Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkorák lennének a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkorák lennének a nők elvárásai?

Figyelt kérdés

Nem keresek társat, mert már kamaszkorom óta csak a sikertelenség üldöz. Viszont szinte lehidalok attól, amit itt néha "elvárások" címén olvasok.


Pl legyen diplomás

Ha nincs a pasinak keresett jól fizető, menő diplomája (informatika, mérnök, gazdálkodás-menedzsment), akkor lehúzhatja magát a wc-n. Ezért is tanulok informatikát, hogy pár év múlva legyen annyi pénzem, ami a nőknek minimálisan elég.


+180-as magasság

175 alatt gyakorlatilag semmi esélyed, tapasztalat hiszen rengeteg egyedülálló alacsony férfiismerősöm van, de a nők alapvetően 180-nál húzzák meg a határt. Manapság már ez is teljesen átlagosnak számít. A magasságról nem tehet az ember, színtisztán genetika.


Hibátlan fogsor/sármos arc/ritkulásmentes haj és igéző szemek

Genetika kérdése, hogy valaki jóképű vagy sem. Egy kisfiús arc sosem lesz vonzó, amin nem lehet változtatni, a kopaszodás pedig szintén genetika.


Tökéletes izmos test, széles vállak

Genetika kérdése, hogy valakinek siklóalkata vagy férfias csontozata van. 50 kilós sz**ból nem lehet várat építeni. Nem beszélve, hogy rengeteg pénz és idő.


Mindig elegáns, változatos öltözködés

Ehhez is pénz kell, jó sok


Kellően vastag és hosszú férfiasság

Szin tisztán genetika kérdése. Nem lehet rajta változtatni és köztudott, hogy a nőket nem tudja kellőképpen kielégíteni a vékony 3,5-4 centi vastag hancúrléc.


És mégis, akik ezt elvárják, mit hoznak cserébe?

Na kíváncsi vagyok ki ismer magára, de a kommentekre mégúgy kíváncsi leszek. :)



2017. dec. 17. 22:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
2017. dec. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
65%

"Nem tudom, ezek az agyhalottak hogy vannak vele, de engem például rohadtul nem érdekelnek a leszbikusok problémái, nem fikázom őket, s nem kommentelek be a kérdésük alá"


De neked meg nő nem kell, utálod őket és itt vagy!!!

Menj már el innen!

2017. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

Igen. Mert a nők gonoszak. Szegény kopaszodó hájas alacsony férfiak akik nem diplomásak.

Ja ne, most jut eszembe hogy a hájas melegítős csúnya nők sem találnak pajtit. Nagyon fura, ők miért nem kellenek senkinek? Ilyen magasak lennének a férfiak elvárásai? Valaki válaszoljon légyszi.


Várjunk csak! Hogy ez krvára nem igaz? Mert mindenki talál magának párt, csak jó helyen kell keresni??? De fura. Mondjuk ezt biztos nem hallottad eddig. Mert gondolom neked a 170 cm homokóra alakú szép feszes nők tetszenek bomba kisugárzással, szép arccal és jó humorral, intelligenciával. De akkor igenis sportolni kell, meg kell tudni öltözködni, mert elmondom, hogy a diploma meg a kopaszodás rohadtul senkit nem érdekel. Sőt, a magasság sem, ezt is megsúgom. Legyél rendben fejben, akkor magabiztos leszel és akkor nem fognak visszautasítani a nők.

2017. dec. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
97%

Előző vagyok, a jó ruhákhoz nem feltétlenül kell sok pénz. Én is olcsón nézek ki jól, kevés ruhám van, de az divatos.

Edzőterembe meg havi x ezret rá kell szánni, az ember ha dolgozik is, be tud iktatni egy kis edzést.

2017. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
94%

Úgysem fogsz nekem hinni, de egyáltalán nem.

Ezek közül egy vagy több persze meg szokott jelenni minden nő elvárásai között, de így egyszerre nem jellemző, esetleg csak az apuci hercegnője típusoknál. :"D


22/N

2017. dec. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Ezek az elvárások több nonel együtt, nem pedig egy nő várja el az osszest! És minden lehet valtoztatni,meg a genetikan is hormonnal. Hogy kinek mi a legnehezebb? Ahogy elhiszem magyaroknal a pozitív hit. Miért? Talán elkenyezteto anyuka, meg pesszimista apa az ok, akitől a fianem latott tanult dokgokat!


