Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyos. Ez a kifejezés valóban nem jelent semmi jót a lányoknál, fiatal nőknél?

Figyelt kérdés

Legtöbbször ezt szokták mondani rám. Suliban pl. volt olyan lány, akivel soha nem beszéltem, de egyszer csak azt mondta, hogy "olyan aranyos vagy". Volt, hogy egymással beszélték meg, pl. mentem valahova metrón és egyszer 3-4 lány jött szembe velem és szólt az egyik a többinek, hogy "nézzétek azt a srácot" és vmelyik szintén az aranyos szót használta. Én úgy tettem, mintha nem hallottam volna. Meg volt pár hasonló eset, de szerintem ez olyan megalázó, amikor ez történt nem tudtam pozitívan felfogni. Olvastam, hogy mások szerint sem jó, ha ilyen jelzővel illetnek meg egy srácot. Illetve mostanában neten beszélgettem egy lánnyal, próbáltam jóhiszeműen önmagamat adni, nem bókoltam neki meg ilyesmi, de egyszer csak azt írja, hogy "annyira aranyos vagy" és szívet is tett mellé, pedig képet sem küldtem magamról (netre nem teszek fel magamról képet, mert már volt olyan, hogy valaki(k) a beleegyezésem nélkül használták fel vhol, de ez már más téma). Lehet hogy szórakozott, vagy tesztelte, hogyan reagálok? Azt sem értem, hogy miért fokozzák az "olyan, annyira, de aranyos" szavakkal, ez már majdnem olyan mintha cuki lenne az én értelmezésemben, amit aztán végképp rühellek.

Szóval csak annyi érdekelne, hogy vajon ha valaki ilyet mond, ír nekem, az csak udvariasság, esetleg úgy gondolja jó lennék szimpla barátnak, vagy mást? Egyelőre nem akarok párkapcsolatot, csak azért kérdezem, hogy legalább ennyit tudjak nagyjából, mire számítsak, ha egyszer mégis bele akarnék bonyolódni egy kapcsolatba, mert hajlamos vagyok ilyenkor leblokkolni, nem tudom hogy érti, és ha rákérdeznék sem biztos, hogy az igazat felelné.


2017. dec. 20. 18:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
Úgy akartam kezdeni, hogy "nálam férfi akkor aranyos", de rájöttem, hogy még nem gondoltam férfiről, hogy aranyos. Fiúról igen, pl Freddie Highmore tök cuki, ez azt jelenti, hogy bírnám, ha az öcsém lenne. Aranyos az, aki semmi szexuális vágyat nem ébreszt bennem.
2017. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én pl. nagyon aranyosnak találom a barátomat, mikozben alszik, vagy ha elfekszi a haját, és ossze-vissza áll. :)

De amikor idegen srácokról gondoltam ezt régebben, az azt jelentette, hogy csak barátként kedveltem.

2017. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!

Adam 333 válaszával nagyon egyetértek. :)

Nekem a szerelem eszembe sem jutott egy kis beszélgetés után, nagyon nehezen tudok valakit megkedvelni igazán. Csak érdekeltek a vélemények, hogy nagyjából mire számítsak, ha egyszer sikerül rávennem magam arra, hogy kapcsolatot próbáljak kialakítani valakivel.

#8-as, én nem azért aggódom, mert "nem akar dugni velem", hanem mire jó az, ha vadidegen csajok gondolnak egyet és unalmukban learanyosoznak. Talán nem a legjobb példa, de kb. olyan ez nekem, mintha most valamelyik válaszra azt mondanám, hogy milyen aranyos, ezzel érzékeltetve, hogy én mennyire lenézem a másikat, mert én okosabb vagyok és jobban tudom. Lehet, hogy így gondolják, de lehetne annyi emberség bennük, hogy inkább magukban tartják. Tudom, ez nem volt egy aranyos megnyilvánulásom. :)

Talán lassan tényleg kinövök belőle, de szerintem ahhoz még kell néhány év.

Szóval akkor elkönyvelhetem, hogy többnyire valóban a "friendzone" szinonimája, de ez is több mint a semmi, sőt, sokszor a barátságot fontosabbnak tartom összességében.

2017. dec. 20. 22:16
 14/14 A kérdező kommentje:
Egyébként tegnap eléggé "amortizált" állapotba kerültem, ez az oka ennek a kérdés feltevésnek, most már csak egy nyamvadt poénnak tekintem. :D
2017. dec. 21. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!