meg a felsőtestemen is van izom, de a vádlikat meg az alkarokat folyamatosan kifejezetten ezek edzésével se tudom vastagítani, mert egyszerűen ilyenek és kész.
2017. dec. 17. 13:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg a csukóm is vékony, a tenyerem is kicsi az ujjaim is hosszúak és vékonyak, ezeken nem tudok változtatni.
2017. dec. 17. 13:05
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

A vádli és az alkar valóban adottság kérdése.:) A comb nem. Engem attól ráz a hideg, ha egy férfinek nincs segge és két, a felkarom vastagságával vetélkedő (de inkább alulmaradó) pálca lóg ki a seggéből. Nem vagyok felszínes, de számomra az valami kritikátlanul gusztustalan, mikor valakinek nincs combja, csak két rúd lába. És ne mondja senki, hogy ezzel sem lehet mit kezdeni, mert vannak egyszálbél ismerőseim, akik képesek arányosak lenni vékonyan is. Megsúgom a titkot: lábnap. Csak a pasikák bicepszezni, mellezgetni meg hasazni szoktak, a lábnap az úgy kit érdekel, holott nagyon is fontos lenne. Én elhiszem, hogy az a legnagyobb edzhető izmok egyike és rohadtul fáj másnap-harmadnap, meg remegsz, mire végzel, meg hányingered is lehet tőle, de legyetek már férfiak és toljátok végig azt is. Most nem rád értem, kérdező, hanem úgy általánosságban.


szóval nem, a vádli meg az alkar nem zavar. Az zavar, ha valaki egy lusta, hisztis p*csa, akinek ismeretlen fogalom a guggolás és utoljára szilvaszedésnél gyakorolta 6 évvel ezelőtt a kertben.

2017. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát...ja :/ nekem nem szexi :/
2017. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem zavar, ha megfogott valamivel és szeretem.

Egyébként is inkább legyen vékony itt-ott, mint ellustult és kövér.

2017. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mintha egy vékony nem lehetne ugyanolyan ellustult (elsorvadt, löttyedt), csak gyorsabb anyagcserével... :D
2017. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha edzett és kemény akkor kit érdekel hogy vékony? Az úgy jó és úgy férfias számomra ahogy van. Engem inkább az taszít ha olyan a keze mint egy felfújt gumikesztyű. De ezzel sincs bajom csak nem választom . Arról nem is beszélve hogy ezer meg ezer tulajdonság van ami férfias egy pasiban.
2017. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Párom vékony, "piszkafa", hosszú végtagokkal, és nem is sportos. Nekem ő bejön, nem kell számomra nem tudom én hány kg izom a vonzalomhoz.
2017. dec. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!