Ja, es sracok! Főzést, barkacsolast vegyetek nagyon komolyan!Úgy mint a focit meg a szexet!:-)

2017. dec. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
97%

A diplomát nem várom el, de egy igényesen elvégzett, számára szívvel és élvezettel végezhető szakmát. Mindenkiben nagyobb potenciál van egy általánosiskolai vagy középiskolai végzettségnél, ebben biztos vagyok. Aki nem specializálódik semmire (szakma terén) az az én szememben nagy valószínűséggel egy semmilyen, üres ember. A szakma az identitás része, alapkő. Nem kell diplomának lennie, de szakma legyen a kezében. Ha esztergályos, akkor az, ha szakács, akkor az, ha mérnök vagy orvos, akkor az, amit csak szeretne. Mikor ez szóbajön, mindig szeretem hangoztatni, hogy egy embertől várok diplomát, az én vagyok. Egyszerűen azért, mert amit én a hivatásomnak érzek, azt csak azzal tudom végezni. Ha más kimenetellel tudnám, arra mennék, nem azért, hogy könnyű legyen, hanem mert az érdekel.


A magasság megint egy olyan dolog, hogy nem várom el, csak a szükségeset. 168 centis "manó" vagyok, szerintem ha azt mondom, hogy legyen a férfi legalább 165, de az már a nagyon minimum, nem mondok sokat/elérhetetlent. Én sem kellek minden férfinek a magasságom miatt, gondolom. Engem nem izgat fel szexuálisan egy hozzám képest aprócska ember. Nem tudok ez ellen mit tenni, vannak férfiak is így, mondták már, hogy 160 alatti lány furcsa nekik. Meg azt is, hogy 160 fölötti. Kinek mi a szép, a szexuálisan vonzó. Hadd legyek boldog a párommal és hadd találjam vonzónak. Az alacsonyak is megtalálják a maguk párját, de én sem tehetek róla, hogy ekkora vagyok és magamhoz viszonyított elvárásaim (inkább vágyaim) vannak.


Az alkat is ilyen. Biztos vagyok benne, hogy egy sportos/izmos nő sem jön be minden férfinek. Nem felszínesek ők sem, csak mást szeretnek. Rajtam van hús, nem háj, hús. Így érzem jól magam, így tetszem magamnak, szeretek ilyen nő lenni. Ugyanakkor ahogy írtam, nem tudok hozzám képest aprócska emberhez vonzódni. Nem idióta dogmák miatt, hanem magam miatt szeretnék olyan párt, aki hozzám hasonlóan erős alkat kicsit. Ismét mondom a másik oldalt, van, aki a törékeny, vékony, vagy a husis, puhább lányokat szereti. Én sem kellek így mindenkinek, de ez engem nem hat meg, nem akarok mindenkinek tetszeni. És nem mellesleg, nekem is volt általam gyatrának tartott alakom, meg olyan is, ami ellen azt hittem, nem tudok tenni, mert genetika. És volt az a pont, mikor vakon belevetettem magam a diétába és az edzésbe, nehezen bízva abban, hogy nem rontok a helyzeten. Leírhatatlan volt pár hónappal később előtte-utána képet készíteni és nevetségesen ugrálni örömömben. Az ektomorfoknak nehéz, de nem lehetetlen. Nem kell feladni, mert nehéz, meg aztán a sport akkor is előny, ha nem vagy egy 90 kilós állat és nem is leszel az soha. Lelkileg nagyon sokat ad az életedhez és az énképedhez. Az izom pedig hálás érte, ha használva van. A tartásodon és a mozgásodon látszik akkor is.


Ruhák... Megsúgok egy titkot: turi és minőség a mennyiség helyett. Sosem voltam elengedve anyagilag, főleg, mióta magamra veszek ruhát, de mindig tudtam magamnak szép darabokat vadászni. Van a férfiaknak is. Az alapdarabok sosem mennek ki a divatból szerintem, legfeljebb 20 év múlva, mire elnyűvöd. De nekem ne mondja senki, hogy nem tud beruházni 1-2 párezer forintos felsőre vagy ingre havonta és félévente egy-két nadrágra. Ha megvigyázod és nem barbár módra mosod meg bszod ki száradni, évekig szépek maradnak. Egy dologhoz kell sok pénz az öltözködésben, amit nem szabad sajnálni: a futócipőhöz. De az is mennyi? 15-30 körül kapsz olyat, amivel betonon is egyben maradnak az ízületeid és 2 évig/1500 km-ig megmarad. De ez nem az elegáns öltözködés része, csak ha urambocsá', futni szeretnél sport gyanánt.


A farokméretről nem tudok mit mondani, nem találkoztam sokkal, azok rendben voltak. Ellenben a technika nem mindig, szóval cseszhette az illető. Van két kezecskéd, nyelvecskéd, ajkaid, ha a hölgy is vevő rá, van segédeszköz, lehet úgy is cirkuszt csinálni. :D Kellően ki tudná minden férfi elégíteni a nőt, ha nem egy önző fostalicska lenne, brémérettől függetlenül. Aki figyelmes, az el tudja érni, hogy a másik elélvezzen, erre nem kifogás, hogy kicsi. Csak nem ártana előtte és/vagy utána is dolgozni a dolgon.


Ez minden, csak nem nagy elvárás. Cserébe viszont sokkal többet fel tudok mutatni mindegyik szempontnál, úgy gondolom. Kérdés, hogy ez kinél mire elég. Viszont engem úgy neveltek, hogy ne szoruljak senkire és ne azért érjem be emberekkel, mert nem hozom a szintjüket. Értelemszerűen bazi maximalista vagyok magammal és ha van egy férfiideálom/álmom, sokszorosát kipörgetem magamból, hogy ne lehessen azt mondani, hogy szerencsétlen nem tudja, hol a helye, csak elvár. Engem megtanítottak dolgozni az álmaimért és ezt nem dicsekvésből írom, sokkal inkább hálából a szüleimnek. Akinek meg nem sikerült és ezt a kifogáskupacot meg a tanult tehetetlenséget nyomja, figyelmébe ajánlok egy jó szakembert, vagy egy jó mély átértékelését az életének.

2017. dec. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
2%

"Aki nem specializálódik semmire (szakma terén) az az én szememben nagy valószínűséggel egy semmilyen, üres ember. "


Megengeded, hogy jót röhögjek ezen?

Komolyan papír a minden.

Van 3 szakmám is, egyikben se dolgozom, mert elegem lett.

A netről megtanultam a 3d-s tervezést, nyomtatás 3d-ben, és abból élünk, nem is rosszul. Nincs róla papír.

Az MIT hallgatok online gazdasági tárgyakat. Papírom arról se lesz.


Komoly, hogy emberek ott tartanak, hogy papír... nevetséges.

2017. dec. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
96%

Nem a papír, hanem ha valaki beleszarik és érettségi után elvan mindenféle alkalmi vacakkal. Ne haragudj, de a műszaki pályákon (és a nyelvtudáson) kívül nem sokat ismerek, amiben lehet érdemi eredményt elérni papír nélkül. Programozni zseniálisan meg lehet tanulni online, sok dologgal van ez így. De mégtöbb dologgal nem. Értelemszerűen az illetőnek fel kell emelnie a popikáját és elmenni tanulni valaminek, amire kap egy papírt, amivel dolgozhat. Nem azért, hogy mutogassa, hanem mert a legtöbb munka feltétele még mindig, kivéve ha haver haverja beszervez valahova.


Az véleményem szerint akkor sem állapot, ha valaki kettesekkel letudja az érettségijét, vagy tudom is én, mit, és semmilyen irányba nem indul el, mert nem érdekli. Erre írtam, hogy üres. Nincs semmi, amit nem a pénzért dolgozna, hanem mert élvezi, különben tanulná már rég.

2017. dec. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem mellesleg, nem sok ember tanul magától, otthon. A többséget a munkára is azzal kell rábírni, hogy éhen döglik, nemhogy magától tanuljon... Nemhogy szabadidejében.
2017. dec. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!